Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
aksell

Fendt 611LSA wymiana wyświetlacza

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
aksell    1

Witam kolegów,

Pewnie jak wielu z Was mam wylany wyświetlacz w Fendzie 611 LSA '93r. Znalazłem na alledrogo sterownik, który pokazuje obroty, prędkość i np. zużycie paliwa i inne takie. Ma ktoś może coś takiego? Sprawdza się to? Z podpięciem bym sobie poradził, ale zastanawiam się czy to jest dokładne, czy da się skalibrować, żeby pokazywało rzeczywiste prędkośći czy obroty.

Link do aukcji:

http://allegro.pl/komputer-wskaznik-fendt-mtz-belarus-ursus-zetor-i3819972071.html

Ecik    0

Nie miałem z tym nigdy do czynienia, ale jeśli pisze, że jest funkcja kalibracji czujników z szczególnie taką tolerancją, myślę że niema się nad czym zastanawiać, tym bardziej, że jeżeli Ci się to nie spodoba masz czas 2 tyg. na oddanie ( przynajmniej u większości sprzedawców). Pozdrawiam

MrJCBx7m    12

za 800 bd miał nową szybkę do wyświetlacza ! i bez żadnych przeróbek :D

Edytowano przez MrJCBx7m

Wiadomość z agroFakt.pl

aksell    1

Przeglądałem kiedyś aukcjie w poszukiwaniu czegoś takiego i nigdy nic nie było, a tu proszę niespodzianka. Dzięki za linka. W takim razie nie ma sensu chyba bawić się w jakieś komputerki tylko po to żeby pokazywało spalanie.

MrJCBx7m    12

Mam właśnie od nich :D Męczyłem typa z ponad 2 miesiące kiedy będzie :D ale jest i działa wszystko ok :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Schadow
      Witam. Mam pytanie jak zwiększyć ciśnienie oleju w silniku.I czy przy wymianie pompy olejowej w silniku trzeba odjeżdżać przodem ciągnika? Fendt 312 LSA 1990r produkcji. 
    • Przez sebas97
      Witam, niedawno zakupiliśmy ciągnik Fendt Farmer 310 LSA (1992). Wcześniej nie mieliśmy do czynienia z Fendtem, tak więc chciałbym się tutaj czegoś o nim dowiedzieć  
      Do czego służy ten.. "lewarek"? ze zdjęcia?  
      W trakcie jazdy podciągam go do siebie i nic się nie dzieje, puszczam - wraca do swojej neutralnej pozycji i tyle, a ciekaw jestem do czego służy, bo zapewne byłby przydatny
    • Przez kuba18l
      Więc mam taki problem że po dłuższej jeździe traktor zaczyna wyć na wysokich obrotach a szybkość się zmniejsza jak by coś naciskalo sprzęgło gdy stanę i poproszę odpowiednik ten za kabina wyleci trochę płynu i wtedy wszystko wraca do normy co to może być sorki za wcześniejszy wpis ale na prawdę mi się spieszylo
    • Przez sebas97
      Witam Chciałbym się jeszcze czegoś dowiedzieć na temat Fendta. Tym razem chciałbym mieć jakieś pojęcie o kontrolkach w nim, jeśli ktoś mógłby mi wytłumaczyć znaczenie niektórych z nich byłbym bardzo wdzięczny
      1. Ładowanie
      2. Klocki hamulcowe (?)
      3. 
      4. 
      5. Olej silnikowy
      6. Olej przekładniowy (?)
      7. 
      8. 

I jeszcze czy ktoś mi powie co oznacza ta jedna kontrolka z drugiego zdjęcia? 

Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez 90daniel
      Witam mam takie pytanko. Czy ktoś z użytkowników fendt`a starej serii 300,500,800,900 ma jakoś zaznaczony środek maski w ciągniku? Kupiłem na jesieni 515c a teraz agregat-uprawowo siewny i są znaczniki na środek ciągnika. Tzn, nowa seria vario ma popularnego konika i zastanawiałem się czy takie coś by dało rade przymocować na moim ciągniku, http://agromer.pl/ogolna-podstawa-logo-grila-725500020251-fendt,c2,p3051,pl.html plus to http://agromer.pl/kabina-maska-fendt-logo-na-grill-fendt-930500022882-chrom,c75,p4845,pl.html Tylko to drogi interes więc jeśli nie będzie pasował to nie chce ryzykować. Może ktoś rozwiązał to jakoś fajnie więc proszę o poradę,pomoc,