Polecane posty

slowik1996    1

Witam. Właśnie kupiłem tą prasę, jest z 2008r. Problem polega na tym, że nie wiem jak schować noże. W instrukcji jest napisane tylko jak je wysunąć a jak schować nie ma. Dodam że wysówa je tłoczek jednostronnego działania. Proszę o pomoc posiadaczy tych pras. Z góry Dziekuję. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slowik1996    1

Czyli żeby schować noże trzeba odznaczyć ikonę w komputerze i trzeba prasować to wtedy się schowają tak? Jeżeli inaczej to mnie popraw:) A tak w ogóle posiadasz taką prasę czy większą? Jak Ci się ona sprawuje, miałeś jakieś awarie, jakim ciągnikiem z nią jeżdzisz, dobrze zbija bele i z jaką prędkością prasujesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slowik1996    1

a myślałem, bo kogo co się pytam albo czytam inne tematy to nic nie pisza o nich ;p

 

może ktoś mi coś powiedzieć na temat tej prasy, głównie awaryjność, wydajność itp.

Edytowano przez slowik1996

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raffcio    0

odgrzeje trochę temat :) ja mam taką prasę 360RC. Właśnie mi pompka od podawania oleju wysiadła. Muszę się za to wziąć szybko. a tak to wszystko gra. Również mam Claas Medium Terminal. Jak dla mnie w zupełności wystarcza. Prasuję JD 6830 Premium. Belki wychodzą super, małe i duże. Prędkość zależy od ilości słomy i terenu, ale ja głównie jadę ok. 15km/h, nie chcę szaleć szybciej, szkoda sprzętu. Super maszynka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez andrz17xd
      Witam wszystkich tutaj na forum. Piszę tutaj bo chciałbym się was poradzić w pewnej sprawie, a szczególnie chodzi mi o użytkowników którzy posiadają kombajn claas dominator 85. Chciałbym się dowiedzieć od czego służy lampka zaznaczona w kółeczko na zdjęciu. Domyślam się, że służy ona do retromatu, ale chciałbym się dowiedzieć co dokładnie ona sygnalizuje?


    • Przez POLAKPl
      Witam, potrzebuję instrukcji napraw claas ares 816 po polsku. Czy może ktoś tako posiada? 
    • Przez Seba7341
      Witam 
      Mam jedno pytanie.
      Posiadam prasę rolujaca class variant 180 i dzieje mi się następującą sytuacja. 
      Podczas podawania siatki siatka nie leci na dol do komory beli tylko zaczyna się kotlowac tuż pod wałkiem gumowym co napędza siatke i gdy zrobi się wiecie tej siatki ta Zaczyna nawijac się na ten gumowy lub metalowy wałek.
       
       
      Mial ktoś może taki przypadek lub wie co może być winne??, 
      Z góry dzięki 
    • Przez Seba7341
      Witam serdecznie 
      Mam jedno pytanie.
      Posiadam prasę rolujaca class variant 180 i dzieje mi się następującą sytuacja. 
      Podczas podawania siatki siatka nie leci na dol do komory beli tylko zaczyna się kotlowac tuż pod wałkiem gumowym co napędza siatke i gdy zrobi się wiecie tej siatki ta Zaczyna nawijac się na ten gumowy lub metalowy wałek.
       
       
      Mial ktoś może taki przypadek lub wie co może być winne??, 
      Z góry dzięki 
    • Przez Seba7341
      Witam serdecznie 
      Mam jedno pytanie.
      Posiadam prasę rolujaca class variant 180 i dzieje mi się następującą sytuacja. 
      Podczas podawania siatki siatka nie leci na dol do komory beli tylko zaczyna się kotlowac tuż pod wałkiem gumowym co napędza siatke i gdy zrobi się wiecie tej siatki ta Zaczyna nawijac się na ten gumowy lub metalowy wałek.
       
       
      Mial ktoś może taki przypadek lub wie co może być winne??, 
      Z góry dzięki 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj