Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bakster1

Czy warto sanok d46a

Polecane posty

bakster1    0

Witam. Mam pytanie ile można dać za przyczepę sanok D 46 A (sztywna). Z papierami opłacana nadal, podłoga nowa, burty stare ale w dobrym stanie, opony założone 10 balonówki. Proszę o opinię.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No a do czego może służyć przyczepa ja się pytam ??? ale niektórzy pytania zadają chyba żeby sobie napić trochę postów !!!! NOWICJUSZE. głównie pewnie zboże no i materiały nadające się do przewozu na przyczepie :P z 5 tyś może 7 zależy jaki stan rok itp.

Wiadomość z agroFakt.pl

Rutek127    0

u nas niedawno za 6,5 tys kupilismy d47 (wywrotka, z papierami) , stan burty i podłoga zakładana kilka lat temu wiec jeszcze duzo posłuzy wiec wydaje mi sie ze 5 tys to max jak za sztywna .

Pestka5465    0

A my dzisiaj kupiliśmy dwie d 46 sztywne od rolnika który kupił je z wojska stan idealny z papierami bedziemy je przerabiać na 3 stronny wywrot jedna za 6,5 tys.

Piotrek_12    0

D 46 po przerobieniu na 3 stonny wywrot to cienka sprawa.Lepiej przerobić na dwustronny. Tam rama jest prosta i przy wywrocie do tyłu środek ciężkości gromaci się w miejscu montażu siłownika, rośnie napór na rame a co za tym idzie??? Orginalna rama ulega znacznym odkształceniom. Nie bez powodu w d-47 rama w miejscu siłownika jest wykonana z najgrubszego materiału na całej jej długości. A jesli chodzi o zakup takiego sprzętu to moim zdaniem można kupić jakąś okazje do 5 tys w dobrym stanie, lepiej kupi coz z wywrotem np. d-47.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez frydek29
      koledzy mam problem.rozpocząłem remont przyczepy sanok d35.dziś rozebrałem bębny hamulcowe i okazuje się że okładzin praktycznie już nie ma.poszukałem w ogłoszeniach ,byłem w dwóch sklepach i nie ma nigdzie takich okładzin ani całych szczęk.wszędzie są do d47 a takich jak do 35 nie ma.może ktoś miał podobny problem?może pasują od czego innego lub podobne w innym sprzęcie występują?jeśli ktoś posiada informacje jak to zwalczyć to będę bardzo wdzięczny.
      dodam wymiary okładziny:szerokość 60 mm, długość(po łuku)to 435mm.
    • Przez kodzak7
      Witam czy ma ktoś do sprzedania przyczepę sanok d45 (wywrotkę) na terenie województwa lubelskiego?