Zaloguj się, aby obserwować  
sebaskorpio

Jaki model pompy wtryskowej jest w Rekordzie?

Polecane posty

sebaskorpio    3

Witam,

Jaki konkretnie jest model pompy wtryskowej w rekordzie i jakie na niej wyciąga obroty silnika? Pytam bo muszę kupić pompę do swojego i przeglądając ogłoszenia spotkałem kilka które wyglądają identycznie ale słyszałem że to nie wystarczy. Ze swojej nie mogę odczytać numeru poza tym i tak nie wiem czy poprzedni właściciel coś nie kombinował bo przewody jakoś dziwnie są do niej doprowadzone.

Edytowano przez sebaskorpio

sebaskorpio    3

Taki numer masz zapewne na odlewie obudowy pompy.

Nie o ten numer chodzi bo te pompy mają jeszcze numery na tabliczkach i po rozmowie z pompiarzem już wiem że w rekordach pompy maja symbole"p76-44" lub "p76-45" natomiast "p76-46" to pompa od autosanach ale też da się ją ustawić tak aby pracowała w kombajnie tylko że wymaga regulacji. Ale dzięki za chęć pomocy :)

Edytowano przez sebaskorpio

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez ppiotr
      Może ktoś polecić dobry zakład naprawy pomp wtryskowych w powiecie Kaliskim lub w okolicy.
    • Przez zaxson
      Witam! Jak ustawic pompe commonrail perkins 1104d wiadomo rozrzad na znaki a pompe zablokowac w pkt zero ale skąd wiadomo czy aby nie jeszcze jeden pelny obrót wału korbowego🤔 bo 4 suw do pelnego cyklu pracy jednego tloka  potrzebuje 2 pelne obroty wału sa dwa czujniki  jeden na pompie drugi na wale 

• Przez veed110
      Witam, mam pytanie związane z demontażem pompy wtryskowej w ursusie C-360, czy oprócz 3 śrub, które są na zewnątrz, trzyma ją coś od strony rozrządu? 
    • Przez Wolf14
      Witam serdecznie Forumowiczów. Jestem przed zakupem kombajnu ziemniaczanego. Wraz z Tatą zadecydowaliśmy, że będzie to Bolko. Problem tkwi w tym, że są dwa modele tego kombajnu - "stary" i "nowy". Tu rodzi się moje pytanie. Który model wybrać?
    • Przez stogi
      witam 
      mam problem z mf 699 a dokładnie z podnośnikiem szarpie przy podnoszeniu i bardzo wolno podnosi nawet gdy dodaje gazu praktycznie nie ma wielkiej różnicy 
      podobno da sie mu zwiększyć ciśnienie w układzie tylko jak?? próbował ktoś ?
      przy podpięciu do przyczepy wywraca bez problemu 10t na małych obrotach 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj