Zaloguj się, aby obserwować  
bies11kgr

sprzedaż ziemniaka na broniszach i jak najlepsze przygotowanie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bies11kgr    5

siema

mam poważny problem ponieważ chce wejsc w ziemniaki (sadzeniaki) i handlowac na broniszach i jak byście mi doradzili jaki samochód ciężarowy wziąć (solówke) i jak z miejscem na broniszach i dni handlu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leniwiec    0

Handel to tam jest cały tydzień. Ja latem jeździłem w poniedziałki lub czwartki po południu tylko nie z ziemniakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz b    22

Bronisze nie są otwarte cały czas a rezerwację można wykupić ale nie ma takiej potrzeby. Godziny otwarcia na ich stronie znajdziesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez yacenty
      Pytanie jest takie, kupiłem ciężarówkę nawozu - Saletrosanu, na ten moment potrzebuję 12 ton, pozostałe 12 chciałbym odsprzedać.
      Towar kupiony z fakturą, sprzedaż rownież z fakturą.
      Pytanie czy potrzeba się gdzieś zarejestrować na handel nawozami? czy gospodarstwo rolne może taką drobną sprzedaż prowadzić?
      W przypadku nasion i śorów wiem ze trzeba być zarejestrowanym na odpowiednich listach, a jak to jest w przypadku nawozów?
    • Przez MarcinSp10
      Potrzebuje od specjalistow rady na temat ziemniakow czym najlepiej spryskac ziemniaki od chwastow zawsze przed wschodami dawalem roundupem ale potem i tak zarastaly. Polecono mi na nastepny rok spryskac Srodkiem titus 25wg tydzien po posadzeniu . Czy warto tym pryskac??
    • Przez topfarmer
      Cześć
      Mam problem z moim kombajnem grimme lk650 i nie wiem jak go rozwiązać.
      Podczas kopania ziemniaków i przejechaniu dosłownie kilku metrów pod plastikową rolkę podchodzi kamień ( około 3 cm) i blokuje całą taśmę boczną podajnikową. Sprawdzałem w katalogu wszytko jest na swoim miejscu , rolki praktycznie nowe. W załączniku przesyłam zdjęcia.
      Czy ktoś z posiadaczy tego modelu spotkał się z takim problemem?
      Dodam że ogólnie w tamtym miejscu gromadzi się bardzo dużo łęcin, ziemi itp. Czy jest to normalne?
       



    • Przez farmer1111
      Mam zamiar zasadzic ziemniaki czy w woj.lubelskim jakieś firmy  godne polecenia do kontraktacji
    • Przez PiotrUrbaniak
      Witam planuje postawić przechowalnie na ziemniaka i mam pytanie z czego stawiać i jakie to są koszty może wy budowaliście i wiecie jaki jest koszt budowy m2 gotowego budynku
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj