Skocz do zawartości

Polecane posty

adaammek    10

coś lipna ta wyszukiwarka, wpisałem wszystko i nie znajduje nic

ta wyszukiwarka znajduje tylko osoby prawne  , firmy  ,gminy, koscioły  nie ma tam osób fizycznych  wczesniej były osoby fizyczne do 2008 w 2009 euopejski sąd  zakazał publikacji osob fizycznych

Wiadomość z agroFakt.pl

mate12345    12

A może ktoś powiedzieć jakie będą dopłaty za ten rok? To już w tym roku będą dopłaty od krów? 

Agrest    409

Dziś otrzymałem decyzję o płatnościach za 2014r. Wydaje mi się, że miało nie być potrąceń, a okazuje się, że jest zastosowany współczynnik korygujący 1,302% do nadwyżki powyżej 2000 euro.

Jest też pozycja - Zwrot dyscypliny finansowej.

Tyle dobrego, że zwrot dyscypliny finansowej jest u mnie wyższy od potrąceń.

MartineZ    14

nie wie czy wiecie ale w nowym PROW'ie nie każdy może wejść w program rolnośrodowiskowy. dzisiaj ojciec był u doradcy i otrzymał informacje o tym, że jest lista obszarów, które mogą być w rolnośrodowiskowym. co więcej, zostało to wprowadzone cichaczem przed terminem. sam doradca jest zdziwiony, że nie było reakcji ze strony rolników. po raz kolejny urwali nam pieniądze!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez gseries
      Witam, przeszukałem forum i nie znalazłem odpowiedzi, jeśli coś przeoczyłem to przepraszam.
      Ale do rzeczy W tym roku planujemy zasiać kukurydze na ziarno, nie mamy doświadczenia w tym temacie i chciałbym się dowiedzieć co i jak.
      Czy dana firma wyznacza np dana odmiane? Czy maja jakies inne wieksze wymagania? Np co do klasy gleby etc. Oraz chciałbym się dowiedzieć gdzie Wy, drodzy forumowicze macie zakontraktowaną kukurydze i jeśli to nie tajemnica to w jakiej cenie
    • Przez Raptus902
      Witam
      Zakładam temat dotyczący żniw 2014. Na pierwszy ogień u nas pójdzie jęczmień ozimy !
      Myślę że ok 1-2 tyg ! Jak sprawa wygląda u was ??
      Piszcie jak to wygląda u was !
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Sprawdź w Kalendarzu Rolnika, co ciekawego wydarzy się w Bednarach i którzy użytkownicy AgroFoto.pl będą na Agro Show 2014

http://www.agrofoto..../212-agro-show/

A wiec tak jak w tamtym roku to i w tym zakładam temat na Agroshow Bednary 2014.

Chciał bym się dowiedzieć kto będzie, i czy robimy jakieś spotkania?

Jak wiadomo, ja juz sie szykuje i prawdopodobnie wpadnę razem z ekipa z Anglii Bede we wszystkie 3 dni.

http://www.agroshow.eu/agroshow/
    • Przez Famer21
      Obecna pogoda nie wróży zbyt "spokojnych" żniw..? Dwa dni było 30 stopni, a teraz po 24 maksymalnie i przelotne opady, wszystko stanęło.. Ciekaw jakie plony będą, czy bedzie sie uciekać z pola przed chmurką..