Zaloguj się, aby obserwować  
johndeer2140

Renault 6814s kupic czy nie kupić

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam!! mam do kupienia za nieduże pieniądze renault 6814s z silnikiem fenda. czy warto go kupić potrzebuje opinii jakie ma wady i zalety czy ma ktoś taki ciągnik ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertkujawy    67

Jak za nie duże pieniądze to daj sobie spokój Lepiej poczekaj i dołóż .Znam gościa co dwa lata się męczy i końca nie widać -Kupił inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

Ciągniki tej marki uważam za bardzo dobre i jeśli ciągnik o którym piszesz jest w dobrym stanie to moim zdaniem warto go kupić.


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W stanie wizualnym nie jest za piekny ale sinik jest zdrowy i skrzynia tez jest sprawna i chciałbym mu tura zarzucic jeszcze bo mam przy c-360-3p

 

Widze ze masz renie jak sie sprawuje jaki to model i ile za nia dałaś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

Jak masz link tej renówki to wrzuć. A co do mojej Reni to jak na razie nie narzekam, mam ją od wiosny i jak na razie to bez awarii chodziła a model to 85-14TX z 88r. Jak się zechcesz czegoś więcej dowiedzieć to zapraszam na priv.


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akowicz111    159

Coś nie chce mi otworzyć linku, ale domyślam się o jaką chodzi( ma pewnie dzwignie biegów po środku). Kwestia ceny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

model 681.4 czyli cos takiego

renault-681-4-s.jpg

wiadomo ze wizualnie nie bedzie jak nowy, ale jeski technicznie sprawna pewnie warto

jak juz wspomnial kolea wyzej cena


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Ja posiadam podobną renówkę tyle że bez napędu, stan wizualny kiepski ale technicznie nic jej nie mogę zarzucić, zrywny silnik mwm 55km, fajna skrzynia 12/12 - biegi wchodzą pięknie, zero zgrzytów itp. Mocny podnośnik i ogólnie hydraulika. Ursus C 360 do pięt nie dorasta pod żadnym względem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akowicz111    159

Ta maska jest nawet wygodniejsza w użytkowaniu.Ale jak pisze izydor, jest mechanicznie sprawna i cena przyzwoita to bym się nie zastanawiał. Ja u siebie miałem ,,ryże,, felgi z przodu ; piaskowanie na biało,podkład,farba o nazwie felga na wierzch i wygląda jak nówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

Cena dość przystępna. Jeśli naprawdę ma dobry silnik i skrzynie oraz resztę podzespołów to myślę że śmiało możesz kupić bo przecież wygląd nie jest najważniejszy.


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodałem zdjęcie do swej galeri ale jeszcze nie zostało zatwierdzone poczekajmy chwilkę a co do rocznika to nie wiem i jeszcze nią nie jeździłem tylko odpalałem i chodzi ładnie jest teraz na warsztacie i robią jej kosmetykę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akowicz111    159

Całkiem przyzwoity (widziałem gorsze za taką kase). Ma mocowanie do tura a to 1do 2 tyś. zł. do przodu. Jeszcze żebyś parę setek stargował to śmiało można brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

nie ma tragedii, opony jeszcze kilka na kilka lat, chyba nawet jakies wieksze zalozone

kolejny plus to adaptacja, na pewno nie malowany

jak z drzwiami i zaczepami tyl ?

mysle ze cena ponizej 23tys. bedzie dobra


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz3564
      Witam poszukuję drzwi lewych do renault 9034 TX jeśli ktoś posiada proszę o wiadomość.
    • Przez MarcinKa
      Witam
      Może ktoś podpowie czy jest jakis zawór czy jakaś inna przesłona czy jakby tam zwał na przejściu pomiedzy zbiornikami górnym a tym pod kabina??
      Pytam bo lalem paliwo i zapełniłem górny na maksa i nie poszlo w dolny dopiero jak przejechałem na pole to paliwo spadło do dolnego zbiornika...
      Dziwne trochę,przewód łaczacy oba gruby jest powinno samo lecieć nie ma zadnych kraników nie wiem co za przypadłość...
      Ktoś coś??
    • Przez Mati3005
      Witam, Panowie mam pytanie odnośnie ustawienia balansera, tłumika drgań zwał jak zwał, przy remoncie silnika mechanik nie zaznaczył położenia wału względem ustawienia balansera, i teraz podczas pracy są odczuwalne drgania na ciagniku, nie wiem jeszcze jak z sila przy ciężkiej pracy bo na razie tylko pracował z opryskiwaczem ale takich drgań przed remontem nie było wiem ze ma być ustawione dwa skrajne tłoki w GMP i teraz pytanie czy jest gdzieś na kole od wału oznaczenie tego czy czeka mnie metoda prób i błędów ze śrubokrętem we wtrysku?? 🙂 na balanserze jest oznaczenie na kole zębatym, za pomoc dziękuję 
    • Przez Wojtas974
      witam tak jak w tytule, nie mogę wrzucić tych biegów, 3 i 4 wchodzi normalnie, ktoś miał podobny problem?
    • Przez BartekMaruszewski
      Witam. W mojej renówce pojawił się problem z włączającym się napędem, a mianowicie podczas jazdy bez różnicy czy wolno czy szybko, na niskich czy wysokich obrotach zapala się i po jakimś czasie gaśnie (albo nawet miga) kontrolka od ręcznego, co za tym idzie czuć i słychać jak zaczyna ciągnąć przedni napęd. Potrafi włączyć się nawet jadąc po drodze co jest dość uciążliwe. Jeśli ktoś orientuje się w czym może być  problem byłbym wdzięczny za odpowiedź. Renault 103.54 16x16  mechaniczna. Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj