katopo

Sprzedawcy jałówek LM

Polecane posty

katopo    43

Zna ktoś sprawdzonego hodowce sprzedającego jałówki LM?

Interesuje mnie rejon wielkopolski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zootechnik    4

A czy oprócz WLKP może być wyjazd po jałówki do Holandii ? Byłem miesiąc temu i wybieraliśmy w pewnym miejscu.

 

 

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

 

A ... Teraz doczytałem LM czyli Limusine Cię interesują .... To zmienia postać rzeczy.

 

 

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katopo    43

Nawet ten po LM wyjazd raczej nie wchodzi w gę bo mnie interesuje 1 góra 2 sztuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dziku
      Jakie są ceny bydła w waszych rejonach?
       
      Dyskusja o najbardziej aktualnych cenach bydła przeniesiona tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72443-ceny-bydla-rzeznego-2014//page__view__getlastpost
       
      Wątek o cenach w 2013 i dyskusja z tym związana dostępna tu: http://www.agrofoto....-rzeznego-2013/
       
       
       
       
      Witam. Mam do sprzedania 3 byki i juz po nie przyjechali i oferowali mi 4,60zł za kg. ale mówili zebym sie wstrzymał jeszcze tydzien bo prawdopodobnie troche cena podskoczy. To nie szprzedałem ich i czekam. A u Was jaka jest cena ??. I piszcie o jakim regionie piszecie. Pozdrawiam.
    • Przez mlodygospodarz
      wiem ze bylo juz sporo tematow zwiazanych z takimi przerobkami jednak z tego co widzialem lub przegapilem odpowiedzi byly z zeszlego roku i tematy wygladaly na zamkniete, mianowicie moj ojciec posiada stodole o wym. 10x18 murowano-drewniana murek do 1m wysokosci klepiska wylane betonem mozliwosc zrobienia korytarza paszowego,wszystko wskazuje ze bedzie przerobiona w przyszlosci na uwieziowa na ok 25- 30 krow dojnych problem obornik i jego usuwanie ;[ jaka ilosc miejsca pozostanie na rysztok po ustawieniu krowek i wydzieleniu miejsca na korytarz paszowy czy w gre wchodzi tylko taczuszka z operatorem :rolleyes: czy jakies inne urzadzenie i czy bedzie trzeba poszerzyc np budynek lub zwezyc korytarz paszowy
       
      i druga sprawa moze rozebrac stodole i na jej miejscu postawic cos nowego np.nowa obore z wielowarstowych blach tak jak hale z ociepleniem i reszta to jest swietliki wymienniki powietrza
    • Przez damianursus
      Może ktoś wie ,gdzie można kupić jałółwki hodowlane z dobrego stada , nawet i cielaczki najlepiej okolice Łomży woj. Podlaskie . Nie chodzi mi o takie przedsiębiorstwa jak Konrad, tylko o gospodarstwa.najlepiej .
    • Przez nightmare
      W jakich ilościach podajecie pasze treściwe swoim jalowkom powyżej 3 miesiąca zycia?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj