Skocz do zawartości
aldidallas

CASE CS150 Odpowietrzanie skrzyni po wymianie oleju

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case
aldidallas    0

Witam, mam problem z Case CS 150 został wymieniony olej w skrzyni na zalecany przez fabrykę i potrzebuję odpowietrzyć skrzynię.

Proszę o info jak to zrobić.

Ecik    0

Wytłumacz bliżej o co Ci chodzi z tym odpowietrzeniem? z tego co wiem to większości układów hydraulicznych się nie odpowietrza...

mariusz(ZDUN)    174

Jak pompa jest zdrowa to nic takiego się nie robi wszystko ma samo ruszyć

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Wiadomość z agroFakt.pl

mariuszosw    0

ZDUN dobrze pisze , po kilku sekundach powinna zgasnąć kontrolka L27 to taka z trybikiem, zwróć uwagę czy się zaświeca po przekręceniu stacyjki.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Horsee4
      Tak jak w temacie,proszę o pomoc jaki jest luz zaworów ,silnik 4 cyl turbo MWM
    • Przez Lubago
      Cześć , Nigdzie nie mogę znaleźć opinii na temat CASE MX 285 i 270 .  Ciągniki nie są zbyt drogie jak na taką moc , dlatego zastanawiam się  jak jest z ich jakością, spalaniem,słabymi stronami itd.
      Wiem ,że modele MX 150 i 170 miały bardzo dobrą opinie ale jak z tymi mocniejszymi???
      Mam na oku model MX 285 z 2003 roku, przebieg niby ok.9 tys mtg.
      Będę wdzięczny za każdą informacje
    • Przez Horsee4
      Tak jak w temacie,proszę o pomoc jaki jest luz zaworów ,silnik 4 cyl turbo MWM
    • Przez janusz1278
      Witam, mam kłopot z amortyzacją przedniej osi w ciągniku Case Puma 155 Multicontroler, a mianowicie Oś jest zablokowana. Z tego co wiem to jest ona włączona cały czas można jedynie wyłączyć amortyzacje.Włączanie/wyłączanie nic nie daje oś jest cały czas zablokowana. Co powinienem zrobić ? Gdzie szukać problemu ?
    • Przez antonio555
      Witam, chciałbym zaczerpnąć opinii na temat Case CS86. Jak Wygląda spalanie tego ciągnika na tle innych o tej mocy? I koszt utrzymania, czy wyjdzie w porównaniu MF lub Renault drożej czy taniej? 
      Proszę o opinię tylko tego ciągnika, proszę nie pisać ze jakiś MX, zetor czy MF będzie lepszy, ponieważ wiem że CS nie jest bezproblemowy, dlatego proszę o wypowiedź najlepiej użytkowników tego case.