Skocz do zawartości
Gość Profil usunięty

Claas dominator 86

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Claas
PronarekP5    25

Z racji że temat ogólny trochę to zapytam tu bez zakładania nowego tematu. Koledzy mam takie pytanie czym się różnią ostatnie claasy 96/86 od normalnych, bo chcę jechać zobaczyć claasa 96 (wg. handlarza ostatni z modeli 96) a ciekawi mnie to że ma kabinę taka jak 98, czy te wersje francuskie tylko właśnie kabina nowszego typu, i tu właśnie mnie interesuje to czy były takie, a jeśli tak to po czym poznać że to ostatni wpust claasa 96 a nie np normalna 96 tylko mial przygodę z ogniem i kabinę zmienili? Pozdrawiam i czekam na pomoc 

FENDT PoweR i nie ma mocnych !

Uziu92    1490

ostatni model 96 wyszedł w 85 roku, kabina moze byc przełożona, poszukaj dat produkcji na  elementach i róznych czesciach, moze coś znajdziesz.

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus C-330, Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

Kupię opony 480/65/R28

Wiadomość z agroFakt.pl

PronarekP5    25

No tak ale jak 88/98 też szły od 85 roku to jak kabina będzie też z tego roku to czy jest taka możliwość że to oryginalnie montowana, i jakimi innymi elementami różni się ostatni 96 od poprzednich. 

FENDT PoweR i nie ma mocnych !

Uziu92    1490

ostatnie wypusty czesciej na pewno miały klime i cofanie podajnika elektryczne, długa rura wysypu, zobacz sobie mojego, wg dat na róznych czesciach, felgach, wychodzi ze jest z 85 roku.

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus C-330, Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

Kupię opony 480/65/R28

JD1052    82

Ostatnie modele miały osłona paska napędu sieczkarni z tyłu taką jak ma 98(taka duża kwadratowa), miały hydraulicznie załączaną młocarnie, tuleje na podsiewaczu, koszu sitowym i stole pod wytrząsaczami to były metalowo gumowe niesmarowalne w starszych były inne no i były sita 3d choć może nie w każdym u mnie tak jest...

Uziu92    1490

właśnie u mnie są takie tuleje metalowo gumowe nie smarowane, ale młocarnie mam załączaną dzwignią ręcznie.

Kupię opony 480/65/R28

JD1052    82

Tani troche.... choć to nie przekreśla, ze jest zły... widac, że na górze cały malowany bo miedzy napisami nie jest pomalowane, rura też nie oryginalna. Wiadomo maszyna ma swoje lata..

Edytowano przez JD1052

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mateusz1995
      Mógłby ktoś wrzucić fotke gazu ręcznego w claasie consulu. ma ktoś może do sprzedania albo jakieś namiary na sieczkarnie do claasa consula.Jakie oleje lejecie do niego.
    • Przez classmercator
      Mam zamiar kupic kombajn Claas Mercator z roku 1988 co sądzicie o tym kombajnie??
    • Przez Krisman1985
      Witam, czy ktoś z obecnych forumowiczów jest w posiadaniu Instrukcji Napraw do 108 Sl. Najlepiej w pdf. Istnieje coś takiego jak katalog części do tego kombajnu?
    • Przez DEVBOL
      Witam, elektronikowi udało się postawić mojego bordinformatora w kombajnie CLAAS 108SL, jak kupiłem juz nie właczał się, teraz odpala się, reaguje na przyciski, reaguje na czujnik odpuszczania hederu, ale nie liczy chyba czasu, tzn. mialem wlaczonego chyba z kilka minut na niby opuszczonym hederze i caly czas sa wszystkie wartosci 0:00 i 0.00, kombajnu jeszzce nie odpalałem, sprawdzałem na właczonym zapłonie, jeśli by ktoś był bardziej w tym temacie lub w temacie elektroniki w tym kombajnie proszę o kontakt lub odp.
    • Przez jonybrawo8
      Witam czytalem na forach i probowalem znalezc odpowiedz ale żaden z tematow nie dotyczyl do konca mojego problemu. Mam silnik mercedesa ok 160km problem polega na tym ze na zimn dymin mocno na biało podobno jest to normalne w mercedesie ok ale jak sie rozgrzeje po 10 min bialy dym znika i pojawia sie niebieski dymek. Podczas jazdy po szosie pod gore dymienie sie nasila. W polu jeszcze nim nie pracowalem. Czy niebieski dym to wina ukladu zasilania: pompa, wtryski itp czy moze pierścionki. Nie wiem gdzie szukac