Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez tomacha001
      Kupię prasa zwijająca pasowa naj lepiej żeby miała owijania siatką i sznurek cena do 26 tys zł pisać na priv lub na nr telefonu 603 785 709
    • Przez Jarrro
      Witam Mam w gospodarstwie taki zabytek jak prasa PNZ 1/Z 218  stoi to od wielu lat i zajmuje miejsce postanowiłem ją reaktywować a jak się nie da to złom.
      mam z nią problem mianowicie lewy aparat nie wiąże to znaczy gdy ręcznie napędzam prase to wszystko jest perfekcyjnie ładnie sznurek obcięty i związany ale gdy napęd jest od ciągnika(T 25) to lewy aparat wiąże tak co piąty raz, nie wiem czemu  przy obrotach z Ciągnika chwytacz sznurka nie łapie go przez co i nożyk sznurka nie utnie. 
      Prawy aparat działa bez zarzutu próbowałem ten nie wiążący aparat ustawić na wzór działającego ale bez efektów.
      ma ktoś z was taką prase lub jakieś doświadczenia z nią?  wrzucam foto tej prasy dla zobrazowania modelu jak będzie trzeba to i foty aparatów wrzucę bo aktualnie nie mam.

• Przez barolo_92
      Witam, mam.na sprzedanie prasę sipme jak w tytule . Stan bardzo dobry .zawsze garazowana w pełni sprawna .jak widać na foto .sanki w komplecie . 1996 r bodajże .zapraszam chętnych do kupna . Pisać wiadomości priv .oddzwonie lub podam numer .cena jaka mnie interesuje to 9 tyś zł.maZowieckie .Ostrów maZowiecka -Ostrołęka .możliwość taniego transportu (znajomy ma lawete)
    • Przez SamaPrawda
      Witam, mam problem z siatką ponieważ nie zawija mi jej do końca, mógłby mi ktoś podesłać fotkę jak ją założyć? Mój model to 1901. Z jakimi siatkami pracujecie?
    • Przez Patryk2
      Witam posiadam prase famarol df 1.8 i od jakiegoś czasu nie ucina mi siatki (siatka leci a nóż nie przecina) ktoś może wie jak poradzić sobie z takim problemem? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.