Skocz do zawartości
Pal

Rozrzutniki z Łukowa Ryk i Makowa Mazowieckiego

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Pal    0

Mam takie pytanie ? co sądzicie o rozrzutnikach z mniej znanych firm produkowanych w Łukowie, Rykach, Makowie Mazowieckim i tym podobnym.Jak one się sprawują czy są awaryjne? czy pomimo niższej ceny opłaca się taki rozrzutnik kupić?

daryjusz10    0

Powiem tak... 2 lata temu kupiłem rozrzutnik 4,5 t mniej znanej firmy... nie mam z nim najmniejszego problemu... rama dość mocna, burty w ocynku i co było dla mnie dość istotne szerokie opony... jak narazie nie miałem żadnej awarii...

Wiadomość z agroFakt.pl

pawel885    376

W Makowie Maz/okolicy 3 zakłady robią rozrzutniki. Z awaryjnością nie jest źle ale nic nie jest wieczne i w razie awarii czasami niektóre części nie chcą pasować od fabrycznych, trzeba toczyć, skracać itp. Tak mówił znajomy co naprawia rozrzutniki

malorolny121    25

Mam takie pytanie ? co sądzicie o rozrzutnikach z mniej znanych firm produkowanych w Łukowie, Rykach, Makowie Mazowieckim i tym podobnym.Jak one się sprawują czy są awaryjne? czy pomimo niższej ceny opłaca się taki rozrzutnik kupić?

A jakie to rozrzutniki robią w łukowie bo jestem z tej okolicy i nic nie słyszałem o takim?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się