Zaloguj się, aby obserwować  
piotro0612

Oszust

Polecane posty

piotro0612    0

Witam, mam pytanie : czy ktoś z Was kupował ciągnik Zetor Proxima w listopadzie na OTOMOTO od Klaudiusz Mariusz Szwagierczak ?.Ciągnik miał być przywieziony z Hiszpanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Wpłaciłeś zaliczkę?


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

haha ale jelen (chciwy jelen) ze tez jeszcze sa tacy co w to wierza ,traktor za 100tys a cena byla 55,ha ha ha :lol: ps.jakos mi nie zal nikogo kto zostal zrobiony w bambuko

 

Twoje ostrzeżenia to tylko, jak nie prowokowanie do kłótni, to obrażanie innych, no i tym razem nie jest inaczej +1 punkt ostrzeżeń i ban na 30 dni za 7 punktów ostrzeżeń

może ochłoniesz przez ten czas trochę!!!!!!!

Edytowano przez MAT912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

taki sprzęt jak ciągnik raczej sie nie kupuje nie oglądając go wczesniej, no chyba że nowy i na nasze zamówienie a nie z placu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

lol nie kupuje się maszyn przez neta chyba że sprawdzony sklep to jeszcze ujdzie. Teraz sprawa do policji i czekanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Teraz tylko pytanie co autor miał na myśli? Czy znalazł takie ogłoszenie i pyta czy ktoś się na ciął? Czy też chce zobaczyć ilu oprócz niego wpłaciło zaliczkę?


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcine    44

Właśnie, może Autor powiedziałby coś więcej, bo niestety ale na razie nic nie wiadomo :)


norweskie-lesne.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oloolosz    2

kiedys tez wszedłem w kontakt z gosciem co zetora miał na alledrogo,napisałem mu po tygodniu gdzie jest moj traktor,on odpisał zebym mu przsysłał skany p[rzelewu.wiedziałem ze to mnaciagacz wiec kasy niewysłałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Marl
      Witam.
       
      Szukam kontaktu z ludźmi, którym Przemysław K. będący doradcą handlowym jednego z dealerów firmy New Holland
       
      wyłudził pieniądze w zamian za obietnice sprzedaży maszyn i urządzeń rolniczych w atrakcyjnych cenach.
       
      Przemysław K. to oszust.
      Przemysław K. został dyscyplinarnie zwolniony z firmy pod koniec sierpnia,
      zobowiązał się do spłaty wyłudzonych pieniędzy jednak tego nie zrobił.
      Obecnie uciekł z kraju i ukrywa się, prawdopodobnie w Wlk. Brytanii.
       
      Jeśli są poszkodowani, którzy nie zgłosili tego faktu do szefowej firmy ( Pani Aneta ) proszę o jak najszybszy z nią kontakt.
      Można również do Mnie napisać, postaram sie coś doradzić.
       
      Ja również jestem poszkodowany, szukam innych do zgłoszenia pozwu zbiorowego przeciwko temu człowiekowi.
      Sprawa jest już zgłoszona na Prokuraturę Rejonową w Kielcach, ul. Sandomierska 106,
       
      Ci którzy posiadają dokumenty na wyłudzone pieniądze np: przelewy bankowe, umowy przedwstępne które wypisywał klientom, zamówienia itp, lub nagrania rozmów w trakcie propozycji składanych przez tego człowieka proszę o zgłoszenie się do prokuratury i złożenie zeznań.( adres powyżej zamieściłem ). Posiadanie takich dowodów w dalszym postępowaniu daje niemal 100% szanse na odzyskanie pieniędzy.
       
      Im więcej ludzi się zgłosi to większa szansa będzie na schwytanie i ukaranie tego człowieka jak również na odzyskanie wyłudzonych pieniędzy.
      Również tym, którzy wręczyli pieniądze "między ciągnikami" polecam zawiadomienie tego w Prokuraturze.
      Nie pozwólmy aby ten człowiek bezkarnie chodził po ulicy!!!
      Za wszelkie informacje o jego przestępczej działalności w firmie będę wdzięczny.
    • Przez tom1
      Chciałbym ostrzec forumowiczów przed kupnem nowych opon od oszusta, jeździ białym busem po powiecie złotoryjskim(a może i po całym kraju na niemieckich pewnie lewych blachach) i sprzedaje nowe opony rolnicze michelin z przeciętym fabrycznie opasaniem. Przecięcie to jest sprytnie naprawione czarnym klejem i dla zmylenia pobrudzone błotem. Poszkodowani zwracają się na Złotoryjską Komende ale myśle, że jak nie podamy im go na tacy to nic z tego nie będzie. Proceder trwa kilka lat i nie wiedzieć czemu ciągle jeszcze Policja nie może go złapać. Może dzięki forum uda się coś więcej ustalić w sprawie sprytnego oszusta, gdzie mieszka itp. Jakby do kogoś przyjechał to od razu dzwońcie na 997.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj