7891Firefox

Sita do TMR-u gdzie znaleźć?

Polecane posty

7891Firefox    53

mam pytanko do wszystkich Agrofotowiczów - czy orientujecie się gdzie możnaby zakupić sita do przesiewania TMR-u i badania kału? trochę poszperałam w necie i nic. Może ktoś orientuje się w temacie i naprowadziłby mnie na jakiś trop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
red    0

sita TMR kupiłem ok 2 lata temu od przedstawiciela blattin. za produkt nowy zapłaciłem 200 zł brutto. jest to polska kopia sit amerykanskich ale wykonana ze sklejki i desek zamiast tworzywa które zapobiega zaklejaniu otworów podczas przesiewania.

sita kałowe można kupić w grene .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7891Firefox    53

znalazłam importera z zachodu z niemiec, a jednego z USA, konkretne wykonane ze stali, cena przeliczając czy to z euro czy z dolarów to ok 600-800zł juz takie składane potrójne, dokładając do tego pewnie przesyłkę. Był jakiś czas temu facet z Dolfosu, kazałam mu się rozejrzec za tańszymi sitami tu w Polsce, jak narazie nie dał ani znaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kyllee    14

do tmr mozesz zrobic sama jak masz stolarza dobrego i stare sita z damfy i znasz rozmiar oczek wyjdzie najtaniejmoze podpowiem

Średnica oczek (cm)

 

Górne 1,9

Środkowe 0,8

Dolne 0,1

Taca –

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7891Firefox    53

@kyllee w sumie to niezły pomysł, nie brałam tego pod uwagę :D pomyślę nad tym, i jak co zmajstruję to na pewno się pochwalę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez robert983
      witam wszystkich uzytkownikow forum intersuje mnie wszystko na temat kombajnu fahr m900 kupilem taki mam problem z rozdzielaczami nie dzialaja za dobrze cos jest nie tak heder chodzi a przyspieszacz i motowidla nie jak sie lekko przytrzyma dzwignie od hedra to inne dzialaja co moze byc nie tak z gory dzieki mial bym prosbe jak ustawic wiatr i klepisko ps to moj pierwszy kombajbn mam jeszcze jedno pytanie do posiadaczy tego modelu lub podobnych czy ta maszyna bardzo sie trzesie z wloczona maszyna i trzesie na miejscu kierowcy chodzi mi o to czy porusza sie do przodu i do tylu a tyl kombajnu podskakuje do gury i w dul na polowie obrotuw jest to bardziej nasilone na pelnych mnierj trzesie i zbiornik od zborza drzy nie wiem czy to normalne
    • Przez 514
      Czy ktos z was wie jak ustawi sita bo kupiem kombajn volvo s 830 mam ta kartkę z ustawieniami ale w regulacji otworu sit podane jest np 13 jak mam to rozumieć prosze o pomoc z gury dziekuje
    • Przez wiktor1967
      Witam.W ostatnie żniwa zaczeły mi sie rozpadać sita górne i dolne.Prosze o rade czy kupić orginalne używane sita czy nowe podróbki polskie.Może ktoś kupował już zamienniki to mógłby mi podac namiary na dobrą firme co dorabia sita.O orginały nawet nie pytam-cena. Z góry dziękuje i pozdrawiam.
    • Przez turek299
      Witam mam fahra m900, słyszałem i czytałem że ogólnie w fahr'ach sita dolne są oczkowe i się wymienia na rózne średnice odnośnie jakie zboże się kosi, ale ja mam tylko jedno nie mierzyłem jakiej średnicy i mam pytanie czy można na dole założyć żaluzjowe, czy sito gorne będzie pasowało na dół, a jeśli nie czy można dostać gdziekolwiek dolne sito ale żaluzjowe bo nie chce się bawić z ciągłą zmianą sit, a kosze sporo na usługach więc nie zawsze te same zboża po kolei i wozić te sita i ciągle zmieniać za dużo czasu by mi zajmowało. No więc jak już ktoś robił taki eksperyment to proszę o wszelką pomoc. Z góry dziękuję
    • Przez Hiszpi
      Czy sita z systemem 3d róznią się od tych bez systemu górskiego? Dokładnie chodzi mi o kombajn Claas Dominator 108 SL MAXI
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj