Zaloguj się, aby obserwować  
Blondynka

Szkoly nalezace do programu ALBATROS

Polecane posty

zetores    16

ja należe. Jest podobno u Nas ten program, lecz nic o nim w mojej klasie nie wiadomo ;D wiemy tyle że jest...


Zetor 7540
Zetor 5320
Ursus C330-M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lew908    210

Ja chodze do takiej szkoły . W tym roku jeszcze żadnego wyjazdu ani cos podobnego nie było oprócz wymiany case :P Jedynie na bednarach cos tam gadał ten cały kierownik po czym każdy poszedł swoją strone :P


"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michaldeutz    9

ZSP Gołańcz my należymy do tego programu nie dawno bo dopiero od początku Grudnia dołączyliśmy i przywieźli nam case 90 KM z rozsiewaczem i jak na razie stoi w garażu i jest raz po raz wyprowadzony.A co do wyjazdów to Podobno my jako 4 klasy mamy jechać do Ciechocinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lew908    210

Co prawda u nas były już dwa wyjazdy do Uzarzewa i gdzieś jeszcze gdzie odbyły się pokazy itp. Poza tym było też prowadzona ta mobilna szkoła czy jakoś tak. Chodze do Zespołu szkół im. St. Mikołajczyka w Opatówku

Edytowano przez lew908

"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondynka    403

A co w tym ciechocinku ma byc? Tez chodze do 4 kl. Wiec moze sie zalapie :-D

 

Ja chodze do zs. Objezierze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lew908    210

Ja nic nie słyszałem o takim wyjeździe niestety narazie cisza. Może teraz cos ruszy po powrocie do szkoły :P Miejmy nadzieje ze coś będzie konkretnego


"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondynka    403

Konkretnego czyli wycieczki najleoiej kilkudniowe :-D

Edytowano przez Blondynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lew908    210

Prędzej dam sobie rękę uciąć niż oni zorganizują jakąś wycieczke kilkudniową . Pewnie znów jakaś jednodniowa z kursami czy czymś podobnym. Do tego wezmą ci przywiozą kombajn i wózek widłowy i pozwolą ci kursy zrobić. Nic więcej :)


"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lew908    210

W czerwcu ma być ale bedzie trzeba zapłacic 150 zł :P


"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lew908    210

Niby te wszystkie papiery itp jest za darmo ale 150 zł jest za wynajęcie wózka i gazu czy na co to tam będzie jeździć. podobno te kursy na wózek mają również obejmować ładowarki teleskopowe więc ciekawe jak to będzie. Kursy na kombajn są za darmo.


"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lew908    210

Widać co szkoła to inaczej jest :P A jak jest u was z innymi kursami nie koniecznie zwiazanymi z albatros ?


"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondynka    403

Kurs kombajnisty byl od zawsze, nic innego nie mamy :-D ja mam osobiscie certyfikat ukonczenia kursu OZE (odnawialne zrodla energii) ale to bylo z jakiegos programu unijnego i tan papierek nic nie daje :-P

Edytowano przez Blondynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lew908    210

A kurs na opryskiwacze czy coś podobnego ?


"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondynka    403

Nie, poniewaz konczac szkole w tym roku dostaniesz jakis na to papier ktory bedzie wazny 5 lat, a pozniej musisz sam isc na taki kurs. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lew908    210

a to później musisz iść na kurs doszkalający :P czyli norma


"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lew908    210

Oczywiście że tak, osobiście nie mógł bym patrzeć jak kobieta męczy się z tą chemią :P


"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid3p    364

Kurs kombajnisty byl od zawsze, nic innego nie mamy :-D ja mam osobiscie certyfikat ukonczenia kursu OZE (odnawialne zrodla energii) ale to bylo z jakiegos programu unijnego i tan papierek nic nie daje :-P

Nooo już się tak nie chwal B) zrobiła byś kurs kombajnisty szkoła by zarobiła :D, a na kursie pras zwijających byliśmy tylko prasy nie dowieźli taki pech :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez karpiol
      co trzeba pokazać w ciągniku na egzaminie?? Egzamin mam na Zetorze 3320...
      - rozrusznik
      - alternator
      - wlew oleju
      - wlew płynu hamulcowego
      - wyłącznik prądu
      - filtr powietrza
      - wlew płynu chłodzącego
      - miarka do sprawdzania poziomu oleju
      - wlew płynu do spryskiwaczy
      coś jeszcze??
       
      prezentacja ciągnika jest przed połączeniem z przyczepą czy po??
       
      Proszę o odpowieź
    • Przez Darkos
      Witam. Jestem w trakcie pisania pracy dyplomowej pt. "Wpływ Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013 na rolnictwo w Polsce". W związku z tym bardzo proszę o wypełnienie ankiety. Informacje z niej uzyskane bardzo mi pomogą. Ankieta jest anonimowa. Jeśli ktoś będzie ją wypełniał w czyimś imieniu, np. taty lub mamy to proszę pamiętać, aby wstawiać ich dane tj. wiek, wykształcenie itp. Bardzo dziękuję za poświęcony czas i wypełnienie ankiety. Jeśli ktoś miałby możliwość to prosiłbym o przesyłanie ankiety do znajomych. Link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/1cSBTEl2wGzj-AvKmHrnjmGD7KYtKSNR4044wSnJ6jKc/viewform
    • Przez alvaroalvaro78
      Cena 90000zł NETTO. Krajowy od
      1. właściciela a zarazem operatora. Stan bdb. Pracował na 80ha. Konfiguracja :
      - Szerokość robocza 21/18m
      - Zbiornik gł. 3000l + zbiornik na czystą wodę 300l
      - 2xpompa 160-tka
      - Cyrkulacja cieczy
      - Przekładnia zwiększająca prześwit
      - Opony 12.4 R46 rozstaw 180cm
      - Amortyzacja dyszla
      - Stopa podporowa hydrauliczna
      - Boczny rozwadniacz
      - Błotniki
      - Przezroczysta obudowa filtra ułatwia kontrolę zabrudzenia
      - Elektryczne poziomowanie - przesuwanie środka ciężkości
      - Sterownik 7 sekcyjny ME
      - Głowice potrójne Teejet z końcówkami "2"eżektor, "3" eżektor, "4" zwykłe.
       


    • Przez Martimer
      Hej, szukam jakiegoś fajnego programu do księgowości. W tej chwili pracuje na Rachmistrzu nexo ale nie jestem z niego zadowolona. Możecie mi coś polecić?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj