Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Dany9587

Komisy maszyn uzywanych. Warmia-Mazury

Polecane posty

Dany9587    5

Witam. Chciałbym abyscie mi podpowiedzieli gdzie w Warminsko-Mazurskim znajde jakies komisy uzywanych maszyn rolniczych. I jakies osoby prywatne jesli znacie. Konkretnie chodzi mi o beczke asenizacyjna 4-5tys litrow oraz 2 pługi najlepiej kverneland-y 2 i 3skibowe lub obydwa trzy skibowe na okragłej ramie z zabezpieczeniami resorowymi (ew. ten 2 skibowy mogł by byc na ramie kwadratowej) Mam juz jeden plug na oku w Dobrym Miescie (wyjezdzam z Ełku) i przy okazji mogł bym po drodze popatrzec inne ale nie wiem gdzie i dlatego prosze was o pomoc. Pozdrawiam Ps Podlaskie juz objezdziłem ale nic ciekawego nie znalazłem...

rafi101    0

Beczkie to możesz obejrzeć w Piszu u Jabłońskiego 603703243 wjazd od strony kolna

albo Ruciana-Nida

Edytowano przez rafi101

Wiadomość z agroFakt.pl

fezoi    48

Rogiedle - 12km od Dobrego Miasta ( przy torach kolejowych ), kiedyś pługi oglądałem , ale nr tel. nie mam .

Dany9587    5

Tak tak FINN kwity tez zachacze plug tam maja a te klewki troche daleko i nie podrodze (od ciebie blisko :) ) ale asortyment maja. fezoi dzieki zalece. Pozdrawiam

FINN    994

jak bys był w kiwitach to zerknij na jakąś zgrabiarke 3,5-4m oraz kosiarkę dyskową 2,5-3m... bo zamierzam się tam wybrac, a jak nie ma poco to po co mam jechac... ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez danielhaker
      Wrzucam cennik który będzie obowiązywał od początku przyszłego miesiąca.

Widzę, że fotki wygasły. Jak będę miał czas to uzupełnię jeszcze raz, ale zaznaczam, że nie mam 2015 (ewentualnie piszcie pw podając maila).
      Jeśli ktoś ma aktualny i zechciałby się nim podzielić na forum to zapraszam do kontaktu
    • Przez JohnDeere6610
      Witam. Proszę o podawanie i dyskusję dot. maszyn z logiem Jelonka.
      Mnie np. interesuje ciągnik 6090MC , ciągnik co prawda na rok 2014 ale może ma ktoś jakieś informacje ?
      Jeśli wie ktoś coś na temat 6105R też bym prosił o taką informację ?
    • Przez waldek315
      Witam czy maszyny np. pług lub przetrząsarka do siana powinny być oświetlone lub oznakowane ?
    • Przez radecki2
      Witam mam dosyc tankowania maszyn wiadrem i zastanawiam sie nad kupnem pompy cyrkulacyjnej do CO żeby przelewala ropę.I wtym moje pytanie czy zda taka pompa egzamin w oleju napędowym?czy ktos zastosowal u siebie?