Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
dawidom1299

Czy prasa hesston nadaje się do sianokiszonki z żyta.

Polecane posty

dawidom1299    0

Czy prasa hesston 5670 nadaje się do sianokiszonki z żyta. Może jd 550 lepsza. Ta hesstion jest szybka przy c-360. Czy jest awaryjna???

Wiadomość z agroFakt.pl

morfi81    30

Jeżeli ma gładkie pasy to nie bardzo idzie prasować sianokiszonkę, ważne są też skrobaki napędowych walców.

Buszmen11    0

ja mam 5670H. powiem tak do kiszonki się nadaje, tylko c 360 to za mały ciągnik na taką prasę. siano i słomę robię, to przy przyzwoitym zgniocie mam średnią wydajność 10-15 bali/godz. w kiszonce do 10 kulek, ale 60 ma wtedy bardzo ciężko. oczywiście mówię o kulkach 120x120

farmer_89    7

ja posiadam rivierre casalis 121 i podczepiam a do 360 przy sianokiszonce idzie dobrze ale musi być podsuszona trawa bo przy swiezo skoszonej nie ujedziesz 360, zyto probowalem ale nie szlo , zyto owijalo się na walek ten w komorze (nie wiem czemu) udało mi się zrobić tylko jeden balot

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez gumis45
      Mam ogromna prosbe jesli ktos zna sie na prasach to niech wypowie sie cos na ich temat.Mam zamiar kupic uzywana prase Class Rolant 44 tak 120 x 120 do 20 tys. zl i chyba najlepiej walcowa.Jesli jestem w bledzie to niech ktos napisze ktore prasy sa lepsze moze lancuchowa pasowa czy walcowa i jakiej firmy zachodniej czy polskiej ale polaska chyba odpada.
    • Przez Adamb91
      SAME SOLARIS 55 DT - NOWY !!!

Będzie on pracował na areale 18 ha (mój URSUS C-330 nie daje już rady)
      Maszyny które planuje do niego kupić to NOWY pług 2 obrotowy z UG (dzwoniłem do dealera SAME i powiedział że jeden rolnik który kupił od niego 55 DT pracuje z takim zestawem i sobie chwali ) do tego agregat 3,0m z podwójnym wałkiem i z moja przyczepa (zdjęcia w galerii) na resztę już chyba nie starczy Funduszy .
      Bardzo Mi i tacie ten Same sie spodobał ale chciałem sie doradzić Fachowców z AF,czy da radę z tymi maszynami 

• Przez Tadeusz1212
      Może ktoś mi napisać jaki sprzęt najlepiej nadawałby się do ursusa C-360. Najbardziej mi chodzi o pług, agregat uprawowy, siewnik.
    • Przez kamilo2277
      Witam, mam do sprzedania prasę kostkującą Fahr HD360, jak wiecie jest to odpowiednik polskiej Zetki , tyle, że jest dużo twardsza. Prasa jest w stanie idealnym, w ciągłym użytku, pracuje na 2ha, cały czas trzymam ją pod dachem. Cena: 8500zł Okolice Wadowic. Tel: 725290439

UWAGA !
      Dodaję filmik z pracy:

• Przez kamilo2277

Witam, mam do sprzedania prasę kostkującą Fahr HD360, jak wiecie jest to odpowiednik polskiej Zetki , tyle, że jest dużo twardsza. Prasa jest w stanie idealnym, w ciągłym użytku, pracuje na 2ha, cały czas trzymam ją pod dachem. Cena: 8500 zł . Okolice Wadowic. Tel: 725290439

UWAGA !

Dodaję filmik z pracy: