Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Janusz1120

John deere 975 problem z wałkiem podsiewacza

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Janusz1120    0

Witam!

Posiadam kombajn JD 975 (1984r.) i co roku mam problem z wałkiem na podsiewaczu. Chodzi o to że pęka i przy okazji rozwala sita , jaka może być tego przyczyna ? Z góry dziękuje za odpowiedź.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez malolat
      Cześć,

Poszukuję ciągnika na gospodarstwo 12ha mam urususa c-330 i przydalby się nowy, mam plug 5-skibowy, skiby sa normalne tzn takie jak np. u 2 skibowki do ciapaka. Mam przyczepę 12 ton i c330 juz nie daję rady.

Proszę o pomoc
    • Przez fokmen
      Siema zastanawiam sie nad kupnem nowego kombajnu w gre wchodza JD W660 lub 650, Claas Tucano 450 lub DF C 9206 TBS Wszystkie te kombajny napewno beda wyposazone w system poziomowania calego kombajnu. Czy ktos z Was moze wypowiedziec sie na temat tych kombajnow?? Macie z nimi styczność itd?
    • Przez damian8070
      cześć! Mam do sprzedania parę "złomów" zalegających u mnie w garażu. A więc tak klepisko do kukurydzy do new hollanda 8070, 8060- dostałem je razem z kombajnem, kukurydzy nie uprawiam więc chętnie komuś je odsprzedam. jest w bardzo dobrym stanie! następnie mam do sprzedania sito do new hollanda 8060 8070 z tych samych przyczyn co klepisko z tym ze sito jest do zboża- drugiego nie potrzebuje. i jako ostatnie mam do sprzedania cześć (połowę) podsiewacza do claasa chyba 105, nie jestem pewien- również dostałem je do kombajnu gdyż miałem naprawiać podsiewacz u NH a ze kupiłem nowy to chętnie sprzedam ten. Pozdrawiam i zachęcam zainteresowanych do kontaktu ze mną !

• Przez damianoooo
      Witam. Mam zamiar kupić ciągnik o mocy 100-120km i nie wiem czy wybrać claas/ renault ares czy John Deere 6420 lub podobny (4cyl)
      Mianowicie chodzi mi oto czy warto jest dać 20 tyś więcej za jd. czy też claas jest lepszy. Patrząc na ogłoszenia to za podobny rocznik John Deere trzeba dać 20 tyś więcej niż za claas. Proszę o wyrażenia opinni właścicieli tych ciągników. Dodam jeszcze, że ciągnik ma być używany zarówno w transporcie jak i w pracach polowych.

• Przez jacek5227
      Witam, mam pytanie czy da się jakoś zwiększyć prędkość maksymalną w JD 6900 ('97r z rewersem przy kierownicy) ze skrzynią Power Quad? Czytałem ze można zwiększyć do 50km/h, to prawda? Jak to zrobić? W moim JD w miejscu biegu F jest jakby zaślepka