Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
deymonnn

kverneland pękanie ramy

Polecane posty

deymonnn    1

witam

Kupiłem pług obrotowy kverneland 4 skiby 14 cali. Jedna część ramy była wygięta i spawana(drugi element) z tego co widziałem w ogłoszeniach dużo tych pługów ma właśnie taką wadę. Ponieważ chcę kupić inny fragment ramy (bez napraw) chciałbym się dowiedzieć czy pękanie ram to jakaś norma i czy od razu nie wzmocnić elementu zamiast go później naprawiać.

Ursus40111    0

witam

Kupiłem pług obrotowy kverneland 4 skiby 14 cali. Jedna część ramy była wygięta i spawana(drugi element) z tego co widziałem w ogłoszeniach dużo tych pługów ma właśnie taką wadę. Ponieważ chcę kupić inny fragment ramy (bez napraw) chciałbym się dowiedzieć czy pękanie ram to jakaś norma i czy od razu nie wzmocnić elementu zamiast go później naprawiać.

Ja bym ci radził wzmocnić odrazu tą część bo gdy ją założysz a ona pęknie no to bedziesz musiał naprawiać a jak będom wzmocnienia to tasz kybko nie pęknie

pozdro.

Edytowano przez Ursus40111

locke    291

A mówią że tylko polskie pękają :D

Zrób fazę zaspawaj,daj jeszcze wzmocnienie,będzie lepiej trzymać niż z fabryki wyszło.

Wiadomość z agroFakt.pl

tomek73    188

Nie raz widziałem Lemkena na pół przełamane.

Ja bym nie wzmacniał, bo spawem osłabi się ramę, widziałem Lemkena pospawaego, miał nałożonę blachy, ale spawane tylko w poziomie, w pionie nie było spawane.

FINN    991

sam osobiście rozerwałem Lemkena... ;) że została tylko wieżyczka przy ciągniku ;)

Ale jak to jest wada to proponowałbym tak jak koledzy mówią , dobrze pospawać i wzmocnić... ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Jackassiu
      Witam
      Mam zamiar kupić przyczepę z SANOKA D 45( najprawdopodobniej) wywrot na 2 str, ładowność 3,5t. Po prawej stronie nad tylnym kołem znajduje sie tabliczka znamionowa a z lewej str tej tabliczki jest jeszcze jakiś "aluminiowy pasek" (obydwie te tabliczki są nie czytelne-jakiś nalot+farba). Moje pytanie jest następujące: gdzie szukać nr nadwozia-ramy?
      Odnowienie tych numerów kosztuje "TYLKO" ok 310 zł
    • Przez massey6475
      Witam poszukuje grządzieli, słupicy, bez redlicy oraz resora do agregatu ścierniskowego, pisze tutaj ponieważ nigdzie nie mogę dostać tego typu, jeżeli ktoś posiada coś takiego to poprosze o kontakt. Poniżej zamieszczam zdjecię. Z góry dziekuję za odpowiedź.

• Przez pokorskip
      Witam,

Sprzedam pług 7-skibowy Kverneland PG 100 w bardzo dobrym stanie technicznym.

Wszelkich informacji udzielam telefonicznie 725-912-916

http://olx.pl/oferta/kverneland-pg100-7-skibowy-CID757-IDbJ7db.html

Pozdrawiam
    • Przez BIZONURSUS
      witam poszukuje starego pługa kverneland może być nawet konny kverneland jeżeli ktoś taki posiada i chciałby sprzedać prosze niech się odezwie jest to dlamnie bardzo ważne
    • Przez deutzdx605
      Witam. 
      Na wiosnę planuje kupić nową prasę zmiennokomorową. Jak na razie zainteresowała mnie prasa Kverneland 6716, może ktoś ma taką prasę i mógłby coś o niej napisać, jak się sprawuje? jak ze zbijaniem beli i awaryjnością? a może odradzacie mi jej kupno i co kupić zamiast niej?
      Pozdrawiam