makra75

czy ktoś robił sam ramię do pługa obrotowego?

Polecane posty

makra75    0

Jeśli ktoś zrobił ramię do wału doprawiającego to proszę o foty rodzaj materiału itd.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

Ja robiłem ale ty też się kolego określ do jakiego wału potrzebujesz takiego ramienia. Bo trochę różni się takie ramię do wału ciąganego od ramienia do wału zawieszanego na pługu w czasie transportu.


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

ja zrobiłem sobie ramie do packomatu z dociskiem hydraulicznym

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

nie, wał się podnosi razem z pługiem, a siłownik służy do regulacji docisku wału do ziemi lub go podnosi gdy nie jest potrzebny np. miedza tak jak w oryginalnym packomacie ale koledze raczej chodzi o inny rodzaj wału tzn taki ciągany który zostaje na ziemi podczas obrotu bo takie ramię może być delikatniejsze.

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamis    0

mam do sprzedania ramie do wału od pługa obrotowego lemken opal 110 z odpinaniem hydraulicznym info tel 604 523 461

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Jackassiu
      Witam
      Mam zamiar kupić przyczepę z SANOKA D 45( najprawdopodobniej) wywrot na 2 str, ładowność 3,5t. Po prawej stronie nad tylnym kołem znajduje sie tabliczka znamionowa a z lewej str tej tabliczki jest jeszcze jakiś "aluminiowy pasek" (obydwie te tabliczki są nie czytelne-jakiś nalot+farba). Moje pytanie jest następujące: gdzie szukać nr nadwozia-ramy?
      Odnowienie tych numerów kosztuje "TYLKO" ok 310 zł
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam serdecznie
      Planuje zakup pługa używanego. Obecnie mam 3 skibowego Nimeyera 3x40 ale brak mi już do niego cierpliwości... boszka do rąk i ciąć Zainteresował mnie model VD z kvernelanda na "śrubowych" odkładniach. Z tego co wyczytałem bardzo ładnie orze, regulowana szerokość orki, konstrukcja mocna a zarazem niska waga, no i niskie zapotrzebowanie na moc podobno 4 skiby 90KM daje radę. Mam Renault Ares 550 95KM + turbo tego nimeyera wcale nie czuje spokojnie poradziłby sobie z 4 skibą z przodu komplet obciążników nic nie buja itp. i teraz mam pytanie lepiej kupić 3 skibowy czy 4 skibowy. Jeśli 4 to raczej vd85 a jak 3 to vd100 ziemie mam mozaikowate trochę górek, glina, lżejsza ziemia, trochę "złota" ogólnie 3 i 4a klasa. Doradźcie mi bo sam już nie wiem 3 czy 4 czy sobie ares poradzi ???
       
       
      Pozdrawiam
    • Przez Przemek077
      Witam
      Zastanawiam się nad przeróbką pługa UG 3. A mianowicie czeka mnie kapitalny remont pługa i zastanawiam się nad sposobem wstawienia zabezpieczeń śrubowych na korpusy oraz wstawienie większych, półśrubowych odkładnic. Macie jakieś pomysły, propozycje?? Jest to realne?
    • Przez podol21
      Witam Ma ktos moze na sprzedanie pogłebiacze do pługa dwójki uni?
    • Przez matix1065
      Witam,
       
      Posiadam pług Unii-Grudziąc 3 skiby (1) , chce mu wymienić odkładnie na większe (2), i tu jest pytanie , czy c-360 ( zwykła ) uciągnie ? I ile by kosztowała mnie ta wymina ?
       
       
      Pozdrwiam


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj