jaco512

[Ursus C-360] Udoskonalenia.

Polecane posty

Ten akomulator samochodowy co mam to Centra 055 427 . 12v 55Ah Czy da rade??? I jeszcze chciałem sie zapytac Jaka jest różnica między akomulatorem samochodowym a ciagnikowym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
Ten akomulator samochodowy co mam to Centra 055 427 . 12v 55Ah Czy da rade??? I jeszcze chciałem sie zapytac Jaka jest różnica między akomulatorem samochodowym a ciagnikowym???

A ile ma amper? Jedna 55Ah moim zdaniem nie wystarczy, musiałbyś połączyć równolegle dwie takie. Róznica miedzy aku samochodowym a ciągnikowym to zazwyczaj tylko gabaryty. Samochodowe są mniejsze przy podobnej pojemności prądowej. Jaki alternator jest w C360? Ile A? Powinno sie tak dobrać pojemność aku aby alternator teoretycznie mógł go naładować w ciągu godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagnikfan    3

Czy od poldka to nie wiem ale warto sprawdzić. Ja do swojego C-360 założyłem prądnice od syrenki i działa pierwszorzędnie.


...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy od poldka to nie wiem ale warto sprawdzić. Ja do swojego C-360 założyłem prądnice od syrenki i działa pierwszorzędnie.

 

 

 

Czy mugłbys mi przysłac screna jak podłaczyleś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romanik99    3
Jeszcze zadam takie pytanie czy linka cisnienia powietrza obsługuje 60???.Bo jak jusz wspominałem w poprzednim poście że mam taki zegar i mam taka funkcje w nim http://img151.imageshack.us/img151/8899/picture1rz3.jpg Jeżeli tak to gdzie jest wkrecana.

 

 

Linka cisnienia powietrza???????????? :), W 60 obsługuje to nie linka, ale masz poprowadzoną do czujnika rurkę, która idzie podajże od butli (do rurki przy wyjściu z butli), jeżeli nie masz tam nic takiego to musisz dokupić, ale widocznie nie masz, skoro nie była podłączona do starego licznika. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha a w sprawie czujnika oleju to go wykrecic i wkrecic przewód ??? Bo chyba czujnik zepsuty,bo podłaczyłem instalacje i jak wkładam kluczyk to ładowanie sie pali a olej nie.Czy moge go wykrecic??I wkrecic wąż cisnieniowy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabo    0

Witam wszystkich interesujących sie tematem przeróbek C-360

Otóż uważam że 360 nie jest idealnym ciągnikiem ale po pewnych przeróbkach może być naprawdę dobrym a w pewnych warunkach nawet bardzo dobrym ciągnikiem :D Zajmuje sie tym już od paru lat i klienci (sadownicy) stwierdzili że już nigdy nie dadzą sie namówić na zachodnie "zabawki" które z byle powodu poprostu stają a naprawy czasami kosztują naprawdę niemałe pieniądze. No i koszt zakupu !!! Jeśli kogokolwiek zainteresowałem tematem to zapraszam na moja stronke . Prezentuje tam fotki z możliwościami przeróbek . Nie jestem informatykiem wiec i stronka jest raczej skromna ale myślę że ciekawa . Oczywiście przyjmuje konstruktywną krytykę :-) Adresik - http://sabo.lua.pl/

Miłego oglądania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronarek    2

1.ile potrzeba płynu (akry) zeby umyc c-360

2.ile litrów farby żeby pomalowac silnik sjrzynie itd i ile taka farba kosztuje ?

3.ile kosztuje zrobienie wskaznika cisnienia oleju i jak to zrobic i koszty ?

4.ile kosztuje nowa maska ?

5.czy ktos nie ma na sprzedarz uzywanej kabiny do c-360?

6.ile moze kosztowac i jaki kupic siłownik do sterowania łyzką tura przy c-360?

7.ile moze kosztowac rozdzielacz 3 sekcyjny i jaki kupic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronarek    2

co do ciągników to są nawet ładne a mógłbys napisac ile kosztuje przeróbka takiej c-360 jak ta zółta ?

a i miałbym prosbe mógłbys zrobic fotki wspomagania kierownicy w tej c-360 która przerabiałes i krótko opisac bo chciałbym cos takiego załorzyc w swojej c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black08    4
1.ile potrzeba płynu (akry) zeby umyc c-360

2.ile litrów farby żeby pomalowac silnik sjrzynie itd i ile taka farba kosztuje ?

3.ile kosztuje zrobienie wskaznika cisnienia oleju i jak to zrobic i koszty ?

4.ile kosztuje nowa maska ?

5.czy ktos nie ma na sprzedarz uzywanej kabiny do c-360?

6.ile moze kosztowac i jaki kupic siłownik do sterowania łyzką tura przy c-360?

7.ile moze kosztowac rozdzielacz 3 sekcyjny i jaki kupic ?

 

mam kabine do opchniecia (typ duza skrecana) jeszcze na ciągniku ale lada moment bedzie zwalona


kujawy to jes to!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black08    4
a mógłbys odezwac sie do mnie na gg 9116940

 

niestety coś mi sie porobilo z gg. daj poczte to wysle fot.pozdro


kujawy to jes to!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rino    13

A kabina w tej czerwonej to gotowa czy samoróbka bo jest naprawde fajna!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid12    50

Bardzo fajne 360 :D:)


Kierownicę ujął w dłoń, przeżegnał się, beret na skroń
W stacyjce klucz i raz i dwa, spalin kłąb i silnik gra
Już na polu za łanem łan, wykonany za planem plan
A w duszy radość albo gniew, słoneczko mu gdzieś zza drzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabo    0

Witam :-)

Turbo daje około 10 KM Z pustą przyczepą rusza sie z 5 biegu i skrzyni wogóle nie trzeba używać . Poprostu sie jedzie i już :-) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukano    0

Miałbyś jeszcze kilka fotek tej czerwonej C360 w środku??


Trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Wierz mi, żałuje się tylko i wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez Bubul
      Witam szukam jakiegoś ciągnika który będzie głównym ciagnikiem na gospodarstwie, ma zastąpić wydłużona 60-tke jednak najbardziej interesują mnie gabaryty i zwrotnosc traktora. Nie musi posiadać napędu ale chciałbym podłączyć tura. Cenowo w granicach do 35tys.
      Nad zetorami myślałem ale chce rozważyć inne propozycje. Kolega namawia mnie na Renault 651 4s lecz nigdy nie miałem styczności z tym ciagnikiem nawet na obrazku... 
       
    • Przez farmer78lbl
      witam szukam tylny most z dokumentami na c 360 c355 4011 z wojewodztwa lubelskiego w rozsadnej cenie
       
    • Przez Jontek
      Pilnie kupię do TURa do c 4011, C360 łyżkę, wysięgnik, hydraulikę. Mocowanie mam własne. Do 100 km od 63 - 500.
      Cena jak najniższa.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj