Zaloguj się, aby obserwować  
MateuszKukawka

KUBOTA M 105S co o nim sądzicie?

Polecane posty

Interesuje mnie jego spalanie, gdzie blisko w okręgu Poznania kupię części zamienne, widziałem ogłoszenie tego oto ciągnika 105KM, 2007r, 99tyś. 1300mtg. Czy to wysoka cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BLV    10

Rol-Invest i Mark-Rol to sa dilerzy maszyn Kubota wiec u nich napewno znajdziesz czesci. Cena jak cena chodzi o stan. ciagniki napewno proste i malo awaryjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Cena adekwatna do marki. Za te pieniądze z tego roku w podobnej mocy i przebiegu jd czy mf a nie kupisz. Jeśli ciągnik jest w dobrym stanie nad zakupem można pomysleć. Poważną wadą jest to, że większość części pochodzi z japoni. Trzeba je zamawaić w serwisie. Do ciągników z europy możesz kupić np sprzęgło sachsa, wtryskiwacz czy pompe boscha poza oficjalną siecią dealerską. W kubocie po większość cześci bedziesz musiał udac się do dealera.

Przykład kupiłem do zetora 11741 mono pompe boscha za 1450, cena takiej w aso zetor około 3 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafi101    0

Mam znajomego który ma taką kubote,robi na 60hektarach,z tego co wiem ma już 4300h na liczniku i narazie wszystko ok,początkowo słabo biegi wchodziły ale wszystko serwis poprawił.jest dość oszczędny,ale lekki, trzeba dociążyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czareczek85    411

też słyszałem że to udane modele. rafi101 a w tej 105 twojego znajomego nie zepsuł się fotel traktorzysty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafi101    0

Na razie wszystko ok.z siedzeniami to jest tak że dużo marek ciągników ma jednej firmy(zazwyczaj GRAMER) i nie ma regóły czy się ma zepsuć akurat w kubocie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez hary6400
      witam, planuje kupno ciagnika z turem . ciagnik bedzie wykorzystywany w moim gospodarstwie jako pomocniczy , potrzebuje ciagnik ktory mało pali jest zwinny i mało awaryjny do tura lepiej zeby mial rewers elektrohydrauliczny
      szukam czegos mlodego , moge wydac max 130 tys
       
      prosze was o pomoc ( z gory mowie odpada belarus czy mtz czy claas) ;-)
       
      jak dotąd znalazlem 
      Deutz-Fahr Agrofarm 85co mi o nim powiecie wady zalety?/ spalanie??
       
      z gory dziekuje za pomoc ;-)
    • Przez AGROberry
      Witam. Mamy zamiar razem z tatą kupić ciągnik do plantacji truskawek i malin. Co myślicie na temat tych dwóch traktorów? Najbardziej interesuje mnie awaryjność i spalanie.
    • Przez SZKOPSSON
      Witam użytkowników, od niedawna stałem się właścicielem ciągnika wyposażonego w filtr dpf, w związku z tym mam do was kilka pytań:
      1. jak problematyczne jest wypalanie filtra dpf w waszych traktorach?
      2. czy już ktoś się tego pozbywał ?
      3. Co sądzicie o tego typu uszlachetniaczach do paliwa wspomagających wypalania filtra http://k2.com.pl/mycie-wstepne/product/2693-k2-dpf-50-ml lub http://www.millersoils.pl/produkty/premium-samochody-osobowe/dodatki-do-paliw/dpf-cleaner-regenerator/
      Jeśli chodzi o mnie to uważam takie dodatki za bardziej bezpieczne niż np. http://k2.com.pl/component/ssproducts/product/2711-k2-dpf-cleaner-500-ml którego to używa się bezpośrednio w filtrze.
      No i ostatnie pytanie czy w związku z faktem posiadania ciągnika z dpf, aby ułatwić wypalanie/lub minimalizować ryzyko zapchania używacie paliw premium, a jeśli tak to czy później nie macie problemów ze zwrotem akcyzy, bo dajmy na to na fakturze będzie pisać ON premium/power a nie samo ON, a ustawodawca nie przewidział takiego zapisu w ustawie o zwrocie podatku akcyzowego.
       
    • Przez bartosz0013
      Witam,
       
      Kupiliśmy Kubotę M6060 66koni i chcemy do niej dokupić jakiś agregat ścierniskowy bądź talerzówkę.
      Co będzie lepsze? 
      Ziemie 3-4 klasa, uprawiamy zboża i rzepak. 
       
      Jeśli "gruber", to znaleźliśmy taki na 4 łapy z zabezpieczeniem ślimakowym firmy EURO MASZ. Jak takie zabezpieczenie się sprawdza? Różnica w cenie jest około 2000zł między ślimakowym a sprężynowym. Kołkowe zabezpieczenie raczej nie wchodzi w grę, bo pola są dość kamieniste.
      A może lepsza będzie talerzówka ? 
       
      Której firmy maszyna będzie najlepsza (znaczy najlepszy stosunek jakość/cena) ? 
       
      Z góry dziękuję za pomoc.
    • Gość
      Przez Gość
      Witam,
       
        zastanawiam się nad zakupem kubota m9960. Ten ciągnik będzie pracował głównie przy pracach zielonkarskich - zgrabiarka, kosiarka, owijarka samozałodowawcza oraz w przyszłości zostałby dołożony tur do zwożenia balotów. Interesują mnie plusy i minusy tego ciągnika chodzi mi tutaj głównie o opinie ich użytkowników. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj