Skocz do zawartości

Polecane posty

lukasz19sz    0

mam problem jak podłaczyc jest na 3 wejscia , mf 3080 , moze wiecie dlaczego rozwaliło mi juz 3 rozdzielacz przy tuże proszę o pomoc , może zle mi go podłaczyli czy cos nie tak w ciagniku ?

Wiadomość z agroFakt.pl

lukasz19sz    0

to mi podłaczali ci co zakładali , ale był zasilajacy i powrót,

-- połączono --

koledzy w którym miejscu jest zawór przelewowy w ciagniku mf 3080 , bo mam taki problem że co chwile rozwala mi rozdzielacz przy tuze , normalnie szczela

rafal88    10

Masz na mysli zawor hydrauliczny,od sekcji ktora daje na TUZ i hydraulike zewnetrzna, jesli tak to jest on wkrecony od gory w pokrywe pompy, ta z blokiem elektrozaworow, bodajze na klucz 27, a tak swoja droga....mierzyles cisnienie??

lukasz19sz    0

tak kolego , on jest po prawej stronie ciagnika obok elektro zaworów , czy od góry pod kabina ?

tak kolego , on jest po prawej stronie ciagnika obok elektro zaworów , czy od góry pod kabina ? nie mierzyłem

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kicu
      Witam was ponownie otóż mam taką sprawę do was byliśmy w sklepie pytać sie o rozdzielacz do pompy hydraulicznej w c-330 ten kolo siedzenie nie na błotniku. Okazało sie że sa 2 typy owej części czyli po regeneracji i nowy cena po regeneracji 300 zł a nowego 489 zł. I mam do was pytanie czy jest sens brania używanego ale po regeneracji czy nowego nie wiem jak jest z tymi po regeneracji ale słyszałem że długo nie pociągnie. Miał z was ktoś taki problem ?
    • Przez MateuszZajczkowski
      Witam,
      w załączniku dodałem zdjęcie i zaznaczyłem o co chcę zapytać
      do czego służy ta śrubka, boo ona jest bardzo wykręcona i po niej cieknie mi olej. Ma nakręconą nakrętkę do skontrowania, ale ona jest bardzo daleko. Boje się jej wykręcić by zobaczyć jak jest długa, bo nie wiem czy ona czegoś nie trzyma, co po jej wykręceniu spadnie.

Może ktoś wie co mam zrobić, żeby ten olej nie leciał.
      Dzięki z góry

• Przez Packo1
      Witam potrzebuje pomocy.Musze wymienić rozdzielacz hydrauliki i nie za bardzo wiem jak się go demontuje z bloku.Do środka plecaka, na zewnątrz, gdzie znajdują się śruby mocujące go do obudowy? Będę wdzięczny  za pomoc.
    • Przez Mario35
      Witam. Od pewnego czasu jestem posiadaczem ciągnika case maxxum 5150. Wymieniłem wszystkie oleje i filtry. Jest jeden mankament za który nie wiem jak się zabrać, co zrobić i jaka była by tego przyczyna. Miałem zapięte pługi obrotowe na wolnych obrotach ciągnik wolno podnosi i tez wolno plug obraca czy tez podnosi klapa przy balowarce ale gdy zwiększę obroty to tez wszystko przyspiesza podnośnik szybszy i hydraulika. Ciśnienie na wyjściu hydraulicznym 170bar. Dodam ze poza tym nic więcej się nie dzieje. Ciągnik jeździ nie rozłącza biegów np przy orce czy innych czynnościach.
    • Przez jacekkowalski1994
      Witam przybieram się do podłączenia ładowacza z zetorze 10145 (ursus 1014) i moje pytanie brzmi. Jak podłączyć hydraulikę tak aby nie trzeba było zajmować z tyłu wyjść hydraulicznych? i dodatkowo oczywiście jak by była taka możliwość to jak podłączyć się pod pompę tak aby nie trzeba było manewrować wajchą od wywrotu?? z góry dzięki i pozdrawiam