Zaloguj się, aby obserwować  
deymonnn

kverneland pękanie ramy

Polecane posty

deymonnn    2

witam

Kupiłem pług obrotowy kverneland 4 skiby 14 cali. Jedna część ramy była wygięta i spawana(drugi element) z tego co widziałem w ogłoszeniach dużo tych pługów ma właśnie taką wadę. Ponieważ chcę kupić inny fragment ramy (bez napraw) chciałbym się dowiedzieć czy pękanie ram to jakaś norma i czy od razu nie wzmocnić elementu zamiast go później naprawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus40111    0

witam

Kupiłem pług obrotowy kverneland 4 skiby 14 cali. Jedna część ramy była wygięta i spawana(drugi element) z tego co widziałem w ogłoszeniach dużo tych pługów ma właśnie taką wadę. Ponieważ chcę kupić inny fragment ramy (bez napraw) chciałbym się dowiedzieć czy pękanie ram to jakaś norma i czy od razu nie wzmocnić elementu zamiast go później naprawiać.

 

Ja bym ci radził wzmocnić odrazu tą część bo gdy ją założysz a ona pęknie no to bedziesz musiał naprawiać a jak będom wzmocnienia to tasz kybko nie pęknie

pozdro.

Edytowano przez Ursus40111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

A mówią że tylko polskie pękają :D

 

Zrób fazę zaspawaj,daj jeszcze wzmocnienie,będzie lepiej trzymać niż z fabryki wyszło.


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Nie raz widziałem Lemkena na pół przełamane.

Ja bym nie wzmacniał, bo spawem osłabi się ramę, widziałem Lemkena pospawaego, miał nałożonę blachy, ale spawane tylko w poziomie, w pionie nie było spawane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

sam osobiście rozerwałem Lemkena... ;) że została tylko wieżyczka przy ciągniku ;)

Ale jak to jest wada to proponowałbym tak jak koledzy mówią , dobrze pospawać i wzmocnić... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez luk110
      Witam mam problem z pługiem Kverneland LD85 bo zapycha się co jakis czas w masie kukurydzianej, pług  ma duże i szerokie dokładnie i przedpluzki duże kukurydziane ale mimo wszystko lubi się zapchac, miał może już ktoś podobnie z pługiem co może być przyczyną.?

    • Przez szeik812
      Tak jak wyżej, mam problem ze swoim pługiem otóż gdy był zamontowany packomat S było wszystko ok a teraz jak go zdemontowałem podczas pierwszej fazy obrotu przewód od siłownika i cała wieżyczka strasznie drżą. Nie wiem w czym może byś problem. Proszę o pomoc bo już nie mam pomysłów
    • Przez domel27
      Witam wszystkich na forum... jestem na etapie poszukiwan pługa dzis ogladalem kverneland 4-skiby obort zabez. resor  szeorkosc robocza skiba 40... Co wy o takim pługu sadzicie jakies opinie a moze inne propozycje jaki wybrac?
       https://www.olx.pl/oferta/kverneland-4-obrotowy-nie-khun-lemken-overum-CID757-IDxdkVB.html
      pozdrawiam 
    • Przez Sup321
      Mam problem z przeglądem  w MTZ 82 TS. Problem jest taki, że diagnosta nie może znaleźć numeru ciągnika wbitego na ramie. Na tabliczce znamionowe jest ten numer, ale ponoć to za mało. Sprawdzałem gdzie ten numer być powinny w internecie i okazało się, że powinny być na ramie przy silniku. Niestety ta część została wymieniona już dawno i nie mam jej. Co zrobić z takim problemem?
    • Przez jedrus2020
      Mam do was pytanie. Znalazłem do sprzedania fajna przyczepę. 4.5t. produkcji rosyjskiej tylko jest problem. Jest ona lekko zgięta w dolnej ramie. Jak ja wyprostować w domowych warunkach? myślałem żeby na przyczepę nasypać np piachu a w miejscu zgięcia przyczepy lewarować.  tylko pewnie żeby ja całkowicie naprostować powinno się lekko przegiąć.  Jakieś inne pomysły? Najlepiej bez rozbierania całej przyczepy.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj