ursus-5314

Prasa łańcuchowa.

Polecane posty

karolr2    767

Też nie miałem daleko,napisz jak na twoje oko czy ci się podobała i czy kupiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Aha ale mam blisko to pojade, a ty skąd jesteś?

 

I co byłeś jak wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich stałem się posiadaczem prasy krone 1250 nigdy nie miałem do czynienia z prasą łańcuchową i mam pytanie da się jakość naciągnąć łańcuchy w komorze bo są luźne i dość mocno hałasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morfi81    30

nie da się naciągnąć tego łańcucha, bo jak to zrobisz podkładając pod sprężyny jakieś podkładki to rolkołożyska na prętach będą tłukły o dolny walec (jak już nie tłuką) i raczej czeka cię wymiana łańcucha (3tys zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacor95    2

Jaka prasa według was byłaby lepsza Welger rp 12 walcowa, czy łańcuchowo-walcowa Morra 1200? Czy to prawda, że walcowe mają troszkę większe zapotrzebowanie mocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morfi81    30

walcowe mają trochę większe zapotrzebowanie na wom, welger rp 12 do prasowania dużej ilości słomy się zbytnio nie nadaje bo bele stają i trzeba prasować z rosą ( ale zależy to też od mocy ciągnika i rodzaju słomy) a jeżeli chodzi o sianokiszonkę to dużo mocniej zbijesz belkę niż morrą 1200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Darek914
      Witam wszystkich kupiłem prasę sipme z279 opiszcie coś o tej prasie, nie miałem jeszcze nigdy prasy belującej tym takie zapytanie.pierwsze uruchomienie,przewody,wyrzucanie beli,.W swoim ursusie mam dwa wyjścia hydrauliczne a w prasie 3trzy bo podbierak hydrauliczny jak to zrobić czy trzeba wychodzić za każdym razem z kabiny jak bele wyrzucić.prosze o rady z góry dziękuje  
    • Przez Domek96
      Cześć mam pytanie może ktoś wie jak sprawdzić w skrzyni olej i jak coś to gdzie się go wlewa jakby co,prasa mascar
    • Przez Seba7341
      Witam 
      Mam jedno pytanie.
      Posiadam prasę rolujaca class variant 180 i dzieje mi się następującą sytuacja. 
      Podczas podawania siatki siatka nie leci na dol do komory beli tylko zaczyna się kotlowac tuż pod wałkiem gumowym co napędza siatke i gdy zrobi się wiecie tej siatki ta Zaczyna nawijac się na ten gumowy lub metalowy wałek.
       
       
      Mial ktoś może taki przypadek lub wie co może być winne??, 
      Z góry dzięki 
    • Przez Seba7341
      Witam serdecznie 
      Mam jedno pytanie.
      Posiadam prasę rolujaca class variant 180 i dzieje mi się następującą sytuacja. 
      Podczas podawania siatki siatka nie leci na dol do komory beli tylko zaczyna się kotlowac tuż pod wałkiem gumowym co napędza siatke i gdy zrobi się wiecie tej siatki ta Zaczyna nawijac się na ten gumowy lub metalowy wałek.
       
       
      Mial ktoś może taki przypadek lub wie co może być winne??, 
      Z góry dzięki 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj