Zaloguj się, aby obserwować  
bakster1

Czy warto sanok d46a

Polecane posty

bakster1    0

Witam. Mam pytanie ile można dać za przyczepę sanok D 46 A (sztywna). Z papierami opłacana nadal, podłoga nowa, burty stare ale w dobrym stanie, opony założone 10 balonówki. Proszę o opinię.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No a do czego może służyć przyczepa ja się pytam ??? ale niektórzy pytania zadają chyba żeby sobie napić trochę postów !!!! NOWICJUSZE. głównie pewnie zboże no i materiały nadające się do przewozu na przyczepie :P z 5 tyś może 7 zależy jaki stan rok itp.

Wiadomość z agroFakt.pl

Rutek127    0

u nas niedawno za 6,5 tys kupilismy d47 (wywrotka, z papierami) , stan burty i podłoga zakładana kilka lat temu wiec jeszcze duzo posłuzy wiec wydaje mi sie ze 5 tys to max jak za sztywna .

Pestka5465    0

A my dzisiaj kupiliśmy dwie d 46 sztywne od rolnika który kupił je z wojska stan idealny z papierami bedziemy je przerabiać na 3 stronny wywrot jedna za 6,5 tys.

Piotrek_12    0

D 46 po przerobieniu na 3 stonny wywrot to cienka sprawa.Lepiej przerobić na dwustronny. Tam rama jest prosta i przy wywrocie do tyłu środek ciężkości gromaci się w miejscu montażu siłownika, rośnie napór na rame a co za tym idzie??? Orginalna rama ulega znacznym odkształceniom. Nie bez powodu w d-47 rama w miejscu siłownika jest wykonana z najgrubszego materiału na całej jej długości. A jesli chodzi o zakup takiego sprzętu to moim zdaniem można kupić jakąś okazje do 5 tys w dobrym stanie, lepiej kupi coz z wywrotem np. d-47.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez eddyfurman
      Przymierzam się do budowy przyczepy z kiprem ok 3-4 tony.
      Jednoosiowa, na osi (chyba z rozrzutnika) koła 15”, Skrzynia ok 180x300cm, do Ursusa C330

Ineteresują mnie opinie i porady na temat:
      - paki: jakie materiały, profile, z czego radzicie zrobić. Może ktoś ma gotowy projekt?
      - siłownik: jaki dobrać, jak ustawić. Może  macie sprawdzonych dostawów?

Ogladalem już kilka przyczep, z różnymi rozwiązaniami. Ciekaw jestem Waszych opinii/sugestii.

• Przez Cinek74200
      Chcialbym zakupic przyczepę rolnicza typu tandem z Danni   byłem  w wydziale komunikacji  dowiedziec aie co i jak i babka powiedziała  jest to nie wykonalne  bo nie mam dowodu rejestracyjnego od przyczepy(w dani nie ma obowiązku rejestracji podobno    fakt mialbym tylko umowę z dunczykiem   i zaświadczenie duńskie że w dani nie podlegała rejestracji przyczepa   dodam jeszcze że w powiecie  obok wszystko  jest rejestrowane  bez problemu   Pomocy jak to obejść?????

• Przez rudy112
      Kupiłem John Deere 6230 bez hamulców pneumatycznych, tylko hydrauliczne. Założyłem pneumatykę na podzespołach Wabco i TractAir. Hamulce działają, ale po naciśnięciu hamulca, hamuje pierwsze traktor, a dopiero potem przyczepa. W jaki sposób mogę to wyregulować? 
    • Przez iwanek7
      Witam 
      Przymierzam się do kupna przyczepy jednoosiowej Pronar na RMG i teraz mam kilka pytań dotyczące tych dwóch modeli Pronara 654/1 o ładowności 3,5t i druga 654/2 o ładowności 4,9t.
      Obie są podobnych gabarytów lecz ta druga o większej ładowności ma chyba niższą ramę i mniejszą masę własną.
      I właśnie nie wiem co wybrać, ceny podobne, u nas w okolicy to głównie są na składach te 3,5t.
      Może ktoś miał z nimi styczność i coś się na ich temat wypowie, coś doradzi którą lepiej kupić.
      A potrzebna mi będzie tylko do zwózki zboża z pola
    • Przez MichaNiemyski
      Poszukuję opinii o przyczepach samozbierających schuitemaker rapide 135-140. Może ktoś ma do sprzedania wyżej wymieniony model . Pozdrawiam
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj