Zaloguj się, aby obserwować  
flywin

Cieknące paliwo z Wtrysków MF 235

Polecane posty

flywin    1

Witam w tamtym roku w Marcu robiłem Kapitalny Remont Silnik w MF235 mianowicie zaczyna mi ciec paliwo z 1 wtrysku od paliwa.

mianowicie na takiej dużej Nakrętce bodajże na Klucz 30 i także cieknie z króćca plastikowego przewodu do pompki ręcznej, chodź jak i na wtryskach nowe podkładki miedziane , jak i na pompce są nowy uszczelniacz gumowy

 

czemu to przecieka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podlach93    6

jeżeli chodzi o przeciek z tego kapturka do którego przykręcasz przelew to po prostu go wymień bo one często pękają i na pewno nie zauważysz tego pęknięcia gołym okiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flywin    1

musowo zdejmować zbiornik paliwa.

i chyba nie ma musu zdejmować przewodów przelewowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego zerknij dobrze,czy sączy się z wtrysków-tzn z łączenia pomiędzy obudową wtrysku czy nie aby z rurki zbierającej przelew paliwa do baku a konkretniej z podkładek pod śrubami..Wtrysk pierwszy od chłodnicy czy od strony kabiny?Bo jak od kabiny to może być też uszczelka pomiędzy łączeniem rurki zlewowej z tą rurką od baku..Przerabiałem to już..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flywin    1

pierwszy wtrysk od rozrządu (chłodnicy), leje się z pod podkładki miedzianej na klucz bodajże 30/32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego sprawdź na chodzącym silniku czy nie tryska ci paliwo z rurki doprowadzającej z pompy wtryskowej,bo też miałem taki przypadek..Wyglądało jak wyciek z pod tej właśnie podkładki a w rzeczywistości to była dziurka w rurce wysokiego ciśnienia i tryskało paliwo na obudowę wtryskiwacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

pierwszy wtrysk od rozrządu (chłodnicy), leje się z pod podkładki miedzianej na klucz bodajże 30/32

zamiast siedzieć na forum klucz do łapy i dokręcać, dokręcać i jeszcze raz dokręcać, baku ściągać nie trzeba jak masz smukły klucz podejście będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez rademenes
      Czy wie ktoś może jak rozkręcić pompę wtryskową LUCAS. Chodzi o tę część z której wychodzą rurki do wtryskiwaczy. Chce to zrobić ponieważ ciągnik nie chce wejść na duże obroty. Wiem że ma ta pompa małe sitka które się napewno zabrudziły.
    • Przez ursus914
      Temat założony na prośbe wuja, mianowicie gdy ciągnik stoi (niejest odpalany) dłużej niż dobe to z przewodów paliwowych zchodzi paliwo,i niemożna go odpalić, żeby odpalić trzeba podpompować ręczną pompką. Sprawa ta ma miejsce od nowości, instrukcja o takim czymś niepisze , próby zakładania zaworka zwrotnego nic niedały, dodam że układ jest szczelny. Ten egzemplaż jest jednym z pierwszych 10 szt. Może ktoś spodkał się u siebie z tym problemem lub wie co z tym zrobić . Za wszelkie porady z góry dzięki
    • Przez gasnica
      problem polega na tym ze ciągnik następnego dnia, czasem sie zapowietrza tzn odpala na kilka sekund normalnie po czym gaśnie. Dodam że filtr paliwa został wymieniony. Miał ktoś taki problem?
    • Przez Massey1993
      mój massey ostatnio zapowietrza sie nie mam pojecia co to moze byc wymienilem pompe bo mialem zapasowke nowa popke reczna filtr paliwa oraz przewody smok od zbiornika zostal sprawdzony juz nie mamy pojecia co to moze byc wtryski rok temu robione co o tym sadzicie co moze byc mieliscie taki przypadek?
    • Przez silny84
      Witam. Mam problem z ciągnikiem mf 6130. Ciągnik nie pali, tak jakby został odcięty dopływ paliwa. Kręcę rozrusznikiem aż akumulatory mi się wyczerpią, a on nie reaguje. Z tłumika nie widać żadnych oznak spalin. Bezpieczniki w kabinie wszystkie są ok. Z kontrolkami wszystko też jest w porządku. Proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj