Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam jezeli chodzi o filtry hydrauliki to ja zakladam donaltson ewentualnie fleetguart troszke wiecej kosztuja ale nie mialem z nimi problemu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8piotrek6    111

Na filtrach nie oszczędzaj i zakładaj dobrych firm, albo oryginalne, najlepiej weź numer filtra i zadzwoń do przedstawicieli Case, albo Raittech Brzoza (New Holland) i najtaniej dostaniesz dobry filtr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casejx    30

Ja do swojego case zakładam filtry manna lub donaldson. Nigdy nie miałem z nimi problemów.


Sprzedam kombajn claas senator tel.502157401. Zainteresowanych zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fezoi    170

Oryginalne filtry ? Case czy New Holland raczej nie produkują filtrów , jeśli nawet na filtrach jest ich logo to są to produkty z firm zewnętrznych i w serwisie w odpowiedniej cenie sprzedawane . Hifi to duży producent , myślę że średnia półka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
targrolny    0

Ja osobiscie też polecam zawsze klientowi donaldson,mann itp ewentualnie bardzo dobry jest producent filtrów marki Granit ( producent renomowany wykonuje filtry pod marką Granit ) a cena troszkę niższa. Jaki konkretnie numer filtra posiadasz?


Targrolny.pl
Rolne24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dachu127    80

jak czytam takie teksty na filtrach nie oszczędzaj to az i żal takich ludzi... to tak jak kupowanie goowna w papierku. co do firmy granit to z tego co wiem to mann dla nich produkuje. mi jedynie tylko filtry sf jakoś nie podchodzą, nie są estetycznie wykonane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dtris    1

Oferujemy filtry (Donaldson, Mann, etc. ) oraz oleje w konkurencyjnych cenach najlepszej jakości.

Proszę podać maszynę oraz potrzebne filtry, zrobimy wycenę. Możliwa wysyłka albo dowóz w rejonach małopolski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszekglow    17

Będę nie długo zmieniał olej w case i nie wiem czy warto dopłacić ok 100 zł do oryginalnych filtrów względem filtrów hifi. Jaką macie opinie na temat filtrów hifi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alchemik    444

A jak obecnie wyglada porownanie filtrow mann i filtrona? Dalej jest różnica jak lata temu, czy teraz różnią się tylko logiem i schodzą z tej samej maszyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
djpala    0

Do tej pory używałem filtrów hifi ale już mam dość tej marki paliwowe 4 razy na rok w ciągniku w w lutym nowe filtry i dołożyłem dodatkowo separator z sitkiem przed filtrami i wczoraj ledwie z pola zjechałem a sitko prawie czyste nie więc co z nimi nie tak a cenowo nie wiele tańsze od oryginałów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toorano    182

to znaczy że filtry dobrze wyłapują nieczystości tylko paliwo kiepskie

ja używam hifi i jestem zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alchemik    444

Ciekawe jak z powierzchnią filtracyjną? Mogą mieć dobry wkład tylko o małej powierzchni i będzie też szybko się zapychał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kravter
      witam chcialbym dowiedziec sie czy w mf 3630 jest filtr od wspomagania??i gdzie on sie znajduje poniewaz wolno chodzi mi wspomaganie i ehr (pompa wymieniona i dalej to samo)
    • Przez Arek
      Chcę założyć filtr wody i reduktor na linii pojenia, głównei dla zminimalizowania strat wody w poidłach. Co byście polecili?
      Czy np. http://allegro.pl/reduktor-cisnienia-wody-1-2-manometr-honeywell-i6745752717.html
      reduktor ciśnienia wody honeywell z manometrem będzie ok ? Mosiężny chyba lepszy niż ocynk? Jakie ciśnienie powinno być ustawione ?
      Filtr wody http://allegro.pl/filtr-do-wody-obudowa-korpus-narurowy-1-2-10-cali-i6361493851.html#
      czy http://allegro.pl/honeywell-filtr-do-wody-ff06-1-2-z-oplukiwaniem-i6976072232.html
      Plastikowy lepszy bo nie skoroduje ale znowu mosiężny ma opcje wypłukania osadu. Który lepiej wybrać ? I jaka gęstość wkładu ?
       
    • Przez MłodyGSportowiec
      Witam, gdzie w Fendzie Vario 818 znajduje się filtr wstępny paliwa? U wuja w 714 jest w okolicach skrzynki gdzie akumulator a w 818 go tam nie ma. Gdzie może być? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam. 
    • Przez Sklep_Techtor
      Witam!
      Zajmujemy się sprzedażą armatury, podzespołów do dystrybutorów na paliwo oraz całymi dystrybutorami - również do AdBlue.
      W swojej ofercie posiadamy m.in.:
      Filtry do ciągników (kabinowe, olejowe, paliwowe itp.)
      Filtry i separatory do dystrybutorów paliwa
      Armaturę do dystrybutorów
      Liczniki, pompy, pistolety do dystrybutorów
      Wszelkiego rodzaju złączki, kolanka, węże itp.
      DYSTRYBUTORY NA PALIWO
      Części serwisowe do dystrybutorów z podzespołami PIUSI
      Część asortymentu można zobaczyć na naszej stronie www.TECHTOR.pl
       
      Filtry można zamawiać telefonicznie, e-mail'owo lub poprzez wiadomość prywatną. Z reguły filtry dostępne w ciągu 24h.
      Jeśli będzie zainteresowanie i sprzedaż uruchomimy specjalny kod rabatowy tylko dla forumowiczów.
       
      Kontakt:
      736-133-817
      sklep@techtor.pl

    • Przez Laakiluk
      Koledzy mam takie. kupiłem wkład filtra oleju FILTRONA i tam w komplecie zamiast uszczelki o przekroju kwadratowym był normalny okrągły oring i myślę że założę jak producent dorzucil, poskladalem nalalem olej na full i do kabiny odpalić kombaj załapał ładnie czekam i czekam aż lampka ciśnienia zgadnie A ona nic i tak z 30 sekund i wtedy olsnienie zgasilem szybko lecę do filtra A tam kałuża oleju z 5l. I pytanie mogło coś się uszkodzić w silniku? nie gazowalem go, normalnie zgasilem. olej niby mial na chwilę. jutro lece kupic normalny filtr.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj