lukasz19sz

jak podłączyć rozdzielacz od tura

Polecane posty

lukasz19sz    0

mam problem jak podłaczyc jest na 3 wejscia , mf 3080 , moze wiecie dlaczego rozwaliło mi juz 3 rozdzielacz przy tuże proszę o pomoc , może zle mi go podłaczyli czy cos nie tak w ciagniku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casejx    30

Może masz zawór przelewowy ustawiony na zbyt duże cisnienie.


Sprzedam kombajn claas senator tel.502157401. Zainteresowanych zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz19sz    0

to mi podłaczali ci co zakładali , ale był zasilajacy i powrót,

 

-- połączono --

 

koledzy w którym miejscu jest zawór przelewowy w ciagniku mf 3080 , bo mam taki problem że co chwile rozwala mi rozdzielacz przy tuze , normalnie szczela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal88    13

Masz na mysli zawor hydrauliczny,od sekcji ktora daje na TUZ i hydraulike zewnetrzna, jesli tak to jest on wkrecony od gory w pokrywe pompy, ta z blokiem elektrozaworow, bodajze na klucz 27, a tak swoja droga....mierzyles cisnienie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz19sz    0

tak kolego , on jest po prawej stronie ciagnika obok elektro zaworów , czy od góry pod kabina ?

 

tak kolego , on jest po prawej stronie ciagnika obok elektro zaworów , czy od góry pod kabina ? nie mierzyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401

A masz go wpiętego szeregowo w układ czy przez jeno z gniazd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mariusz031992
      Witam serdecznie. Zakupiłem niedawno ładowacz troll i strasznie drażni mnie opcja obrotu tej maszyny. Jest bardzo niestabilna/niedokładna- wygląda to tak, iż zamykając sekcję rozdzielacza obrót trwa dalej siłą bezwładności. Prosto mówiąc siłownik nie ma stałej, twardej pozycji lecz trochę się wciąga i wyciąga pod wpływem zewnętrznego pchnięcia ramienia. Są zamontowane na przewodach tzw zawory ciśnieniowe dwukierunkowe tłumiące. Czy to przez nie hydraulika tak działa, czy też jest to oznaka ich niesprawności? Zawory działają w ten sposób, iż gdy się za długo przytrzyma przepływ oleju na jeden siłownik i dojdzie do do krańcowego położenia, to olej przepływa automatycznie na inny siłownik. Zawór wygląda tak https://sklep-rolnicze.eu/zawor-cisnienia-dwukierunkowy-tlum,3,75168,12967
    • Przez artur04c
      Witam, potrzebuję przedni napęd lub układ planetarny przedniego napędu ewentualnie krótszą pochwę napędu (lewą) jak się nie znajdzie to chociaż 3x satelity i rozdzielacz hydrauliczny na 3 sekcje, najlepiej warmińsko-mazurskie, ewentualnie poza jak się nie znajdzie. W razie pytań proszę o pisanie pod tym postem lub pv. Pozdrawiam. 
      ps. co do rozdzielacza to mam pytanie, otóż czy w garażowych warunkach da radę samemu wymienić uszczelniacze? Ponieważ mam 2 sekcyjny i cieknie i został zakupiony 3 sekcyjny i tak samo się z niego cieknie. Nie z każdej sekcji, ale cieknie, Chciałem do 2 dołożyć 3 z 2 rozdzielacza, ale jest inny typ i nie pasuje. 
    • Przez pawelus
      Witam . Jestem od pół roku posiadaczem massey ferguson 3080 . 1991 rok  sprowadzony z Danii . 
       
      Mam problem z odpaleniem ponieważ teraz jest zima i minusowe temperatury . Jeszcze przy minus 10 odpali ale kiedyś było -16 to dałem sobie spokój .
       
      Mój ciągnik nie ma ani świec żarowych ani płomieniowych .  Wyglada na to że fabrycznie taki wyszedł .
      Moje pytanie dotyczy tego czy można było by mu zamontować świece płomieniową ? Można prosić o jakieś wskazówki jak to jest zdrobione w waszych ciągnikach ?  W kolektorze ssacym mam zaślepkę pewnie tutaj ma być swieca wmontowana.
       
      Skąd wziąść paliwo do zasilania takiej świecy ? 
       
       
      Pozdrawiam 
    • Przez adasko248
      Witam. Jak w temacie chodzi mi o sposób w jaki moge odblokować ten zawór gdysz nie byl uzywany on od nowosci i w tej chwili nie moge go ruszyć. Probowalem odrdzewiaczy i penetrujacych i nic. Moze macie jakis sposob lub narzedzie do wyciagniecia tego?
      Pozdrawiam.

    • Przez gregory81
      Witam wszystkich.
      Mam pytanie odnośnie EGR-u w Belarusach (tak zwana wersja 4) . Jak go się zaślepi to trzeba coś zmieniać w ustawieniach komputera? Może ktoś to już przerabiał.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj