LukaszZduny

Najtansze nowe maszyny

Polecane posty

LukaszZduny    1

Napiszcie o firmach, które produkują tanie maszyny. Co jest najtańsze i co ma optymalny stosunek jakości do ceny, oraz co jest totalnym badziewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris017    2

Ponoć ostatnio dość dobrymi i tanimi traktorami są ciągniki Kubota ...


Nie ma lepszego od John deere-a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silver    0
Ponoć ostatnio dość dobrymi i tanimi traktorami są ciągniki Kubota ...

Tani to może i zefir i foton ale nie kubota, kubota ma dobre wyposazenie i z tego względu jest tania jeśli porównamy to wyposarzenie do inych marek,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balzak    6

Mysle ze Foton to Badziewiarska podróbka ale dla małego gospodarstwa to w sam raz małe dość niezłe wyposażone itp. W sam raz do małej roboty, ale czy cena jego jest taka rewelacyjna??? nie powiedziałbym tego


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silver    0

Najtańsze maszyny a więc to nie tylko ciągniki, a co myślicie o tych tanich rozrzutnikach na allegro z Ryk, 3,5 t za 12 tyś i 8 t za 24 tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8
Mysle ze Foton to Badziewiarska podróbka ale dla małego gospodarstwa to w sam raz małe dość niezłe wyposażone itp. W sam raz do małej roboty, ale czy cena jego jest taka rewelacyjna??? nie powiedziałbym tego

 

W jednym numerze RPT był właśnie opisany ten foton i ci powiem ze to wyposażenie wcale nie jest dosyć niezłe nawet odpowiedniej skrzynki na klucze w nim nie ma, odpadająca farba, urywająca sie końcówka wom nie szczelna kabina nawet wlew paliwa tak zrobili ze nie daje sie przez niego lać paliwo szybko i sprawnie . Jak dla mnie za ta cene i za ta jakość to on sie do żadnego gosp nie nadaje !!!!!


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

belarusy, fotony zefiry to czwarta liga, z moich obserwacji znajomych gospodarstw i ogólnei w okolicy najtańszym ciągnikiem dla mniejszych gospodarstw ciągle jest zetor, bo za małą kase coś tam z komfortu i niezawodności zapewnia podobno, a jak ktoś młody i narwany, albo ma hajsu z innych źródeł ;) to lambo kupuje, a do pronarów różnie ludzie nastawieni kilka nowych jest ale jednak ludzie do zetora przekonani i wyniki sprzedarzyw polsce chybanalepiej to potwierdzają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255

Właśnie jeśli chodzi o ciągniki to myślę że Zetor nadal wygrywa-w stosunku ceny do jakości ;)

 

Jeśli chodzi o maszyny uprawowe to myślę że jest teraz pełno firm które je produkują np.Bomet-choć tu ta jakość podobno nie jest dobra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
zetor sie najlepiej sprzedaje bo to jest sprawdzona marka i bardzo czesto kupuja je wlasnie rolnicy ktorzy wczesniej juz mieli zetora. ale taki tani znowu nie jest. a co myslicie o tych maszynach: http://www.rolnicze-maszyny.pl/

zależy o jaką maszyne pytasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255
zetor sie najlepiej sprzedaje bo to jest sprawdzona marka i bardzo czesto kupuja je wlasnie rolnicy ktorzy wczesniej juz mieli zetora. ale taki tani znowu nie jest. a co myslicie o tych maszynach: http://www.rolnicze-maszyny.pl/

 

Jeśli chodzi o tą firmę to podobno agregaty mają w porządku ;) Nie wiem jak z pługami tej firmy.

Myślę że jest to dużo lepsza firma jak Bomet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszZduny    1

wiekszosc maszyn jest mniej znanych firm i sa dosc tanie. pytam czy warto kupowac cos taniego? mam zamiar kupic od nich agregat 3,2m i zastanawiam sie nad plugiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobert21    0

Agro masz maja dobre i tansze od Uni Grudziadz agregaty i inne do uprawy ziemii.


Okresowy rolnik z miasta ;)
Na ok. 30 ha - Zetor 5320 i T25, w niedalekiej przyszłości może coś jeszcze...
Niedaleka przyszłość nadeszła - NH T5040 + Metal Fach T241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagnikfan    3

Według mnie teraz najlepszym ciągnikiem z tych tanich jest Belarus. W te chińskie wynalazki nie wierzę.


...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

Pronar wyprzedził Zetora w technice generacją P5, P6, P7 i P9 i Zetor daleko w tyle zostaje. I jak mamy porównywać Zetora i Pronara P5 to zdecydowanie wolał bym kupić P5 niż Zetora Proxime


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

ciekawe ile porobisz tym pronarem ..... :angry: zetor napewno jest lepszy od tych wszystkich wynalzków z bialorusi <_< <_<


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Bartus16 a masz nowego zetora że wiesz?

Ale tak wogole ten temat jest o maszynach nie ciągnikach, zapewne autorowi chodziło o maszyny rzemieślnicze i takich różnych tańszych firm, moim zdaniem jednoznacznie tródno określić co jest lepsze i czy dana maszyna np. kosiarka lub pługi warte są 2 razy większej ceny, proponuje obejrzeć na żywo konkretne maszyny i wtedy wyrażać opinię bo sugerowanie się ceną i minaiturką obrazka na necie lub zobaczyć tylko te rzemieślnicze a nie widzieć np "markowych maszyn" uni grudziąc chociaż już o zachodnich nie wspominając jest różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Bartus

To może powiesz nam co wspólnego ma P5, P7 z Białorusią i skąd wiesz, że Zetor jest od nich lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

bo tak jest bo pronary to jedno wielkie go.. nie jeden wlasciciel sie juz na to skarzyl a na zetora jeszcze nikt zlego slowa nie powiedziali tym sie sugeruje tak samo dlaczego zetor jest tak popularny a tych nowych pronarów na polach nigdzie nia ma bo nikt nie chce sie wladowac na mine i tyle mam na ten temat do powiedzenia


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caseon    1

To co bartus16 pisze o pronarach to ja sie z nim zgadzam. Ale skonczmy juz temat o ciagnikach bo tu chodzi o maszyny <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179
ciekawe ile porobisz tym pronarem ..... :angry: zetor napewno jest lepszy od tych wszystkich wynalzków z bialorusi :lol: <_<

 

Ja mam Pronara 82A 2001 i Zetora 3320 z 2004 roku i te nowe Zetory to są do niczego, ciągle coś siada, jak nie jakiś licznik to akumulator, to zamek w dżwiach, to chłodnica pęknie. Ja mam porównanie to wiem co pisze, I to spalanie Zetora mnie normalnie rozbraja, pali więcej od Pronara i mam o połowę mniej koni... A seria P to jest już całkiem inna bajka, silniki perkinsa, iveco, i deutza... Bez obrazy ale ty nie wiesz co to jest chyba seria P <_<


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zefir( P8 804a) jest tani 85km za ponad 80tys brutto.Jeśli chodzi o maszyny to od rzemieślników. W okolicach Mrągowa chyba jest taki co przyczepy do bel robi (Vektor ma taką)za 19tys jest lux sztuka ,ale jej chyba na PROW nie można wiec dla mnie Pronar zostaje.Niedrogie są także maszyny z Agromaszu a nie sa gorsze niż te z UG.


KPK - Ochrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszZduny    1

jak dla mnie zetor byłby dobry jakby byl w cenie pronara bo wiele wiecej nie oferuje lecz nadrabia dobra opinia. ja tam ciagle slysze ze pronary sie psuja tylko zawsze od kogos kto ma inny ciagnik... tylko przejzyjcie forum o zetorze to tam tak samo usterek nie brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj