Pal

Rozrzutniki z Łukowa Ryk i Makowa Mazowieckiego

Polecane posty

Pal    0

Mam takie pytanie ? co sądzicie o rozrzutnikach z mniej znanych firm produkowanych w Łukowie, Rykach, Makowie Mazowieckim i tym podobnym.Jak one się sprawują czy są awaryjne? czy pomimo niższej ceny opłaca się taki rozrzutnik kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daryjusz10    2

Powiem tak... 2 lata temu kupiłem rozrzutnik 4,5 t mniej znanej firmy... nie mam z nim najmniejszego problemu... rama dość mocna, burty w ocynku i co było dla mnie dość istotne szerokie opony... jak narazie nie miałem żadnej awarii...


Jeśli pomogłem klikaj w zieloną strzałkę obok mojego posta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

W Makowie Maz/okolicy 3 zakłady robią rozrzutniki. Z awaryjnością nie jest źle ale nic nie jest wieczne i w razie awarii czasami niektóre części nie chcą pasować od fabrycznych, trzeba toczyć, skracać itp. Tak mówił znajomy co naprawia rozrzutniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malorolny121    199

Mam takie pytanie ? co sądzicie o rozrzutnikach z mniej znanych firm produkowanych w Łukowie, Rykach, Makowie Mazowieckim i tym podobnym.Jak one się sprawują czy są awaryjne? czy pomimo niższej ceny opłaca się taki rozrzutnik kupić?

A jakie to rozrzutniki robią w łukowie bo jestem z tej okolicy i nic nie słyszałem o takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez arek1990
      witam powoli przymierzam się do inwestycji , ma to byc budowa uniwersalnego budynku który ma mi słuzyc po częsci jako garaż ,przechowalnia zboża ,miejsce przygotowywania pasz itd . szukając najtańszego i najodpowiedniejszego dla mnie rozwiązania natknąłem się na budowle o nazwie hale łukowe czy ktoś z was wykorzystuje takie hale do podobnych celów o których wspomniałem wyzej .
       
      interesuja mnie wszelkie informacje na temat tej budowli cena , wytrzymałośc funkcjonalność itd.
       
      z góry dziękuje za info . CHODZI MI O COŚ TAKIEGO.--> http://lodz.olx.pl/hala-lukowa-konstrukcja-stalowa-magazyn-garaz-stodola-warsztat-wiata-iid-366078609
    • Przez Karloss
      Witam. Co sądzicie o rozrzutnikach URSUS?  Niewielki ok 6-8 T Czy lepszy będzie Metaltech ?? Jak z czyszczeniem obsługą i trwałością ??
    • Przez matek0921
      Witam was mam sprawę. Chodzi mi orozrzutniki Joskin Siroko/Tornado o pojemności powyżej 12 ton. Co o nich sądzicie jak się sprawują i jakie ceny.
    • Przez Tommekpol
      Posiadamy dla Państwa Rozrzutniki firmy Jeantil EVR 1612. Posiadamy 2 sztuki. Podana cena w ogłoszeniu jest ceną netto za 1 sztukę.

      JEANTIL jest francuską firmą rodzinną, powstałą na początku XX wieku. Firma specjalizuje się w szerokim zakresie maszyn do produkcji zwierzęcej. Oferujemy rozrzutniki obornika, przyczepy multifunkcyjne, wozy asenizacyjne, paszowozy, przyczepy skorupowe, rozdrabniacze do słom

      Dane techniczne
      Rok produkcji: 2001
      Obj. skrzyni (m3): 15,5 m
      Dł. skrzyni wew. do drzwi (m): 5,05
      Ładowność (T): 12
      Szerokość skrzyni (m): 1,50 - 2,00
      Wysokość skrzyni (m): 1,40
      Pionowe adaptery
      W zestawie wałek WOM
      Cena: 41 000 netto. Faktura Vat

      Więcej informacji udzielimy telefonicznie tel. 606 - wyświetl numer - 

      Rozrzutniki do obejrzenia w firmie DANEX, Rogienice Wielkie, ul. Olszanka 27, 18-516 Mały Płock

      90 km od Białegostoku
      80 km od Ełku
      70 km od Moniek
      150 km od Warszawy
      150 km od Olsztyna
      140 km od Siedlec
      260km od Lublina
      90 km od Brańska
      14 km od Łomży
      100 km od Augustowa
      430 km od Poznania
      250 km od Elbląga

      Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kc.















×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj