kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
am1609    0

sadek ale ja dziewczyna jestem! przynajmniej tak mi sie wydaje :P

 

zetorlublin7341 to ty lepiej nie poznawaj dziewczyny z warszawy bo to takie dziwne stworzenia są (piszę tylko o tych ktore znam! bo to lenie brudasy i nieroby) i na zony to one się nie nadają chyba że ktoś lubi się dręczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Przepraszam nie zauważyłem (spokojnie sprawdzać nie będziemy) , czytałem posty nie zwracając uwagi na autorów.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Am powiem ci z moich obserwacji nie uważam aby jak już z warszawy była to miała siano zamiast mózgu tak jak na wsi są takie to i w mieści dla równowagi muszą być takie dziewczyny które raz się szanują mają pasję i mają mózg czyli myślą :D

Edytowano przez zetorlublin7341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
am1609    0

zetorlublin7341 znam rodowitych warszawianek dlatego tak pisze bo dla normalnego chlopaka na żonę się nie nadają :( Ale są napewno takie ktore są normalne i nie podają obiadu z marketu, nie uważają się za lepsze od Ciebie tylko dlatego że są ze stolicy, nie mają w domu takiego syfu że sie to podlogi przyklejasz a pokoje nie są zawalone stertami ciuchów zarowno brudnych jak i czystych a na schodach tylko zostawione wąziutkie przejście :( i caly dzien mają minę jakby im ktoś do kieszeni narobil

 

wiem że są takie i na wsi i w mieście (ja sama z malego miasteczka) ale wiem też jak trudno żyć z taka osobą pod jednym dachem i wież mi nic przyjemnego jak ciągle trzeba po niej sprzątać żeby dalo się normalnie funkcjonować :(

nigdy nie wieżyłam koledze że warszawianki to inny gatunek ale życie pokazalo że mial dużo racji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol210    12

HaHa:D dobra odpowiedz, znam takze rodowite warszawianki z ich ego. Sam lubie wydawac kase ale one maja ego: ,,duzo zarabiam duzo wydaje" haha z 1700zl,ale wyzszosc jest.Znam takie co zyja w dziadostwie w stolicy i szukaja chlopaka, i za nic w swiecie nie chce wrocic na wies czy malego miasta. No w miescie da d.. i na zycie jest :D

Odradzam wszystkim warszawianki,oczywiscie sa wyjatki moze nawet wiecej.Sam chodzilem z dziewczyna 4 lata,dawalem jej na wszystko,az za duzo dalem na wycieczke z maturzystami,popozyczala kolezankom a kolezanki pokazaly jej swiat zabawy...przegadaly ja ze znajdzie lepszego i pojechala w krotkim czasie z jakims chlopakiem do pracy holandii :lol: a chlopak ja wykorzystal i w tydzien powrot nawet na bilet nie miala zeby do domu dojechac,ciekawe za co wrocila?podobno trauma :blink: ,teraz pracuje w wykladaniu towaru i wykorzystuje nastepnego chlopaka z ktorym pracuje ktory daje jej samochod a sam chodzi na piechote do pracy i zyja od pierwszego do pierwszego.

A ja singiel rolnik mam wszystko i robie co chce,choc tyciu tyciu na nawoz mi przybraklo :o w styczniu kupilem bizonka zo56 a w lato kupuje nastepnego scigacza i polatam po wolnosci i na podrywy :P

 

Takze ostrzegam przed kobietami ,,dwulicowymi zmijami" o takich co raz kocha a raz ma w glowie niebiesko.zakochac sie nie sztuka i zepsuc sobie kupe czasu i chodzic jak nieszczesliwa milosc :D

Tata powiedzial,nie szukaj na slepo tylko znajdz dobra kobiete a z czasem tak ja pokochasz za to ze jest taka dobra zona :wub: i wielu ludzi mi to uswiadamialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Ooo Twój Tatuś idealnie to powiedział :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
am1609    0

karol210 święte słowa :) czasami warto sluchac innych ale swoj rozum mieć :) i życze ci takiej normalnej dobrej żony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

. Nie uważam też że na portalach randkowych są pasztety dlaczego tak twierdzicie to że człowiek chce poznać drugą połówkę to zaraz mu trzeba przyszywać twarz nieudacznika czy brzydala, ogarnijcie się niektórzy mają więcej ikry od takich co to nie wiadomo co widzieli, ja uważam że wszystko jest dla ludzi i taka forma poznawania też, że są tam ludzie fajni, tylko nieraz zycie z nich zadrwiło.

 

Przepraszam, ale jestem za staroświecka :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ech żeby tylko na taką trafić to by było normalnie fenomenalnie super odjazdowo, co do tych żmii to miałem tyle ofert w tym roku że takie coś to ja na milę wyczuwam mam taki 6 zmysł można powiedzieć. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol210    12
Napisano (edytowany)

w życiu nie chciałabym poznać super faceta z internetu który okazał by się w rzeczywistości zwykłym pustym pasztetem...

Hehe to bylo dobre,Thx za humorek :D rozumiem ze chodzi o ksztaloksztalt od wygladu po inteligencje?

 

Hehe :D tez rozgladam sie za dziewczynami :ph34r: A jesli jest rownouprawnienie to:

w życiu nie chciałbym poznać super kobiety z internetu który okazała by się w rzeczywistości zwykłym pustym pasztetem... :D

 

Ate proponuje malą kawę :)

Edytowano przez karol210

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

Oczywiście że o całokształt, bo co do wyglądu to przecież nikt nie ma na niego wpływu karol210 :P

A co twojego poglądu, to prawidłowo, pasztet nie jest wg mnie zbyt smaczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol210    12

Proponuje wszystkim przyjrzec sie pasztetom jak np.Cristiano Ronaldo :D(zęba nawet z przodu nie mial i wogule jak zobaczyc go wczesniej dlatego polecam) i co mozna zrobic z wygladem,bo widac teraz ale nikt nie widzial go wczesniej przed kariera?

mozna zobaczyc tez artykuly ,,profesjonalny makijaz"

 

Wyglad przykleje do tego przyslowia,,nie ma brzydkich kobiet sa tylko zaniedbane" . A moja kolezanka grubaska jaka piekna twarz skrywala pod swoimi nie pamietam 130-150kilogramami,mozna sie oszukac na pasztetach,dlatego te przyslowie jest najbardziej trafne :rolleyes:

 

Hehe:) milo sie was czyta az pomylki robie :D tu i tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

a chciałbyś miec taką "piękną i zadbaną" kobietę pod stertą makijażu, że po ślubie gdy zobaczysz ją rano to z krzykiem uciekniesz i rozwód brał będziesz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

tylko ,że taką dziewczynę ciężko znależć ,która nie nakłada tapety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol210    12

Dobry makijaż nie jest zły ;) naprawde zerknijcie na aktorow i sportowcow, tym bardziej na zagranicznych,Jeniffer Aniston itp.Apropo tapet w necie juz płeć meska mozna zobaczyc

plastick :D

 

PS; Jak juz w temacie- ktore dziewczyny forumowiczki sa wolne? B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

mi nie jest potrzebna dziewczyna na pokaz,żeby nią się chwalić przed kolegami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

Dobry makijaż nie jest zły ;) naprawde zerknijcie na aktorow i sportowcow, tym bardziej na zagranicznych,Jeniffer Aniston itp.Apropo tapet w necie juz płeć meska mozna zobaczyc

plastick :D

 

PS; Jak juz w temacie- ktore dziewczyny forumowiczki sa wolne? B)

magia-makijazu-17983644.jpg

 

Dobry makijaż nie jest zły, powiadasz? :D Gorzej jak przez 3 lata spotykasz się z dziewczyną po prawej, a nagle dzień po slubie masz ta po lewej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pastereczka    0

Wejście smoka albo urozmaicenie.. raz jedna, raz druga…

 

Najlepiej nie kłaść 15cm tapety, tylko delikatne podmalowanie.

Pamiętam kiedyś prosto z imprezy z pracy (to była ważna gala, trzeba było jakoś wyglądać) leciałam zbierać siano i nie zmyłam makijażu, chcieliśmy zdążyć przed deszczem, no niestety nie udało się a ja wracałam w nowej odsłonie cała wyciapana w tuszu. Chociaż nie powiem zrobiłam furorę wśród sąsiadów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22
Napisano (edytowany)

Nie wyobrażam sobie malować się idąc doić krówki :D

No bo kurdę po co mi to :lol:

Edytowano przez Kasia22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

ale przecież gdzieś wychodzisz nie tylko krowy widzisz i co wtedy się nie malujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj