Zaloguj się, aby obserwować  
pramar555

Potrzebuje informacji/opinii na temat rozsiewacza Motyl Compact.

Polecane posty

pramar555    0

Witajcie drodzy forumowicze, chciałbym się od was dowiedzieć jakie macie opinie na temat tego rozsiewacza:

http://pom.com.pl/index.php?id=51&lang=pl

 

Mam jeszcze pytanie, ponieważ w ofercie jest uwzględniona jest szerokość robocza od 15-18 metrów, czy dałoby się te łapki wysiewające ustawić na szerokość rozsiewu 12 metrów, ponieważ mamy tak ustawioną szerokość ścieżek technologicznych.

Proszę o opinię.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZbyniuVanZTS    45

Witaj kolego:D prenumeruje gazetę Rolniczy Przegląd Techniczny i tam w numerze 5-tym z maja 2013 roku jest opisany bardzo pozytywnie rozsiewacz Motyl Compact 590-N057 przez jednego użytkownika, który ma go już 4 lata i sieje nawóz nim na 70 ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Kolego każdy rozsiewacz talerzowy sieje na zakładkę czyli jak jest ustawiony na 15m to przynajmiej nawóz rozsiany jest równomiernie na całej powierzchni więc przy 12m ścieżek będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Razzor
      Witam jakie są wasze opinie na temat traktora renault 95.14 RS, 85 KM, silnik MWM, skrzynia i rewers mechaniczny,czy jest godny uwagi?
    • Przez szymczak
      Witam.
      Mam zamiar zimą dorobić nadstawkę do rozsiewacza nawozów N039/6. Fabryczna pojemność to 350l. Ja celuję w minimum 1200l. I tu moje pytanie: czy ktoś próbował zwiększyć przy podobnym rozsiewaczu pojemność do takiej wartości i czy obciążenie wynoszące 1 tonę towaru jest w stanie wytrzymać rama tej maszyny? Ewentualnie jest ktoś kto posiada rozsiewacze N039/4 (1200l) lub N039/5 (1600l)? zdjęcia + pomiary grubości elementów ramy przybliżyłyby mnie do uzyskania odpowiedzi😉
    • Przez maxrolnik
      Witam
      Mam kilka pytań na temat renault 155.54
      1.Gdzie smaruje się przedni most(rozmieszczenie kalamitek jeśli są)
      2.Objaśnienie kontrolek na kokpicie
      3.Jakie funkcje ma komputer przy  kierownicy?I jak je uruchomić i się nim obsługiwać?
       
       
    • Przez tomeq
      Witam. Czy jest tu może ktoś kto przerabiał stary rozsiewacz lej na mieszalnik do paszy? Potrzebowałbym kilka zdjęć. Ewentualnie jak ktoś ma fabryczny mieszalnik to potrzebuję zdjęcie jak to w środku wygląda.
    • Przez Gadom
      Witam serdecznie. Na wstępie powiem, że w rolnictwie jestem obecny od niedawna. Mimo dużej wiedzy z zakresu motoryzacji (głownie samochody osobowe), niestety nie znam się na kruczkach w przypadku ciągników. Inaczej mówiąc, typowych problemach danych modeli, na tym na co zwracać uwagę w przypadku zakupu używanego ciągnika itd.
      Z racji, że w gospodarstwie, w którym pracuję przyszedł moment na zakup dużego ciągnika rolniczego, to potrzebowałbym od Was pomocy. Szukamy ciągnika o mocy +- 250 KM, ponieważ poważnie myślimy o uprawie pasowej w przyszłości. Nasz wieloletni dostawca różnych używanych maszyn (i nie tylko) zaoferował nam ostatnio możliwość zakupu John Deere'a 8520 z Danii. Z mojego punktu widzenia sama Dania już wzbudza podejrzenia, bo jeżeli chodzi o samochody osobowe z Danii, to głównie ściąga się te mocno wadliwe lub bite, ponieważ innych się nie opłaca. Mówiąc dalej, jest to ciągnik z roku 2005, a cena za niego to: netto 64 000,- euro. Wydaje mi się, że to za dużo, ale chciałbym dowiedzieć się tego od osób bardziej siedzących w temacie. Dorzucam zdjęcia.
      Czy ten model jest wart uwagi? Jak z jego skrzynią? Czy są jakieś szczególne rzeczy, na które trzeba uważać, a w związku z tym nie kupować go w ciemno z Danii (bez oglądania)?
      Z góry dzięki za wszelką pomoc.















×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj