Zaloguj się, aby obserwować  
hektor2040

Wymiana filtra oleju typu BAK na tradycyjny

Polecane posty

hektor2040    1

Witam chciałbym się dowiedzieć co trzeba do wymiany filtra typu BĄK w c 335 na tradycyjny. Bak jest pojedyńczy. W sklepie gość powiedział ze trzeba regulować pompe olejową i komplet mocowań trzeba kupić?

Quercus78    5

Witam. Ja w swoim 328 podczas kapitalki silnika wymieniłem bąka na filtr od 30stki. trzeba dokupić tylko podstawkę koszt około 40 zł. Z tą pompą to jest racja bo u mnie na wolnych obrotach wskaźnik ciśnienia oleju wchodzi na czerwone. Musze to zmniejszyć tylko,że nie wiem o ile poluzować ten zawór na pompie?

Zetor Team

Wiadomość z agroFakt.pl

seweryn20    821

Trochę się zagalopowałem.

Tak masz rację to wyżej tyczy filtra podwójnego w 4011.

Co do bąka nie jestem pewny czy czasem nie wystarczy kupić tylko zwykłą podstawę taka jak jest w 60-ce.

Jak wspomniałem kupujesz tylko podstawę z 60-ki

http://allegro.pl/korpus-filtra-oleju-ursus-c360-c-360-i3784389848.html

I ustawiasz pompę na niższe ciśnienie.

Edytowano przez seweryn20

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Jak wspomniałem kupujesz tylko podstawę z 60-ki

http://allegro.pl/ko...3784389848.html

I ustawiasz pompę na niższe ciśnienie.

Zgadza się, ale jeszcze trzeba kupić ten łącznik - http://www.sklep-grene.pl/product_info.php/products_id/268803 i http://www.sklep-grene.pl/product_info.php/products_id/268807

A ciśnienie to zależy co jeszcze warty jest silnik, jak wyrąbany, to nie trzeba.

hektor2040    1

a do pompy olejowej to od dołu od miski olejowej dostęp czy od pokrywy rozrządu. A w starym bąku na czym polega czyszczenie tego ustrojstwa bo sciągnąłem obudowe i tam nic nie widziałem do czyszczenia

seweryn20    821

Do pompy oleju dostaniesz się od strony miski oleju.

Poszukaj instrukcji do c-330 tam jest opisany sposób czyszczenia.

A jak działa.... sam filtr pod obudową obraca się a zanieczyszczenia cięższe od oleju osiadają wewnątrz na ściankach.

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez wojtii
      dałem pompe wtryskową do naprawy,przywiozłem naprawioną , zamontowałem ,i nie chce zapalić :-[
      jak ustawić kąt wtrysku.bez momentoskopu? odpwietrzyłem dobrze,próbowałem metodą prób to ustawić i nic , nawet się nie odezwie
      pompa i wtryski są po naprawie ,co robić??
    • Przez Arek8512
      Witam Potrzebuję założyć sprężarkę ( kompresor do silnika sw 400 jest tylko wałek łączący rozrząd z pompą wtryskową i zamiast tego chciałbym tam zamontować kompresor, podpowiedzcie  mi  trzeba wtedy ustawiać zapłon czy może  jest jakiś patent  na to? Z góry wielkie dzięki
    • Przez perkins3382
      Witam jakiej firmy polecacie zegar do ciśnienia oleju do c360 3p i jaki jest rozmiar gwintu czujnika
    • Przez Tadeusz1212
      Duzo jest roboty zeby wymienić uszczelka pod głowica w Ursusie C-360 ??? Pobawić sie samu czy lepiej dać do mechanika ??? Musze wymienić bo olejek zaczyna lecieć jeszcze nie wydmuchuje ale czym prędzej tym lepiej.
    • Przez lukano
      Mam takie pytanie ważny jest termostat w C360 lub C330 dotąd myślałem ze posiadam termostat w C360 ale gdy zmieniłem chłodnice na nowa myślałem ze mam termostat odkręciłem odbudowe termostatu była tam blacha z dziurą 10 mm czy to dobrze czy źle czy lepiej żeby nic tam nie było czy to ma jakieś znaczenie ? i tez chciałem go zmienić ale teraz to nie wiem silnik się nie grzeje osiąga temperaturę 80-85 stopni.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj