Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam.

Od pewnego czasu w mojej T4 w kabinie słychać dziwne brzęczenie. Na wolnych obrotach jest ok lecz po dodaniu gazu cos brzeczy jak by jakas blacha. Sprawdzałem i nic nie widac pod maska co mogłoby brzeczeć. Jeśli się jest poza kabina to wszystko jest w porzadku nic nie słychac brzeczenia. Słychac tylko w kobinie i gdy jest zamknieta. Nie mam pojecia co może byc przyczyną. Może ktos miał podobny problem w swoim traktorze? Załączam nagranie tego zjawiska :)http://www.youtube.com/watch?v=qFhInLbBFNE&feature=youtu.be Prosze o pomoc.

Wiadomość z agroFakt.pl

Robert97    60

mi sie wydaje ze to jakies plastiki w kabinie pod wpływem duzych obrotów uderzają w cos. Popatrz tam przy przedniej szybie bo jest tam głosniejszy dzwiek czy nic nie stuka w ramę kabiny czy cos.. :D

michalsbt    0

w moim tez tak brzęczy ale to jest taki plastik pomiędzy maska a szybą ja tam wcisnolem kawalek wężyka gumowego z jednej i z drugiej strony i jest ok

michalsbt    0

jak siedzisz w kabinie to widac taka jakby uszczelke wychodzaca z pod maski dotyka przedniej szyby a niepowinna bo brzeczy wtedy! podwarz srubokretem wetknij kawalek papieru lub wezyka to przestanie bo bedzie amortyzowac drgania po obu stronach maski

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez MrJareczek
      Chodzi mi głównie o to jak pasowałaby do gospodarstwa o areale około 20 hektarów - czyli około 80 KM. Pytam się bo mam dylemat między New Hollandem, Casem a Valtrą, a poza tym Valtra kojarzy mi sie zawsze z pracą w lesie
    • Przez Ursus912i360
      Witam. Jestem przed zakupem nowego ciągnika. Będzie on pracował na areale ok 25ha (teren górzysty). I teraz pytanie do użytkowników takowych ciągników. Jak jest z awaryjnością, serwisem, mocą, uciągiem itp. oba te ciągniki są w podobnej cenie. 
    • Przez Piotrass
      Wiitam zastanwiam sie nad tymi dwoma ciagnikami  bylem zdecydowany na new hollanda ale teraz jest promocja na john deera i sam niewiem. Ciagnik mialby  byc do tura ale glownie chodzilby w transporcie  i w polu jako pomocnik. New holland kosztuje 235 tys netto jest na oponach 420przod 520 tyl, obciazniki w cenie zaczep automatyczny skrzynia 17/16, a  JOHN Deere w promocji od 250 tys z skrzynia AutoQuad plus ECo 24/24, i tls. wiec roznica wynosi okolo 20 tys bo z new hollanda moze sie urwie kilka tys bo stoi na placu a diler do  konca roku musi sprzedac albo rejestrowac na siebie bo od nowego  roku jakies nowe wymogi sa, Co polecacie?
    • Przez Hardy67
      Witam stoję przed zakupem ładowacza czołowego do New Hollanda t5 , czy mógł by mi ktoś polecić ładowacz , jeśli tak to prosił bym uzasadnić dlaczego taka marka  
      Budżet na ładowacz to 20 tys brutto 

• Przez 22tomek22
      Witam posiadam prase pasową new holland br740 i mam taki problem że jak chce belować słomę to nie chce mi zaczynać beli dopiero jak nabierze prawie cały podbieracz i wtedy dopiero ledwie co rusza bela sie obracać może ktoś wie co można na to poradzić, bo zaczynam się zastanawiać czy to nie jest wina pasów?