kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mlodyhef    214

Po Stasiu ni cholery nie widać, żeby lubił poezję :D Aha to teraz Kasia Judyta są wolne, trzeba jakieś namiary :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo    36

ula pani domu przygotowała dobre jedzenie na swoją wygraną  a tu c..j dziewczyny jak od stasia uciekały bo by jeszcze je do sprzątania zagonił a tamta wołala o pomoc żeby jej nie zostawiać samej tylko jej nie usłyszały, mi by przeszkadzało jakby dziewczyna była dużo wyższa a jak dla pawła liczy się wygląd to wiadomo że jest dalej sam  ale judycie też niczego nie brakowało miała pomysły pozytywną energie a wcale nie była też mała chyba najfajniejsza dziewczyna z programu i wiadomo ma dziewczyna zasady 

Edytowano przez Arturo

Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    889

trochę z innej beczki. w niemczech obecnie leci nasta edycja tego programu. obecnie to rolniczka szuka...żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

ula pani domu przygotowała dobre jedzenie na swoją wygraną  a tu c,,j

 

Może żeby była pokorniejsza to by była Jej wygrana, a nie zawsze taka "napompowana" że strach podejść aby nie pękła.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

no od czasu do czasu można by sie poużerać z taką Ulą ale chyba spokojna Ewa bedzie ukojeniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo    36

ewa może się powoli otworzyć i się z czasem nauczy i przyzwyczaii np do zabijania 


Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Nie może być monotonii.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izolda789    12

trochę z innej beczki. w niemczech obecnie leci nasta edycja tego programu. obecnie to rolniczka szuka...żony.

 

Niemcy idą za postępem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Żaden nie kupił porządnych kwiatów kobietom, "przegranym" wypadało chociaż tak podziękować a wygranym, no cóż świadczyłoby że im na nich zależy, Adam tylko narwał jakiś z ogródka, dobre i to, ale wiedzieli że będzie wybór, pewnie żal było stracić pare groszy.

 

 

z czasem nauczy i przyzwyczaii np do zabijania

Obyś nie był złym prorokiem.      :P

 

 

Coś w tym jest skoro tyle lat był sam i sobie radził .

No i zdziwaczał do reszty, jego "entuzjazm" był nader wymowny, wybrał bo musiał.

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

ula pani domu przygotowała dobre jedzenie na swoją wygraną  a tu c..j dziewczyny jak od stasia uciekały bo by jeszcze je do sprzątania zagonił a tamta wołala o pomoc żeby jej nie zostawiać samej tylko jej nie usłyszały, mi by przeszkadzało jakby dziewczyna była dużo wyższa a jak dla pawła liczy się wygląd to wiadomo że jest dalej sam  ale judycie też niczego nie brakowało miała pomysły pozytywną energie a wcale nie była też mała chyba najfajniejsza dziewczyna z programu i wiadomo ma dziewczyna zasady 

Paweł mówiąc ,że Judyta mogła by byc troche wyższa miał na myśli stosunek masy ciała do wzrostu czyt.chudsza.A ,że najfajniejsza dziewczyna z programu to się z tobą zgadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaroWM    44

Adam najlepiej zachował się przy werdykcie. Wybrał dobrze.

 

Stasiu ubrany w łachy "uszczęśliwił" panią z Wałbrzycha. pozostałym paniom spadł kamień z serca. Aż kurzyło się jak odjeżdżały.

 

Ula pokazała swój żenujący poziom przy pożegnaniu z Ewą (będzie leżeć i kłócić się, że za szczupła, itd...) - jest niezrównoważona.

 

Temu, co jedyna do Gdańska wyjechała - raczej nic z tego już nie będzie...

 

Natalii życzymy szczęścia. z Pawciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

 

Temu, co jedyna do Gdańska wyjechała - raczej nic z tego już nie będzie...

 

Natalii życzymy szczęścia. z Pawciem.

Obyś się nie zdziwił co z czego tak naprawdę będzie, ten"Pawcio" coś za bardzo całuje co popadnie, pociupcia sobie i poszła do domu, wesela nie będzie.      :P

On i Stasiu jeszcze nie są gotowi do żeniaczki.     :P

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28741

to ja standardowo jak każdego poniedziałkowego ranka wtrącę swoje 3 grosze:

-wczorajsze wybory ciekawe, jedynie na wybór Pawła (bo to już wiedzieliśmy wcześniej kogo wybrał), oraz Zbyszka (bo wyboru nie miał) nie czekałem

-ta którą Stasiu wybrał to też jakaś nie halo, kwiaty, na kolanko, może jeszcze na białym koniu miał przyjechać i zabrać do zamku???

-oczywiście nie to że go bronię, bo ogarnąć się mógł chociaż trochę, a nie tak jak wyżej napisano-na ryby

-przy tym jak Grzesiek mówił kogo wybierze to powiem stresowałem się chyba bardziej niż on, jakoś widzę jego i Ewę razem, im kibicuję z całego serca, zresztą kto doczekał zwiastuna kolejnego odcinka to pewnie przyuważył że widać tam ich przytulających się, widać uczucie

-Adam też pokazał klasę, jakoś tak z wyczuciem to załatwił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aster453    26

Szczerze nie wiem czemu ale wiedziałem że tak się to potoczy tzn nie na  początku ale oglądając program można było wywnioskować co i jak będzie... 

Natalia wiadomo najładniejsza więc Paweł (pustak sorki ale tylko takie określenie mi do niego pasuje) inaczej nie mógł wybrać. Zbysio wiadomo nie miał wyboru chociaż jak w drugim programie zrobił sobie zęby etc... i ten błysk na widok Kasi to musiało być to... chociaż razem są za spokojni ale czas pokaże... Adam hmmm.. tylko Anka była panienką reszta dziewczyn po przejściach to też miało jakieś znaczenie .... Poza tym tylko przed nią otwarł się jako "muzykant" ... Staś tak jak ktoś tutaj napisał nie potrzebuje kobiety gość ma swoje za sobą i ciężko będzie mu z kobietą a w dodatku wybrał hrabinę (gdzie kwiaty etc.) , czarna to dobrze skwitowała będzie jej ciężko wyrwać kasę na zakupy a Grażynka lubi takie wyloty wyjazdy etc. Grzesiu tak jak pisałem kiedyś Ewa najbardziej do niego pasuje ale coś jest w niej coś dziwnego ciężko mi to opisać ... Na dłuższą metę nie da sobie rady jest za wrażliwa, psycha siądzie  etc... Ulka by podołała i gotować umie i troszkę ogarnięta w gospodarstwie była lepiej ale fakt za bardzo pyskata i z charakteru nie pasowała do niego ... Czekam na nowy odcinek .... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Na początku nie wszystko tak obstawiłem ale większość się zgadzała choć z nowymi odcinkami zdanie zmieniałem i myślę, że większość oglądających spodziewała się takiego wyboru. Choć u Stasia i Grześka tak się domyślałem to do końca było to zastanawiające. Choć to tylko program to byłby to dla mnie szok gdyby Grzesiek wybrał Ulę. 

Pawła ojciec miał jakiegoś sińca na twarzy albo tak światło padało. Może się naparzali o kandydatki. :D Jego wybór był znany ale niczym nie poparty bo w sumie, którą by nie wybrał to każda ma jakieś wady i zalety i każda jest trochę inna. Myślę, że najlepiej pasowała by do niego Kasia ale jak już niektórzy stwierdzili on chce dziewczyny jako wizytówki, taką żeby się z nią pokazać, żeby się chwalić a że akurat Natalia najmłodsza, ładna i spokojna to się nadała. 

O Stasiu już pisałem... Jednak dobrze, że nie wybrał tej czarnej. Ona tu przyszła tylko go z kasy doić. Olewała ten program i Stasia aby kogoś z kasą znaleźć. Ta cała Grażynka robi z siebie taką damę ale jest zwykłą blondi która zapewne (jak sama wspomniała) zmarnowała lata młodości, gdzie ciało i wygląd inny a teraz tego żałuje i chce na koniec jeszcze coś z życia wyrwać. Widać było jak się ucieszyła i mogła o tym wspomnieć a nie tylko marudzenie, że bez kwiatów itd. Myślę, że albo jedno z nich ulegnie i zmieni się trochę albo nic z tego nie będzie. 

Zastanawiające jest to co zrobił Zbyszek. Na początku mówił, że Kasię chciał od początku, że najbardziej mu się podobała i nie żałuje, że inne kandydatki nie przyjechały. Potem było fajnie a teraz sam przyznał, że inne kandydatki nie dojechały i przez to ma ograniczony wybór. Wydaje mi się, że był to chłopak zawstydzony, zakompleksiony może trochę a teraz gdy nabrał pewności siebie to chciałby jednak spróbować osiągnąć coś więcej niż Kasię bo nie ma za bardzo porównania. Nie widziałem pewności w jego wyborze i myślę, że wybrał tak głównie dlatego, że nie miał porównania a nie chciał zostać znów sam. Choć z początku myślałem, że pasują do siebie to teraz trochę się zastanawiam. Kasia też inaczej się zachowuje niż na początku. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

jak dla mnie to tu nie ma zaskoczenia, no poza Stanisławem... tej księżniczki bym za chiny nie wziął (będąc na jego miejscu), reszta to były pewniki, Grzegorzowi to by się przydała mieszanka Uli i Ewy, bo w biorąc je pojedyńczo to żadna mu by nie pasowała. Ewa... jej delikatność i bądź co bądź uczuciowość, Ula... umiałą by zadbać o faceta- mimo że jej na początku nie trawiłem kompletnie, to troszeczkę o niej zdanie zmieniłem, konkretna babka po prostu (może trochę aż za bardzo konkretna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellaria    0

dziwne tylko, ze ten Pawel niby taki mlody, a ma az tyle siwych wlosow. hmm, ciekawe dlaczego? czyzby z powodu tv, programu, kandydatek lub ich wczesniejszego braku? ja mam wrazenie, ze oni szukaja wola pociagowego do pracy parobasa, a nie zony. ten Zbyszek, to pewnie nawet nie wie co to jest Hermes. i jak tu zyc? cytujac klasyka:)he he. dziwie sie tez, ze ci rodzice tego Zbyszka nie doradzili mu operacji uszu, nosa i zrobienia cos z zebami. wtedy mialby wiecej niz 1dna Kasie chetna. swoja droga ona jest tak samo przymulona jak i on, wiec pasuja do siebie. jedno pewne jest. stomatolog i chirurg plastyczny mialby w tym programie istne zniwa:)he he.zarobilby jak za zboze.tylko wtedy by pewnie nie mieli na te maszyny rolnicze. co do Stasia, to,, starego psa nowych sztuczek sie nie nauczy''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie wiem po co panno z miasta Twoje docinki co do wyglądu? Negatywnych komentów o programie jest już dość pod jakimkolwiek artykułem. Myślisz stereotypowo i wieje od Ciebie większą wiochą niż od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellaria    0

poza tym te laski i ci faceci jesli nie beda razem, to i tak sa skompromitowani, bo ktory normalny facet sie teraz umowi z taka desperatka, ktora tam meza szukala:) he he,lol.buahaha. do tego wiekszosc tych pan i panow ma powazne braki w uzebieniu i w ogole mega zaniedbane zeby oraz dlonie i paznokcie- kobiecie nie wypada miec. wiekszosc z pan nie potrafi sie tez nawet pomalowac- glownie te starsze. chociaz swoja droga i tak nie ma dla kogo:)ta co Grzesiek wybral to chuda jak nasza szkapa. na pewno bedzie miala sile mu pomagac. Ula byla lepsza, ale miala wymagania, a on jest wygodny, a faceci nie lubia wymagan. ta chudzina jest ulegla i nie bedzie sie mu sprzeciwiac. z taka postura na robotna nie wyglada. poza tym ma mega dzioby po ospie ;ub pryszczach- dziwne, ze on tego nie widzial, ale w tv musiala miec tone tapety, wiec zakryli i biedaczek nie zauwazyl. gorzej jak ja zmyje, to sie moze przestraszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marc    17

Ellaria, a z ciebie taka modelka? Wstaw kilka swoich zdjęć to i ciebie ocenimy :) Nie wszyscy są modelami i nie każdy musi sobie robić operacje plastyczne. Miałaś w tym temacie jakieś doświadczenie?


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj