jaco512

[Ursus C-360] Udoskonalenia.

Polecane posty

ssienio1    4

Witam mam pytanie odnośnie lewarka zmiany biegów, a mianowicie zakupiłem cały komplet do montażu w podłogę na środek i po wymontowaniu starego tam zostaje prowadnica palca zmiany biegów

 oryginalnego lewarka. Czy ty to całkiem usunąć czy zeszlifować? bo tam chodzi wodzik od włączania WOM i tak bez tego to tak trochę lata.

 

http://www.farmexpert.pl/prowadnica_palca_zmiany_biegow_produkt268.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

panowie podrzuci ktoś wymiary tej podstawy z ostrówka, szczególnie wysokość, bo reszta sama wyjdzie  ;)

 


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Jeśli kupisz dźwignię biegów i podstawę z 30-ki to wszystkie wymiary masz jak na dłoni.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

dzwignia z podstawą, więc wszystko co trzeba

poszukaj zetorów na części, ostatnio miałem propozycję 150zł za kpl dzwignię, gdzie sama nowa podstawa kosztuje 230  :blink:


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz9809    0

Ale ta podstawa jest wzdłuż skrzyni a powinna być w poprzek czyli jakieś mocowanie czy coś trzeba dorobić?
A teraz się przejrzałem i ta czarna podstawę to można chyba obracać tak? Czyli będzie pasować. Czy ta dźwignię da się jakoś doginac czy jest za twarda?
A teraz się przejrzałem i ta czarna podstawę to można chyba obracać tak? Czyli będzie pasować. Czy ta dźwignię da się jakoś doginac czy jest za twarda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

dzwignia na zdjęciu jest przekręcona  ;)

nowe części do ursusa są często marnej jakości, więc pewnie po podgrzaniu bez problemu uformujesz jak będziesz chciał

 

jak już zamówisz skrobnij tu lub na PW, bo będę miał kilka pytań


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

zobacz kilka stron wcześniej, biegi wchodzą lżej, nie blokuje się skrzynia i praca np. z ładowaczem staje się przyjemniejsza


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kundys    42

Witam

 ja dorobiłem tylnią zabudowę do c 360 w kabinie blaszance, oraz siedzisko dla pasazera, komfort się jakos  bardzo nie poprawił ale jest lepiej jak było i z tylu juz nic nie wypadnie i się tak nie kurzy , a na lepszą kabinę nas nie stac w tym momencie

post-57855-0-00836900-1446029400_thumb.jpg

post-57855-0-42173300-1446029544_thumb.jpg

post-57855-0-85742600-1446029552_thumb.jpg

Edytowano przez kundys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848

Ładnie zrobione,dwie najgorsze rzeczy w tej kabinie to że potęguje hałas i że jest niska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

He he dwie najgorsze rzeczy w tej kabinie to: raz kabina, dwa kabina. 

No niestety kiepska. Ale od wiatru i deszczu chroni. Zawsze coś.

 


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848

Ale to ująłeś :lol:   no fakt zawsze coś ale jak ktoś jest wysoki to wtedy problem się zaczyna,jak bym nie miał kabiny ja za darmo dawali to bym nie brał rok poczekał i kupił jakaś sokółkę lub czeską oczywiście używaną 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Kupę lat w 4011 przegoniłem. Chyba od niej teraz mam na słuchu ubytek.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kundys    42

hehe to racja ta kabina jest bo jest :D no ale juz nie mam zamiaru poki co tego zmieniać, są inne wydatki,a koszt tej blachy z tyłu nie był wysoki, a fakt niska to ona jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarek19    0

Mam pytanko  do was koledzy czym zastąpić te płaskowiki  do  otwierania dachu w c330.  Zakupiłem nowy  dach ale właśnie nie mam pych  płaskowniczków do otwierania i tez nigdzie tego kupić nie idzie będe wdzięczny za jakieś porady ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jackob1997    249

Witam,odnośnie modyfikacji w ursusie to w najbliższym czasie będę zakładał deskę od ursusa c360 3p zamiast tej od c360 oraz nowe kontrolki a mianowicie kontrolka od świateł pozycyjnych i mijania. 

 

Edytowano przez jackob1997

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

nie wiem po co Ci kontrolki pozycji i krótkich, ale Twoja decyzja

osobiście wolałbym wstawić kontrolki kierunków przyczepy


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jackob1997    249

Z kontrolkami od przyczepy od kierunków to nie problem ale na obecną chwilę zamontuję tak jak pokazane na fotografii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 A smarowania i włączonego koguta ? No i od stopu by się przydała .

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez Bubul
      Witam szukam jakiegoś ciągnika który będzie głównym ciagnikiem na gospodarstwie, ma zastąpić wydłużona 60-tke jednak najbardziej interesują mnie gabaryty i zwrotnosc traktora. Nie musi posiadać napędu ale chciałbym podłączyć tura. Cenowo w granicach do 35tys.
      Nad zetorami myślałem ale chce rozważyć inne propozycje. Kolega namawia mnie na Renault 651 4s lecz nigdy nie miałem styczności z tym ciagnikiem nawet na obrazku... 
       
    • Przez farmer78lbl
      witam szukam tylny most z dokumentami na c 360 c355 4011 z wojewodztwa lubelskiego w rozsadnej cenie
       
    • Przez Jontek
      Pilnie kupię do TURa do c 4011, C360 łyżkę, wysięgnik, hydraulikę. Mocowanie mam własne. Do 100 km od 63 - 500.
      Cena jak najniższa.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj