aldidallas

CASE CS150 Odpowietrzanie skrzyni po wymianie oleju

Polecane posty

aldidallas    0

Witam, mam problem z Case CS 150 został wymieniony olej w skrzyni na zalecany przez fabrykę i potrzebuję odpowietrzyć skrzynię.

Proszę o info jak to zrobić.

Ecik    0

Wytłumacz bliżej o co Ci chodzi z tym odpowietrzeniem? z tego co wiem to większości układów hydraulicznych się nie odpowietrza...

mariusz(ZDUN)    307

Jak pompa jest zdrowa to nic takiego się nie robi wszystko ma samo ruszyć

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Wiadomość z agroFakt.pl

mariuszosw    0

ZDUN dobrze pisze , po kilku sekundach powinna zgasnąć kontrolka L27 to taka z trybikiem, zwróć uwagę czy się zaświeca po przekręceniu stacyjki.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez marcinobl
      Dzień dobry mam problem z case 885xl 85rok po wymianie tarczek i przekładek w koszyku sprzęgła traktor nie jedzie na Zającu a na żółwiu raz ciągnie a innym razem ślizga się. Proszę o pomoc co może być nie tak

• Przez kubotam
      Ciągnik case 1056 jest z 1991 roku. Ma już ponad 7500 mth.
      O tuż mam problem ... wyskakują biegi szosowe.

Jaka może być przyczyna ?
      Ile może wynieść naprawa ?
      Czy często zdarzają się takie awarie w tych modelach ?
    • Przez PanPawel
      Witam. Mam problem z ciągnikiem Case 86. Mianowicie gdy ciągnik się rozgrzeje ma problem z odpaleniem ciężko kręci. Rozrusznik po regeneracja nie pomogło. Potem wstawiony nowy także nie pomaga. Gdy pompę zaczynamy schładzać wodą. To ciągnik zaczyna kręcić i odpala. Pompa wyciągnięta dana do sprawdzenie i pompiarz twierdzi że nie ma szans żeby to była wina pompy. Tyle że jak pompa schłodzona to ciągnik już zaczyna kręcić to ciężko uwierzyć w to co pompiarz mówi. Ciągnik na zimnym ładnie pali i kręci nie puszcza dymku ma moc. Ktoś się spotkał z takim przypadkiem. Będę bardzo wdzięczny za jakieś sugestie. 
    • Przez rafyo
      Witam. Coraz więcej osób wysyła mi zapytanie o kalibrację ehr w casie mx dlatego wrzucę zdjęcia skrenów które posiadam.  Wydaje się to trudne ale trzeba na spokojnie kilka razy to przeczytać i robić krok po kroku.  Pytania o serwisówkę - mam na iso także cięzko coś przesłać dalej i kopiować.

C.D> kalibracji

• Przez groszek
      Proszę o pomoc które styki połączyć do kalibracji wom 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj