Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Walczaklu

Massey Ferguson 6480 utrata komunikacji ...

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Walczaklu    0

Witam.

Traktor jak w temacie 2008r na perkinsie common rail ... problem wystąpił z jednym wtryskiwaczem ale to już opanowane...

Podczas diagnozy odpiąłem wtyczkę z regulatora ciśnienia na pompie i od tamtej chwili stracił komunikację z ECU silnika ...

czy jest możliwe że te sterowniki się jakoś blokują ? w manualu doczytałem że jak jest zwarcie na can to takie coś się dzieje z tym że manual jeszcze nie zahaczył o silniki na CR i nie mam instrukcji do tego ...

Może miał ktoś taki przypadek

Kolego kazdy silnik z comonreil z tego co wiem sterownik zabezpiecza swe funkcje w sytuacjach nienormalnych tak owa wystapila u ciebie przez rozlaczenie regulatora cisnienia .Mozesz sprubowac zrestartowac sterownik powinno pomoc .

Walczaklu    0

Kolego kazdy silnik z comonreil z tego co wiem sterownik zabezpiecza swe funkcje w sytuacjach nienormalnych tak owa wystapila u ciebie przez rozlaczenie regulatora cisnienia .Mozesz sprubowac zrestartowac sterownik powinno pomoc .

Tak to wiem że jest zabezpieczenie i silnik gaśnie ale zaraz brak "komuny" ...

Może ktoś wie jak to zrestartować ? Podejrzewam że "pójdzie w robotę" i komunikacja wróci jak błąd nie wystąpi ponownie ale...

Wiadomość z agroFakt.pl

Sterownik restartujesz przez odlaczenie go od pradu czyli zdjecie klemy na kilka godzin. Ale jesli masz jakis inny problem to za chwile bedze ponowne taka sama sytuacja.Jezeli odpali ci i po chwili zgasnie mozesz miec problem z regulatorem przeplywu cisnienia najczesciej wystarczy go wyczyscic .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować