adamos33

kurs na kombajn lub sieczkarnie

Polecane posty

adamos33    0

Witam:) Chce sie zapytac o to czy wie ktos gdzie mozna zrobic kurs na kombajn lub sieczarnie samojezdznia:) ale we Wrocławiu:) pilne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
H3ni0    31

Kat T. wystarczy ale do kierowania a nie pracy


KPZ "Zetor Team"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podlach93    6

zasada jest taka że do prowadzenia i użytkowania na własnym gospodarstwie nie potrzebujesz kursu ale jak coś ci się ctanie albo dojdzie do pożaru na polu czy coś to w pierwszej kolejności ubezpieczalnia zapyta czy operator ma uprawnienia jak nie to nie licz na odszkodowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabrysiek    82

Zgadzam się z kolegą @podlach93, a o kurs zapytaj w pobliskich szkołach rolniczych. Moja takowy przeprowadza. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piwex16    34

lepiej dmuchać na zimnie i mieć wszystkie uprawnienia niż ich nie mieć ;)


Miłość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maslak88    0

Do prowadzenia kombajnu po drogach potrzebne jest prawo jazdy kat. B lub T lub C - czyli takie które uprawnia do prowadzenia pojazdu wolnobieżnego, natomiast do pracy kombajnem w polu potrzebny jest kurs na kombajn. Do pracy kombajnem potrzebny jest kurs na kombajn, natomiast do pracy sieczkarnią jest potrzebny kurs na sieczkarnię. Kurs na kombajn nie uprawnia do pracy sieczkarnią.

Edytowano przez maslak88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shaun    243

Dodam, że do zrobienia kursu na kombajn musisz mieć jedną z tych kategorii, które wymienił maslak88. Ja płaciłem 2 lata wstecz jakieś 480 zł za kurs z egzaminem, który zdali wszyscy bo w zasadzie był formalnością - dało sie porozumiewać między sobą w miare cicho i nikt nie zwracał na to uwagi. Tez robiłem w zimie a nie w żniwa czy na wiosne.

 

Wygoogluj sobie firmę ORENT, zadzwoń, zapytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Sprzedam kombajn ziemniaczany ANNA. Rocznik 89, mało użytkowany. Stan bardzo dobry, gotowy do pracy. Nigdy nie nocował pod chmurką. Cena 12tys
       
       
       
       
       
       
       
       
       
    • Przez PRZEMOxD11
      https://www.olx.pl/oferta/kombajn-bizon-z056-CID757-IDxucAD.html
    • Przez pawcio21
      witam mam pytanie bo słyszalem ze mozna wsawic stary cep w klepisko zeby bylo rowne jak jest krzywe ? Czy ktos cos takiego robil i jak to wstawic prosze o odpowiedz . Podobno lepiej mlóci tak slyszalem ale mechanik juz nie zyje to co robił  
       
    • Przez pawcio21
      witam mam pytanie bo słyszalem ze mozna wsawic stary cep w klepisko zeby bylo rowne jak jest krzywe ? Czy ktos cos takiego robil i jak to wstawic prosze o odpowiedz . Podobno lepiej mlóci tak slyszalem ale mechanik juz nie zyje to co robił  
       
    • Przez mccormickc90max
      Witam Kolegów,

      Jaki sensowny kombajn do 400 tysięcy zł mógłbym wybrać? Myślałem nad JD W330 ale nie znalazłem na jego temat zbyt wielu opinii. Kombajn miałby też kosić w sezonie około 20ha koniczyny na ziarno. Nie kosiłbym nim kukurydzy. Coś możecie podpowiedzieć?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj