Cineek

Amazone AD302 nabudowany, pytania

Polecane posty

Cineek    7

Witam, kupiłem siewnik Amazona AD302, i pobrałem ze strony producenta tabele wysiewu, niestety nie ma tam mojego siewnika jest tylko AD8 i AD Specjal, czy może ktoś mi podesłać jeśli ma, tak samo szukam instrukcji obsługi, najbardziej mi chodzi o to jak ustawić ścieżki na 12m i jak wyłączyć mieszadło w skrzyni.Pozdrawiam

Wiadomość z agroFakt.pl

pawel6485    237

Kolego tabela wysiewu nie potrzebna .... Kręcisz 22,5 obrotu kołem. To co wykręcisz mnożysz x40 i masz normę wysiewu.

Dla przykładu po 22.5obr. wyszło 5kg x40 = 200kg na ha.

Darpol    17

Tabela do AD specjal pasuje mniej więcej do wszystkich specjal ,super z napędem z koła ostrogowego a do napędu z wału oponowego RP jest tabela RPD.Mieszadło w skrzyni wylącza się przez wyjęcie zawleczki na zewnętrznej stronie skrzynki przekładniowej.Scieżki na 12m siewnikiem AD302 to pierwszy przejazd połową siewnika (to znaczy trzeba zatkać połowę zastawek aparatu wysiewającego lub rozłączyć wałek wysiewający przez wyjęcie śrubki M8 ze złączki wałka w połowie siewnika i siać prawą stroną od przekładni.) z ustawieniem na tarczy aparatu ścieżkowego na nr ''2'' ,następny przejazd cały siewnik tarcza na nr''3'' i trzeci przejazd ścieżka tarcza ''0'' ,następnie ''1,2,3 '' przejazdy i czwarty ścieżka ''0''itd. Warunek w aparacie musi być tarcza na cztery zapadki z liczydłem ''0''1''2''3''.bo z inną tarczą trzeba korygować ustawienie pilotem sznurkowym.

Eryko    21

W Amazone RP AD302 Ile razy kręcicie kolbą w próbie kręconej bo w ksiazce na stronie amazone jest napisane zeby krecic 52 razy a w tabelach na siewniku  jest napisane że 48razy.wiec jak to w koncu jest?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Andrz_
      Witam wszystkich serdecznie 
      Mam wielka prośbę może któryś z kolegów ma do do sprzedania jedną sekcje rozdzielacza . Jest to rozdzielacz stalocisnieniowy Amazone UF 1000 . 
      Na 2 zdjęciu widać uszkodzony element   urwany kruciec góra została zdemontowana.  Ew . Proszę o rady gdzie  mogę szukać w. w sekcji.
      Jak dodałem w nie odpowiednim dziale to przepraszam 😉
      Pozdrawiam

• Gość
      Przez Gość
      Witam, mam pytanie. Chcę zrobić remont rozsiewacza amazone.Nie wiem czy jest to model ZAE 601 czy ZAE 602. Jaka jest między nimi różnica? Problem polega na tym że zaczął mi lecieć olej ze skrzyni tak jak widać na zdjęciu. Gdzie można dostać części do tych rozsiewaczy?

• Przez KIbul
      Wymieniał ktoś może w takim siewniku tulejki lub łożyska na  osi Koła napędowego?? Nie mogę się do nich dostac;( A Piasta z kołem ma duży luz:(
    • Przez Atari
      Witam, mam problem z montażem czujnika prędkości na koło ciągnika. Nie wiem ile zastosować magnesów. W instrukcji obsługi nie widziałem żadnej informacji na ten temat. 
      Chciałbym też wiedzieć jak później skalibrować sterownik.
      Z góry dzięki za pomoc.
    • Przez jondir989
      Orientuje się ktoś ile kosztuje rozsiewacz Amazone ZA-M 1001 profis z komputerem amatron 3? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj