Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
DanielFarmer

Ładowarka teleskopowa Faresin 7.30

Polecane posty

DanielFarmer    122

Witam.

Czy ktoś posiada lub wie coś o ładowarkach faresin?Wiem że produkują je we Francji, nikt w okolicy nie ma, zapewne są mało popularne to i z naprawą i częściami będzie kłopot :unsure:

Wpadła mi q\w oko "okazja" czyli poleasingowa ładowarka faresin 7.30 czyli 7m wys i 3 tony udzwigu rocznik 2005 5,5tys mtg za ok 50tys netto.Jak myslicie warto się zainteresować?Bo cena wydaje mi się baaaardzo okazyjna.

Primorac    34

nie daleko mnie jest jedna Faresin'ka tylko mniejsza i jakoś zbytnio na nią właściciel nie narzeka ;)

no cena bardzo okazyjna a zwłaszcza, że aż tak dużo nie ma przepracowane ;)

DanielFarmer    122

Ciekawe tylko czy ten licznik nie ustał na tej wartości.Właściciela o nic zapytac nie można bo firma leasingowa mu ją podprowadziła i historia nie znana ale jakby nie było raczej za tą cenę się na niej nie straci.

Wiadomość z agroFakt.pl

Kam1GM    0

50% ładowarek john deere to faresin przemalowany i z innym logo

z częściami nie ma problemu

szypas    0

Faresinki produkowane są we Włoszech, nie we Francji :) z JD nie mają nic wspólnego.

Pozdrawiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez jonyt132
      co o nich myślicie spotkaliscie sie wogule z takim sprzętem mnie zinteresował ponieważ mało kosztuje i ma takie wymiary że mi do obory wjedzie i w każdy zakamarek prosze o opinie albo o rady bo nie moge się zdecydowac
    • Przez tay29
      witam
      zastanawiam sie nad kupnem ladowarki napewno przegubowej, dobrze byloby zeby byla rowniez z teleskopem. z tego co znalazlem w przystepnych cenach do 50tys zl to widzialem te 2 modele . zastanawia mnie skrzynia w tych ladowarkach ich sprawnosc i awaryjnosc . czy ktos sie wypowie na ten temat? i ogolnie o calej maszynie
    • Przez W0jcik
      Witam. Tak jak w temacie, jaką ładowarkę wybrać plus minus do 35 tyś. Wiem że do takiej sumy pieniędzy nie znajdzie się czegoś super, ale zawsze coś będzie.
      Mam nadzieję że mi pomorzecie.
    • Przez robson79
      Witam. Mam problem z tą ładowarką nie chce ciągnąć na drugim biegu. Prędkość drugiego biegu jest taka sama jak pierwszego i dodam że na pierwszym biegu można ciągać przyczepy ze zbożem można opony palić wszystko jest dobrze a na drugim sama się nie może uciągnąć i nieraz stanie.
    • Przez hary6400
      Czy ktoś ma ladowarke cat jak to się sprawuje czy awaryjna jest? Jaki olej do hydrauliki?