Zaloguj się, aby obserwować  
mtz82r96

Telefon/internet na gospodarstwo

Polecane posty

mtz82r96    4

Czy istnieje możliwość podpisania umowy na internet/telefon na gospodarstwo rolne nie będące na Vacie (ryczałtowiec). Chodzi mi po głowie podpisanie umowy na klienta biznesowego, ponieważ wyczytałem, że mają atrakcyjniejsze warunki niż dla osoby indywidualnej. Ma ktoś z was podpisaną taką umowę? Czy takie coś jest możliwe? Aha chodzi mi o T-Mobile, ale proszę też o uwagi, jak to wygląda w innch sieciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JARAS    5

Na twoim miejscu bym podjechał do sieci sklepu T-MOBILE czy innych. Oni tam Ci najlepiej do radzą. Ja jestem Watowcem i internet mam radiowy przesyłany z nadajnika z miasta. Przez prywatnego przedsiębiorce co ma sklep komputerowy i poligraficzyny:) A dostęp bez problemu śmiga jak należy. A na zapłate fakturki mam 30 dni od otrzymania jej u mnie w domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

A jak sie jest na vat to jak to jest . Umowa mi sie kończy w lutym i chcę podpisac nowa jak narazie płacę105zł za tel.internet i tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

potrzebny jest nip i regon - przenosiłem w grudniu telefon w pley na gospodarstwo i nie było problemu.

jak bedziesz miał gospodarstwo na vat, to vat masz do zwrotu z faktury.

Edytowano przez aro1975

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1136

Tylko że oferty biznesowe są z reguły droższe (brutto) od prywatnych więc jaki jest sens przy ryczałcie pchać się w takowe.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1136

Od kiedy pamiętam oferty biznesowe były zawsze wyższe co najmniej o kwotę podatku vat. Weźmy pierwszą z brzegu obecną ofertę neostrady dla indywidualnego 10Mb - 49zł, dla firm 10Mb - 49zł + vat. Telefon stacjonarny u telekundla bez limitu do wszystkich sieci indywidualny - 69zł, a firmowy - 79 + vat.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polus0    16

Bo oferty biznesowe, przynajmniej dla osób prowadzących działalność gospodarczą, nie są brane "bo cena jest niższa". Bierze się ją po to, aby wykazać koszty prowadzenia działalności, obniżając w ten sposób dochód a co za tym idzie obniżenie podatku który trzeba zapłacić od tego dochodu do urzędu skarbowego.

Ot, i cała oferta biznesowa.

Co innego w przypadku telefonu komórkowego. Tutaj różnicą są telefony i ich dostępność (niektóre modele nie są dostępne dla zwykłego szaraka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez bozar
      Czy wiecie gdzie (i czy w ogóle) można zapisać się na kurs R3, ale robiony w całości przez internet w ciągu 6 miesięcy? Widziałem kilka ofert, ale w większości są to kursy gdzie materiały są przesyłane przez internet, a jednak kilka zajęć trzeba odbębnić. Zależy mi na tym żeby przeszło to jak najszybciej i jak najbardziej gładko jak tylko się da - im mniej zachodu tym lepiej.
       
      Jeśli jednak trzeba byłoby się przejść na jakieś zajęcia to w grę wchodzi wyłącznie Warszawa.
       
      Dzięki z góry za pomoc!
    • Przez kulczer
      Czy ktoś korzystał z aplikacji na telefon dzięki której można
      wytyczyć działki rolne i leśne. Jeśli tak to jakie polecacie?
    • Przez adrix26
      Witam, chcę coś przetestować a mianowicie ,,Lokalizator, rejestrator GPS GT-750,,  i chciałbym się połączyć z telefonem komórkowym a dokładnie z aplikacją ,,navigator polowy,, gdzie ustawiam szerokosc maszyny , punkt A i B, i pole na którym zamierzam działać. I teraz pytanie czy jak kupie taki lokalizator (koszt około 200zł) i sie połączę z telefonem to będę miał precyzje +- 0,5m? Bo bez lokalizatora przy dobrym zasiegu mam precyzje około 3,5m. Jak ktoś ma pomysły podobne lub w niedrogim rozwiązaniu to chętnie rozważę.
    • Gość
      Przez Gość
      Internet plusa LTE
       

       

       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj