Polecane posty

michalT    2

mam pytanie ile wejdzie na taka przyczepe zielonki,jak to sie przeklada na baloty ile moze byc z takiej przyczepy balotow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

ona ma 40metrów bodajże może 38 u nas na 40metrową przyczepę w przeliczeniu wchodzi jakieś od 10do13 bel, ciężko powiedzieć


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Co sadzicie na temat tej przyczepy samozbierajacej Krone 5000??? chodzi mi o awaryjnosc,zapotrzebowanie mocy itp... z góry dzięki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor12741    11

moja krone turbo 5000 sprawuje sie świetnie mam jo 5 lat i miała aby jedno awarie ale to była z mojej winy zapotrzebowanie mocy jest nie wielkie bo woziłem zielonke krowom ursusem c-360 3P ale jak worze kiszonke na pryzme to chodzi z nią zetor 7745 bo 3P niewierzdzał na pryzme


Zetor Forterra 115, Ursus c-385+tur, Zetor 7745, Zetor 7211

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajomy ma taką i bardzo sobie chwali. Zapotrzebowanie mocy hmm 80km spokojnie daje radę a i mniejszy ją pociągnie .Stawia mały opór przy zbieraniu. Trawa w miarę pocięta , dobra maszyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polek1919    5

Witam Potrzebuje części do Krona 5000. Proszę o jakieś namiary kto handluje takimi częściami najlepiej z województwa mazowieckiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adamd2007    1

Mam zamiar kupic przyczepe samozbierajaca 8ton zastananawialem sie nad krone titan 6/36GD

zauwazylem ze sa zielonego koloru jak i pomaranczowo czerwonego czy one sie czyms roznia ? I jak spisuje sie podbierak bo z tego co widzialem przyczepa ta nie posiada rotoru ?

Edytowano przez Adamd2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BoskiDamian    19

a ty chcesz z rotorem ja mam 10.000 rabatu na Poettinnger EUROPROFI5000D i FARO4000D moge odstopic do 15,03,2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adamd2007    1

dzeiki ale na nowa mnie niestety nie stac moge jednynie przeznaczyc 35 tys z rotorem byla by dobra ale interesuje mnie ta krone titan czy to sie wogole nadaje do zbioru traw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Jesli chodzi o kolor to wydaje mi się że te zielone są nowsze a te czerwone są starsze przynajmniej Z moich obserwcji po znajomych. Jeśli chodzi o rotor to te czerwone w opcji posiadały go jeśli natomiast chodzi o zielone nie wiem. Ogólnie przyczepy sprawują się dobrze występują małe awarie typu łozyska itp. ale nic po za tym u znajomych się nie działo.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZAREKKK319    0

Witam. Remontuje przyczepe samozbierającą krone i mam problem ze sprzęgłem do włączania wałków. Gdy włącze wałki sprzęgło za chwile zaczyna trzeszczeć lub łamie się i nie wiem co mam z nim zrobić. Dorabiałem już takie same ale dalej to samo. Jak rozwiązać ten problem lub czym zastąpić te sprzęgło. Może miał ktoś taki problem i jak go rozwiązał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZAREKKK319    0

Sprzęgło było już wymieniane ale wystarcza tylko na zebranie 2 pokosów i znów trzeba wymieniać myślałem żeby przerobić na napęd hydrauliczny tylko nie wiem czy z pompy da rade bo silnik hydrauliczny troche drogi interes i do tego przewody. Może znacie kogoś kto by mi dorobił dokładnie wymierzone sprzęgło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadek9    186

Mam do sprzedania krone 6000 turbo w niezlym stanie z 87 roku pierwszy wlasciciel w polsce od 10 lat u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16
Napisano (edytowany)

4ce2d67457235fb3med.jpg

 

 

Do czego są te dwa zawory zaznaczone na niebiesko na foto w 5000 Turbo?

Edytowano przez Luke16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychunt    1

Czy może ktoś wie do czego służy przełącznik na sterowniku  znajdujący się na dole po prawej stronie załączonego zdjęcia .Jestem posiadaczem  od niedawna takiej przyczepy i nie mogę  dojść od czego on jest .Włączając go nic nie działa . Próby były robione na pusto tzn. na podwórku.

post-66322-0-27856600-1434995725_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymen1    1

Kolego LUKE16 te dwa zawory są od blokady hydrauliki podbieracza i dyszla dzięki której ciągnik nie musi trzymać ciśnienia na rozdzielaczu ;) a może ktoś mi pomoże ponieważ mam problem ze swoją krone turbo 5000 a mianowicie strasznie wolno chodzi posuw i nie ważne przy jakim ciągniku. Najprawdopodobniej cały problem tkwi w zaworze od wyłączania posuwu gdy przyczepa jest pełna ale nie wiem czy można go jakoś odblokować może ktoś miał taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarczes    1

Witam zastanawiam się nad kupnem Krone 5000 turbo za 14tyś. Mógł by ktoś podać mi wady tych przyczep i na co zwrócić przy kupnie?jestem  kompletnie zielony w temacie przyczep...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rolnik159
      gdzie ma wybite numery ramy przyczepa d 35M, i jak wygląda do niej tabliczka znamionowa??
    • Przez Młody_mich
      Witam, zastanawiam się nad zakupem naczepy (typowej pod tira) do ciągnika (podłączanie przez wózek dolly). I mam pytanie jak wygląda rejestracja, czy da się zmienić z ciężarowej na rolniczą (poprzez zmianę opon itp) ? Komuś się w ogóle udało i w jaki sposób
      Z góry dziękuje za odpowiedzi
    • Przez Bartys12
      Witam jaka przyczepe polecicie chodzi o transport kukurydzy na pryzmy moze byc przyczepa objetosciowa lecz takich w polsce jest malo dlatego predzej wybiore samozbierajaca ale glownie chodzi tylko o transport kukurydzy rotor i podbierqcz nie maja dlamnie znaczenia tylko i wylacznie szybki rozladunek   moje wymogi to minimum 32m3   oraz cena max 30tys netto  co byscie polecili ? 
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez xzy
      Witam , czy ktos wie jaki jest numer kozyska stozkowe piasty przyczepy d 50 . Chodzi o to mniejsze i wieksze bo niestety nie jestem wstanie odczytac na starych . Za odpowiedz z gory dziekuje 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj