Skocz do zawartości
kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To może od razu na stos z Ewą jak czarownica      :P    szok, XXI wiek a taka ciemnota, pewnie się przestraszył że jego "dyszel" może się wygiąć.          :P

TheMariko12    409

Tylko Paweł można powiedzieć że znalazł dziewczynę, reszta dalej będzie pierdzieć w stołek, albo grać disco w polu heeh

Nauka--->Praca--->Zabawa--->Długi odpoczynek :)

Sprzedam

NOWE CZĘŚCI DO URSUSÓW 360/355/4011/330 Z PRL , PISAĆ NA PW

izolda789    12

Korsarz punkt dla Ciebie za ten dyszel :D Swoją drogą szkoda  ze nie wiedziałam że w Kazimierzu bedą kręcić bo bym się wmieszała w tłum ;)

TheMariko12    409

Może należysz też do nich

Sprzedam

bobienko    147

To może od razu na stos z Ewą jak czarownica :P szok, XXI wiek a taka ciemnota, pewnie się przestraszył że jego "dyszel" może się wygiąć. :P

he he

szmergiel    215

ciekawe ktory z tych co jada po grzesku wiazal by sie z kobieta co ma w glowie nie halo?,raczej zaden ,okazuje sie ze prawda byly te przecieki ze ewa zrobila ten numer z awantura.z perspektywy to on zachowal sie najuczciwiej,zwlacza ze nawet kwiatow do niej przywiozl bo juz pewnie chcial z nia zerwac.zal chlopaka bo niemial co wybrac.byczek od disco to pokazal ze dupek i tyle a stasi ,coz taki sie urodzil i taki umrze nie jego wina ze natura takim go stworzyla

mapo    7

jaro: jeżeli to prawda, że Katarzyna jest twoją kuzynką, to może napiszesz jak się potoczyła jej znajomość ze Zbigniewem, bo szczerze mówiąc ostatni odcinek niczego nie wyjaśnił w tej kwestii. Zakończyli tą znajomość, czy zdecydowali się ją kontynuować?

glicer    3

Już gdzies ktoś wspomniał tutaj.Heh wstyd ze dziewczyna(ewa)mogła tak pyszczek zaniedbać!!

kp38    8

heh,niestety,prowadząca ma cellulit :mellow:

kp38-z podlasia tak uciekają :D

Nie z kujawskiego :)

XTRO    164

To może od razu na stos z Ewą jak czarownica      :P    szok, XXI wiek a taka ciemnota, pewnie się przestraszył że jego "dyszel" może się wygiąć.          :P

:D

TheMariko12    409

ciekawe ktory z tych co jada po grzesku wiazal by sie z kobieta co ma w glowie nie halo?,raczej zaden ,okazuje sie ze prawda byly te przecieki ze ewa zrobila ten numer z awantura.z perspektywy to on zachowal sie najuczciwiej,zwlacza ze nawet kwiatow do niej przywiozl bo juz pewnie chcial z nia zerwac.zal chlopaka bo niemial co wybrac.byczek od disco to pokazal ze dupek i tyle a stasi ,coz taki sie urodzil i taki umrze nie jego wina ze natura takim go stworzyla

Chociaż jeden normalny, nie rozumiem tej całej nagonki na Grzeska , ja tez nie chciałbym się wiązać z kimś kto ma problem z głową, w tv zawsze wszystko jest różowe, tylko później okazuje się wszystko inne,   

Sprzedam

jaco25    262

Glicer też to zauważyłem z tym celulitem :P. Odnośnie programu to Pawłowi może się udać, Zbyszkowi daję 50/50, a reszta to szkoda gadać, szczególnie Grzegorz, Ewa rzuciła urok na jego piękne maszyny... Wiecie co słyszałem różne wymówki ale takiej idiotycznej nigdy...

ps. Ula utwierdziła mnie w przekonaniu, że jest typowym ,,pustakiem"

Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Szmergielku, ja jestem jak najdalej od czegoś na siłę, nikt go nie zmusza do niczego, ale do jasnej cholery to nie tak się załatwia by ją spławić, nie takie argumenty, on ją publicznie upokorzył.        ;[

krzysiuzuzia    10

A o Ulce juz zapomnieliscie? :D  rozpoznaja ja na calym swiecie kierowca z busa i na rynku w belchatowie moze to ona zycila czar na Grzesia .ma takie wylupiaste oczeta :huh:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez uiop86
      Witam
      Proszę o pomoc chcę kupić ciągnik 100KM ma być to główny ciągnik w gospodarstwie współpracujący z ładowaczem. Ciągnik ma kosztować około 160 tys brutto. W tej cenie zaproponowano mi Valtre A92 oraz Same (Lamborghini) Explorer 100, który z nich wybrać a może coś innego w tej cenie myślę też o Farmtracu 7100 ale nie mogę dośtać żadnych informacji może ktoś z Was wie coś więcej o nim szczególnie chodzi mi o jego cene.
    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez TraktorRider2
      Witam, chciałabym się dowiedzieć czy ktoś może wie gdzie w województwie Warmińsko - Mazurskim organizowane są takie szkolenia? Najlepiej jeśli były by w okolicach Węgorzewa, Giżycka, Kętrzyna. Proszę o odpowiedź.
    • Przez Folia-Rolnicza
      Witam , chlopaki mówić kto sie zgłosił do programu ...
    • Przez asior14
      Witam setdecznie przed dziś wieczorem oglądałem program w tv i tam była debata o polskim rolnictwie. Ale nie tylko ta debata ale wypowiedzi ludzi z miasta o protestujacych rolnikach obudziły moje negatywne postrzeganie tego wszystkie. Czy wam też się wydaje że nas rolników ludzie z miasta uważaja za ludzi nie dokształconych i z innej grupy społecznej ? Ich zdaniem mamy tak dobrze na wsi. Unia daje nam doplaty i wogóle. Ale prawda jest taka ze nas czysty dochód jest o połowe niższy niż najniższa krajowa pęsja. Wyraźcie swoją opinie na temat jak nas rolników postrzegają inni.