Zaloguj się, aby obserwować  
mateuszek1716

Volvo Aktiv 800 Problem z wyłączaniem młocarni.

Polecane posty

Witam. Gdy zakupiłem kombajn volvo aktiv 800 stwierdziłem że trzeba wymienić pasy. Po wymianie wszystko działało jak trzeba, ale po jakimś czasie pracy zaczeła się dziać rzecz dziwna. Gdy chciałem wyłączyć młocarnie żeby spokojnie zjechać do domu, po wyłączeniu jej dzwignią ona nadal pracowała. Stwierdziłem że trzeba poluzować napinacz, gdy to zrobiłem problem minął na jakiś czas. Lecz od nowa dzieje się to samo. Czy jest możliwe to żeby pas napędu młocarni kurczył się? (wydaje mi się że powinien się naciągać). Czy problem tkwi w czymś innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wątpie żeby to było spowodowane wilgocią, po za tym pas gdy pracuje powinien się naciągać a nie kurczyć. nie wiem co mam teraz zrobić, gdyż napinacz jest popuszczony maksymalnie a młocarnia na wyłączonej dzwigni pracuje cały czas, chyba musze kupić nowy pas bo naprawde dziwne jest to zjawisko dla mnie i niezrozumiałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez xPatrx
      To mój pierwszy post więc chcę wszystkich powitać. Mam problem z wyłączaniem mojego władzia. Czy da się jakoś zamontować wyłącznik? Coś takiego jak w samochodzie? Wiem, że można też za odprężnik. Planuję jeszcze lekko go odmłodzić. Wiecie może gdzie kupić filc do wyłożenia wnętrza?
    • Przez luki12195
      Witam, mam problem z pasem młocarni, tym po prawej stronie, a mianowicie bardzo szybko eksploatuje się u mnie ten pas i przez 2 lata wymieniłem ich już 4. Ktoś wie czego to może być wina? Może tego, że koło na młocarni składane jest z dwóch części niebieskiej i zielonej? Zależy mi na odpowiedzi, bo żniwa w pełni ruszyły i już nie wiem jak z tym kołem rozmawiać... Proszę o pomoc.
    • Przez pablo190293
      Witam , mam pytanie, czy jest możliwe żeby nowy pasek sam zerwał się po godzinie pracy czy coś z kombajnem może być nie tak ?
    • Przez toja43
      Witam . Może ktoś wie gdzie mogę kupić obudowę lub skrzynię biegów do kombajnu zbozowego Volvo s-900 BM
    • Przez Osalek
      Witam . Podczas pracy kombajnem zaczal mi bardzo wyciekac olej z pod kierownicy gorna czesc kolumny ? rozbieral to juz ktos? pilnie o wskazowki prosze
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj