Skocz do zawartości
Ev3r

T25 co jest nie tak? [FILM]

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ev3r    1

Ale jak cofnę te łapki to nie będzie tak, że sprzęgło będzie słabsze?

Piotruniu25    1059

Cofnij tylko o 2-3 mm i sprawdź jak będzie,jeśli cofniesz za dużo to będzie się ślizgać.

Edytowano przez Piotruniu25

pawel807    96

Robiłeś coś przy sprzęgle czy stało się to samo ? Jeżeli samo, to tarcza do wymiany. Możesz spróbować cofnąć łapki do tyłu, a na śrubie od cięgla przybliżyć. Ale i ja mam gdzieś tyle wypchnięte łapki, i chodzi dobrze.

Wiadomość z agroFakt.pl

balcerek1    91

Cofnij tylko o 2-3 mm i sprawdź jak będzie,jeśli cofniesz za dużo to będzie się ślizgać.

Jak cofnie za dużo to łapki mogą się tylko oprzeć o docisk sprzęgła i będzie nie wysprzęglać a jak się nadal będzie ślizgać to tarcza do wymiany

adamgaleon    4

miałem podobnie w swoim Władku jak popuściłem to ślizgało sprzęgło, kolega jeszcze nie napisał co się stało że ma taki luz czy coś robił przy sprzęgle, u mnie było spowodowane dużym obciążeniem jakie traktorek miał pod górkę ciągnął rozrzutnik i parę razy zaślizgało sprzęgło bo go było czyć ale już nie szło wyregulować, musiałem tarczę wymienić na nową oraz miałem luz na łączeniu wałków

balcerek1    91

Władek ma oryginalne sprzęgło i przejechane tylko 940 motogodzin i nic nie robione to tylko podejrzewam regulacje.To na teraźniejszych tarczach robią po 3000 motogodzin a jakość do oryginału ma wiele do życzenia.

Ev3r    1

Władek ma oryginalne sprzęgło i przejechane tylko 940 motogodzin i nic nie robione to tylko podejrzewam regulacje.To na teraźniejszych tarczach robią po 3000 motogodzin a jakość do oryginału ma wiele do życzenia.

Tak jak pisze kolega balcerek wszystko w oryginale, Ale jest jeden problem traktor jest u nas od nowości ale jeździło nim przede mną 4 osoby i weź tu dochodź co kto regulował :/

Powiedzcie mi na jakiej zasadzie działa to sprzęgło, czy na jego załączanie mają wpływ obroty silnika, bo silnik mam jeszcze nie do końca wyregulowany (nie ma tyle mocy co powinien mieć) więc może to nie do końca wina sprzęgła, ja napisałem że chodzi o sprzęgło bo tak podejrzewam, jak widać na filmiku traktorowi obroty rosną a jedzie jak na pół-sprzęgle

Edytowano przez Ev3r

mani51    57

Obroty silnika nie mają wpływu na działanie sprzęgła. Ewidentnie u Ciebie ślizga się sprzęgło. Zrób tak jak piszą powyżej i będziesz wszystko wiedział. To zajmie mniej czasu niż zalogowanie na af i napisanie kolejnego posta.

A nie masz w okolicy jakiegoś mechanika lub kogoś kto się dobrze zna na ciągnikach ? .Jak Władek ma 940 mtg to sprzęgło musi mieć dobre to tylko je wyregulować mój ma 2,8 tyś mtg i sprzęgło w oryginale nawet nie ruszane znajomemu się też sprzęgło psuło zrobił mu mechanik i działa super ale tylko wyregulował a Władka ma z 1988r .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kat
      Ktoś przerabiał w swoim stadzie takową? U nas w ciągu 3 dni 5sztuk zaczęło obficie laksować. Weterynarz dał jakieś zastrzyki kazał dawać kredę pastewną i Enterogast. Mogę jeszcze dodać ze zarażone sztuki są bardzo podatne na zapalenie płuc.
      Miał ktoś do czynienia z tą choroba wirusowa? Jak najlepiej łagodzić skutki biegunki?
    • Przez RolnikMat
      Chodzi mi o zdjęcie jak jest połączony ładowacz czołowy z ciągnikiem Valtra N92 lub N82 pod spodem, czy idzie jakaś rama czy coś? Bardzo proszę o zdjęcia. Z góry wielkie dzięki.
    • Przez maxx20
      Witam znalazłem dziś fotkę mtz ts jak myślicie czy jest to oryginalny ts bo jest z 94 roku oto kilka fotek

• Przez tracker
      W Proximach są montowane 4 rodzaje skrzyń:
      10/2 - taka jak w c-360 30 km/h
      12/12 z rewersem mechanicznym 40 km/h

8/8 z rewersem mechanicznym + wzmacniacz momentu 40 km/h
      8/8 z rewersem elektrohydraulicznym + wzmacniacz momentu.40km/h

Ostatnia pozycja jest przeznaczona gł. do pracy z turem.

A mnie interesuje która z tych 3 pierwszych najbardziej nadawała by się do prac polowych pługiem, agregatem uprawowo siewnym i kultywatorem ścierniskowym i do transportu.
    • Przez adamwojtczak
      mam tylko 15 bar na wyjściu jest możliwość podwyższenia jest jakaś śrubka czy pokrętło ?