Zaloguj się, aby obserwować  
krycha200

claas compact 30 czy claas consul a może fahr M660 lub M770 jaki kombajn wybrać ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
wieslaw16    79

Witam,co pierwsze to trzeba się rozeznać jaka będzie dostępność części zamiennych w Twojej okolicy np.do CLAASA czy też innych, ja mam marki CLAAS MERCATOR i powiem że ta marka godna polecenia, a jeszcze tym bardziej jeśli jest dostępność części zamiennych blisko, są to naprawdę trwałe kombajny, ja też w tamtą zimę mialem ten sam dylemat ale jednak wybór padł na CLAASA pomimo że dostęp do części innych marek też mam w miarę dobry i bliski, i dlatego że mam dużą dostepność do części tej marki, a i żywotność tak tych kombajnów jak i części do nich, jest zdecydowanie wyższa niż do innych marek :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanKret    0

Witam. Ja mam zapytanie do użytkowników kombajnów Claas. Przymierzam się do kupna Classa na usługi w terenie pagórkowatym ( Beskid Niski ) i niewielkie areały rzędu 20 do 50 arów czasem 1ha.

Mam dylemat co wybrać Compakt 30, czy Domoinator 38. Proszę o poradę. znających te kombajny. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy83    91

Ja mam deutz fahr m660 porządna maszyna nie miałem większych problemów , B) z częściami w erze sklepów internetowych nie ma problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olimp72    0

Kolego JanKret nie jestem jakims expertem ale ja mam class corsar tez teren pagorkowaty i jest ok, Dominator wiadomo bedzie miał trochę większy heder i będzie nowszy nwm czy są takie wersje na tereny górzyste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez andrz17xd
      Witam wszystkich tutaj na forum. Piszę tutaj bo chciałbym się was poradzić w pewnej sprawie, a szczególnie chodzi mi o użytkowników którzy posiadają kombajn claas dominator 85. Chciałbym się dowiedzieć od czego służy lampka zaznaczona w kółeczko na zdjęciu. Domyślam się, że służy ona do retromatu, ale chciałbym się dowiedzieć co dokładnie ona sygnalizuje?


    • Przez marekkucybala2
      Witam, posiadam od kilku lat kombajn zbożowy Claas Dominator 98sl. Nie było z nim wcześniej żadnych większych problemów. W tym roku problem polega na tym że kiedy chciałem wyjechać kombajnem to odpala ale nie chce jechać. Co może być przyczyną?
    • Przez pp1208
      Witam. Jak wyłączyć blokada podośnika (świeci sie "kłódka")   w Agrotronie 630 TTV ? Żadnego przycisku nie widziałem którym mozna by było to odblokowac. Dodam ze ciągnik ma dośc spory komputer na którym wszystko sie konfiguruje ale tam tez nie znalazłem zadnej blokady. Orientuje sie ktos jak to zrobic ?
    • Przez Grzechooo
      Witam, Urwał mi się wytrząsacz w Senatorze i mam pytanie czy może ktoś wie czy taki wytrząsacz pasuje np z Mercatora lub protektora? czy były jakieś różnice w wytrząsaczach? jeśli tak to z czego jeszcze mogę go dobrać.?
    • Przez Szron88
      Witam.
      Sąsiad poprosił mnie o pomoc przy kupnie kombajnu. Sam posiadam JD 1065 i z Claasem nigdy nie miałem doczynienia. Prosiłbym użytkownikow dominatorów na co zwrócic szczególnie uwage bo jednak claas sie troszke różni od JD. Wyjazd na oględziny jutro rano więc mało czasu na zbieranie informacji. Z góry dzieki za pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj