Zaloguj się, aby obserwować  
Pawel89pl

Czy ktoś ma/miał jakieś narzędzia z firmy MOSKIT ???

Polecane posty

Pawel89pl    42

Mam zamiar nabyć talerzówkę 2m firmy MOSKIT jest w idealnym stanie w dość przystępnej cenie ale nigdzie nie moge znaleść opini na temat czego kolwiek z tej firmy i prosiłbym jeżeli ktoś miał doczynienia z narzedziami z tej firmy niech sie wypowie . Właściciel nie wie ile ona waży bo na tabliczce nic nie ma jednie rok pro 2008. A jednak waga jest kluczowa dla mnie . Tylko prosze bez nie potrzebnego spamu . Z góry dzięki za pomoc ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluedaver    1

Właściciel nie wie ile ona waży bo na tabliczce nic nie ma jednie rok pro 2008. A jednak waga jest kluczowa dla mnie . Tylko prosze bez nie potrzebnego spamu . Z góry dzięki za pomoc ;p

zadzwoń lub napisz do firmy Moskit i zapytaj - tak chyba bedzie najprosciej... 62 7621040, biuro@moskit.net.pl, Śliwniki ul. Skalmierzycka nr 52 to gdzies koło Kalisza, firma ta kojarzy mis ię z opryskiwaczami...chyba, że to inny Moskit...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel89pl    42

Akurat to już ustaliłem ale bardziej chodzi mi o opinie użytkowników a nie producenta który zawsze będzie swoje zachwalał ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

ja posiadam agregat uprawowo siewny półzawieszany moskita i jestem bardzo zadowolony. Wykonanie jest w pozątku


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez krzeski
      Witam
      Poszukuje firmy ktora przyjmuje maszyny rolnicze i ciagniki w rozliczenie moze zna ktos?
      Badz handlarza ktory skupuje takie rzeczy.
    • Przez andrzej1957
      Witam.Szukałem ostatnio ofert sprzedaży jakiegoś agregatu talerzowego i dzwoniąc po ogłoszeniach zostałem namówiony na zakup agregatu firmy rolex.Czas realizacji 2 tyg,cena przystępna.Ale szukając w internecie nie znalazłem żadnej informacji ani opinii na temat tej maszyny ani producenta.Ma może z Was ktoś jakieś informacje na ten temat??Pozdrawiam.
    • Przez katter
      Gdzie zwykle przechowujecie narzędzia, aby się nie gubiły. U mnie jest to spory problem, bo wszystko się gubi co strasznie wkurza - bo trzeba wydawać kasę na klucze i inne narzędzia które gdzieś wcięło.
    • Przez Grzesiek84
      Witam mam zamiar na użytek domowy kupić łuparkę, dodam że w sumie będzie pracować na 4 gospodarstwa domowe. Myślałem nad pionową 10 ton np. Zipper ZIHS10T lub Hecht 6100 proszę o pomoc w wyborze. Może ktoś tego typu posiada i może się wypowie lub przynajmniej na temat samych firm czy coś są warte. Cena max 1800-3000zł
       
      Proszę o usunięcie tematu otworzyłem temat z dziale narzędzia
    • Przez Grzesiek84
      Witam mam zamiar na użytek domowy kupić łuparkę, dodam że w sumie będzie pracować na 4 gospodarstwa domowe. Myślałem nad pionową 10 ton np. Zipper ZIHS10T lub Hecht 6100 proszę o pomoc w wyborze. Może ktoś tego typu posiada i może się wypowie lub przynajmniej na temat samych firm czy coś są warte. Cena max 1800-3000z ł
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj