jaco512

[Ursus C-360] Udoskonalenia.

Polecane posty

Grzegorz2507    21

Była kiedyś taka 60 na allegro.Maska i kabina od dużych ursusów,wszystko ładnie spasowane.Wyglądało super ale musiało dużo być przy tym robotysmile.gif

 

 

maske gosciu chyba sam tworzyl, bo to na org nie wygladalo raczej, a kabina byla z zetorka 6718. Jakby cos to mam foty z allegro tego ciagnika, w razie czego to gg 12280358

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

dokladnie to raczej nie bedzie

na allegro sa manometry po ok. 70 80 zl.

posdzukaj


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn7701    0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

o wlasnie cos takiego jak koledzy wyzej podali

a ten tanszy, ale bedzie przy silniku, a tak to sobie przy kokpicie przymocuje


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaguar235    5

poczytajcie sobie Rolniczy Przegląd Techniczny numer listopadowy 2010, tam jest artykuł jak gościu założył sobie do C-360 komputer pokładowy mówię wam wyjechany w kosmos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Jak bym zamontował takie kierunkowskazy z tyłu kabiny pod dachem,to ludzie mnie nie wyśmieją? :P

 

145947658_hhaxarx.jpg

Edytowano przez asharot

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prometeusz    3

to już załóż lepiej całe lampy zespolone, jak coś zawiesisz na tuz to światła będzie widać

Edytowano przez nasil90
cytowanie posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinO10    67

Panowie. Chcę przerobić mojego tura na 3 sekcyjny (oczywiście mam go na c-360). Kupiłem rozdzielacz i wpadłem na pomysł aby zasilanie olejem puścić wprost z pokrywy w której osadzona jest pompa

1269941119.0864.jpg

Tylko nasuwa się pytanie: gdy orginalny rozdzielacz jest w pozycji przelewu (jałowej) to na tym króćcu w pokrywie prawdopodobnie nie będzie ciśnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzegorz2507    21

mam taka propozycje, moze dalibyscie tutaj, albo mozna tez zalozyc oddzielny temat, gdzie mozna by bylo wrzucac linki do galeri uzytkownikow, ktorzy udoskonalili swoje 60? Rozwiazania podlogi w kabinie, deski rozdzielczej, napedu, kabiny itp. Bo ogolnie ciezko jest cos znalezc w galerii,a tak w jednym miejscu mozna by bylo poznac wiele ciekawych rozwiazan.

Edytowano przez Grzegorz2507

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronarek    2

powiem ci ze bardzo fajnie to zrobiłeś ;) a mógłbyś mi nagrać film jak działa dokładnie ta dzwignia od podnośnika ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

tutaj jest podłoga którą robię do mojej 360 3p, jeszcze nie skończona ale na prośbę kolegi ponieważ jego temat zamknęli

http://bmarek14.fotosik.pl/albumy/847765.html

I co skończyłeś dzieło? ciszej w kabinie,?też czasami myśle o tym ale mi się niechce...


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prometeusz    3
Napisano (edytowany)

jeszcze całkiem to nie skończyłem ale ciszej to jest tylko trochę, żeby naprawdę było cicho to trzeba by wyjąć zbiornik, umiejscowić go gdzie indziej i zrobić ścianę grodziową jak to jest w ursusie c 362 lub w zetorze, bo silnik i tak słychać ale przynajmniej nie ma takich przeciągów

w zimę pomyślę nad tym zbiornikiem

co do tych cięgien to musiałbym zdemontować całą podłogę a to sporo roboty

Edytowano przez prometeusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
davidsonn    1

A myślał ktoś nad wzmocnieniem podnośnika? Mi ostatnio wpadł taki pomysł żeby założyć z tyłu siłownik a zasilanie wypuścić mu od jednego z wywrotów. Wystarczy dać trójnik po wyjściu z rozdzielacza i podłączyć jeden z przewodów od wywrotu no i dopasować odpowiedni skok tłoka i może udźwig by wzrósł do około 800kg lub nawet 1000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

i co ci z takiego udzwigu?. jak teraz zaczepiam kosiarke 410 kg pełne obciążenie z przodu wszystkie walizki i na kołach też i trzeba delikatnie ruszać żeby przypadkiem nie posadzić ciągnika na tyłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grabcio    28

Jak może Ci wzrosnąć udźwig do 800kg czy 1000kg jak C-360 ma 1200kg udźwigu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez Bubul
      Witam szukam jakiegoś ciągnika który będzie głównym ciagnikiem na gospodarstwie, ma zastąpić wydłużona 60-tke jednak najbardziej interesują mnie gabaryty i zwrotnosc traktora. Nie musi posiadać napędu ale chciałbym podłączyć tura. Cenowo w granicach do 35tys.
      Nad zetorami myślałem ale chce rozważyć inne propozycje. Kolega namawia mnie na Renault 651 4s lecz nigdy nie miałem styczności z tym ciagnikiem nawet na obrazku... 
       
    • Przez farmer78lbl
      witam szukam tylny most z dokumentami na c 360 c355 4011 z wojewodztwa lubelskiego w rozsadnej cenie
       
    • Przez Jontek
      Pilnie kupię do TURa do c 4011, C360 łyżkę, wysięgnik, hydraulikę. Mocowanie mam własne. Do 100 km od 63 - 500.
      Cena jak najniższa.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj