xerion3800

Instrukcja obsługi MF 20/8

Polecane posty

Wojtek113    6

Nie wiem , u mnie jest tabliczka na schowku na klucze i tam pisze jaki model ale czy tam jest rok prodkcji nie wiem , nigdy nie szukałem tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek113    6

Pomijając to że była rozebrana w drobny mak i przeglądnięta w całości to przez 5 lat chodziła bez problemu, w sezonie idzie 28-32 gałek sznurka ale z roku na rok coraz mniej. Prasa chodzi z mf 255 z 87r którego mam od nowości , prasa chodzi po równym terenie lekko nie szarpie ciągnikiem , tylko po górkach jest ciężko zwłaszcza jak jest mokry rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xerion3800    45

Musze wymienić nożyki od aparatu wiążącego. Znalazłem zamienniki na allegro za 55 zł. I po numerze który był na ogłoszeniu poszedłem do sklepu i znaleźliśmy oryginały za 130 zł sztuka. I mam dylemat czy brać zamienniki czy kupić oryginalne? Na jakim sznurku prasujesz 1500/2000 czy może cieńszym


Zapraszam na mój kanał na YouTube!
https://www.youtube.com/user/clasxerion3800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek113    6

nożyki weś podróby jeśli są takie same tylko one muszą być bardo ostre i ustaw je tak aby delikatnie tarły po chwytaku sznurka i zobacz sobie czy też na rolke która jest na końcu uchwytu noża czy nie ma luzu , jeżeli nóż tnie prawidłowo to końcówki sznórka za supełkiem są ucięte równo a jeżeli nitki sznurka są różne to jest nożyk tępy lub żle ustawiony . Na początku jeden aparat wiązał na grubym 1600 a drugi na 2000 ponieważ jeden z palców był podtarty i nie zaciągał supła i wiązka każda była związana tylko wychodząc z prasy i napinając sznurki się rozwiązała , ale to wszysko idzie zrobić bez wymiany palca i teraz wiąże 2000 m sznurkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek113    6

co się dzieje ze chcesz wymienić nożyki? może nie ma takiej potrzeby chyb że są jakieś spawane czy dorabiane ? napisz to Ci może doradze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek113    6

zobacz na rolki na końcu ramienia co nożyk przykręcony w tależu ona ma się obracać a jak rolka jest wychodzona to zmniejsza się średnica a to znacz że zmniejszy sie ruch nożyka i mimo że bedzie nowy to może to nic niedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arosaw100    85

Ja ma taką prasę chcę ją sprzedać czekam na oferty tel.693297149 może ktoś chetny nawet na części lub na złom użytkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pampas    0

Witam. Panowie ja mam taki problem iż kupiłem tę prase w tamtym roku siano prasowała nawet ok ale słome nie chciała wiązać z jednej strony. Czy ktoś wie jak ją ustawić i czy ktoś ma opis aparatu wiążoncego do tej prasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pampas    0

Panowie ja mam problem natomiast nie wiąże mi z jednej strony co to może być??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Famer21
      Witam. Mam takie pytanie, ale głównie do użytkownich fendta 700.. jak przenieść obsługe podnoszenie podnośnika tylniego na joystick? Podczas orki żeby można podnosić i opuszczać pług w joystiku wszystko w 1 ręce.. Wiem, że jest taka możliwość poprostu trzeba jakiś guzik wcisnąć żeby przeżucić z bocznego podnoszenia na joystik..
    • Przez Marcin27
      Witam potrzebuje pilnie książkę obsługi do ciągnika
      Fendt 207-211 V/F/P Vario
       
      szukałem na necie ale tylko po angielsku i to wersja nie bogata a na allegro życzą sobie 40pln znalazłem do starszego typu a potrzebuje do nowego od rocznika 2009 bo ten starszy różni się, w nowym sama elektronika praktycznie brak manualu. a tu foto. prosze szybką pomoc.
    • Przez t27
      Witam wszystkich;)
      W zwiazku z tym iż w ostatnim czasie nabyłem w/w ciągnik i nie mam do niego instrukcji, mam kilka pytan dot. eksploatacji.(wcześniej pracowałem na zetorach)
      A może ma ktoś z was instrukcjie do fendt'a 309ls 1996 ( wersja maski i kabiny jak u kolegi w 308 http://www.agrofoto.pl/forum/Fendt-308lsa-image114190.html ) i może się nią ze mna podzielić??<_<
       
       
       
      pyt.1
       
      http://www.agrofoto.pl/forum/Fendt-309-ls-...mage117034.html
       
      Możecie opisać zastosowanie dźwinien 2. i 3. do czego one służą ??
      Do czego sa wlewy 1. i 4. i jakie oleje polecacie tam lać ??
       
      pyt.2
       
      http://www.agrofoto.pl/forum/Fendt-309-ls-...mage117037.html
       
      do czego służy dźwignia nr 5 ??
       
      pyt.3
       
      http://www.agrofoto.pl/forum/Fendt-308-image114196.html
       
      czy to jest wlew oleju do silnika?
       
      pyt.5
       
      jak tu jest z olejem w skrzyni biegów?
       
      pyt.6
       
      gdzie są wlewy oleju do hydrauliki zewnętrznej i wewnętrznej?
       
       
      A i jakie oleje polecacie zalewać w w/w miejsca ??
    • Przez WPN
      Witam.
      Prosiłbym o instrukcje obsługi do claas dominator 108
      byłbym bardzo wdzieczny
    • Przez Jarpo16x
      Witam . Mam pytanie, czy ktoś z was używa jakiegoś programu komputerowego do zarządzania stadem trzody chlewnej w cyklu zamkniętym???Chodzi mi o liczenie wyników produkcyjnych macior itp. Jedyny program jaki mi przychodzi do głowy to ANAPIG ale jest on trudny w obsłudze, nie intuicyjny Pozdro.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj