Skocz do zawartości
kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Robo a po co kobieta ma się malować co, w naturalnej dziewczynie to piękno jest ukryte, to jak się uśmiecha to czy ma dołeczki, jak się rysy twarzy układają :wub: . A tak to teraz doszło do tego ze na randkę to od biedy karchera trzeba brać a w skrajności to dobry młot z udarem aby podkład skuć ;)

am1609    0

Kasia22 i nasze krówki mialyby co nam z buzi zlizywać :) bo moje zaraz probują jak nie zdarze zmyć przed obrządkiem i wlosow jak nie schowam to zaraz to "siano" znajdą i chcą wyrwać :) ja sie maluje ale bardzo żadko :)

robo1980 a może my takie śliczne że nam żadne mazidla nie potrzebne ;)

am1609    0

to ty jak mój mąz patrzy wilkiem i warczy :P

u nas mówią :"jak się nie spodobasz brudno, to czysto trudno"

robo1980    42

dla mnie dziewczyna co najwyżej może lekko usta szminką pociągnąć i lekko rzęsy...

am1609    0

ja jak juz naprawdę musze to tylko oczy maluję :) a mąż to mnie umalowaną chyba gdzieś kolo roku od poznania zobaczyl :) ale pazury długie nosze i maluję czasem :)

robo1980    42

przynajmniej wiedział jak wyglądasz bez makijażu bo teraz to na randkę to trzeba brać wiadro wody ,żeby zmyć z dziewczyny tapetę ,żeby wiedzieć na czym się stoi..

Sadek    449

Wygląd przykleję do tego przysłowia,,nie ma brzydkich kobiet są tylko zaniedbane" .

Ja znam to tak: "nie ma brzydkich kobiet niekiedy jest tylko mało alkoholu" .

am1609    0

robo1980 bo moj mąż to mnie przy robocie poznal i przysłowie sie sprawdziło :)

am1609    0

obrzadek przy krowach :) ale i na polu wcześniej mnie wypatrzył a przyznał się po ślubie :)

i bardzo się zdziwił że wiekszośc krow to moja jest :)

robo1980    42

to czaił się na Ciebie :mellow: a jak znalazł się u Ciebie przy krowach.?ja też tak robie że oglądam dziewczyny jak pracują w polu...

am1609    0

bo myśmy najmowali jego brata z kombajnem na żniwa a wtedy nie mógł i brata przyslal z kombajnem (teraz już mojego męża)

i pola mamy obok siebie bo my z jednej miejscowości tylko wcześniej ja pracowalam albo do siostry jezdzilam pomagać i się ukrywalam :)

a z tym czajeniem to bardziej ja na niego ;)

Kasia22    541

ale przecież gdzieś wychodzisz nie tylko krowy widzisz i co wtedy się nie malujesz?

Owszem wychodzę. ale nie muszę na siebie tony fluidu nakładać:)

am1609    0

Tomek Kasia siarą buzię smaruje i nic malować się nie musi :) A dla tych co nie wiedzą siara dodawana jest do niektorych luksusowych kosmetykow :)

PS.Kasia nie obrażaj się tylko :P

i do tego te kąpiele w mleku, w borowinie na łakach..... zyć nie umierać.... i kosmetyki nie potrzebne :P

a zamiast odżywki do włosów rozpylone RSM

aga01011992    0

Ja tam mam np problem ze znalezieniem chłopaka na wieś, bo u mnie przynajmniej to tylko 1 jest taki który się zajmuje rolnictwem "na poważnie", reszta to woli siedzieć choćby na budowach całymi dniami i narzekać, a pole jeśli mają to zasieją jakimś zbożem żeby roboty było jak najmniej. Niestety takich chłopaków jakich szukam (zajmujący się np hodowla bydła) jakoś u mnie brakuje.

nikolas29    168

i tu aga dobrze pisze..wola chocby budowy niz gospodarki..a na gospodarce lzej jak dla mnie

Kasia22    541

Ja tam mam np problem ze znalezieniem chłopaka na wieś, bo u mnie przynajmniej to tylko 1 jest taki który się zajmuje rolnictwem "na poważnie", reszta to woli siedzieć choćby na budowach całymi dniami i narzekać, a pole jeśli mają to zasieją jakimś zbożem żeby roboty było jak najmniej. Niestety takich chłopaków jakich szukam (zajmujący się np hodowla bydła) jakoś u mnie brakuje.

A U Mnie to tacy leniwi że wgl nic nie robią tylko siedzą i narzekają że nie ma pracy, a prawda jest taka że nie szukają.

w mojej miejscowosci nie ma innych gospodarstw prócz mojego :lol:

w promieniu 20 km zaczynaja sie gospodarstwa, ale wez znajdz jakiegoś śmiałka :D jak to wszystko takie płochliwe B)

Tomek Kasia siarą buzię smaruje i nic malować się nie musi :) A dla tych co nie wiedzą siara dodawana jest do niektorych luksusowych kosmetykow :)

PS.Kasia nie obrażaj się tylko :P

i do tego te kąpiele w mleku, w borowinie na łakach..... zyć nie umierać.... i kosmetyki nie potrzebne :P

a zamiast odżywki do włosów rozpylone RSM

Kochana nie mam powodu by się obrażać ;) Ja babeczka z poczuciem humoru Jestem :lol:

A Po siarze taka cera gładziutka :lol:

i ten RSM we włosach :P

pastereczka    0
Napisano (edytowany)

żeby nie było na codzień nie narzucam na siebie tapety.

A co do wolnych panów, w mojej okolicy deficyt wolnych panów, którzy spełniają jedno najważniejsze kryterium czyli chcą się zajmować gospodarką.

Dlatego postanowiłam szukać szczęścia w internacie (chociaż kiedyś sama uważałam to za desperację) Tutaj jest jednak wiecej możliwości na znalezienie miłości...

Edytowano przez pastereczka

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez uiop86
      Witam
      Proszę o pomoc chcę kupić ciągnik 100KM ma być to główny ciągnik w gospodarstwie współpracujący z ładowaczem. Ciągnik ma kosztować około 160 tys brutto. W tej cenie zaproponowano mi Valtre A92 oraz Same (Lamborghini) Explorer 100, który z nich wybrać a może coś innego w tej cenie myślę też o Farmtracu 7100 ale nie mogę dośtać żadnych informacji może ktoś z Was wie coś więcej o nim szczególnie chodzi mi o jego cene.
    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez TraktorRider2
      Witam, chciałabym się dowiedzieć czy ktoś może wie gdzie w województwie Warmińsko - Mazurskim organizowane są takie szkolenia? Najlepiej jeśli były by w okolicach Węgorzewa, Giżycka, Kętrzyna. Proszę o odpowiedź.
    • Przez Folia-Rolnicza
      Witam , chlopaki mówić kto sie zgłosił do programu ...
    • Przez asior14
      Witam setdecznie przed dziś wieczorem oglądałem program w tv i tam była debata o polskim rolnictwie. Ale nie tylko ta debata ale wypowiedzi ludzi z miasta o protestujacych rolnikach obudziły moje negatywne postrzeganie tego wszystkie. Czy wam też się wydaje że nas rolników ludzie z miasta uważaja za ludzi nie dokształconych i z innej grupy społecznej ? Ich zdaniem mamy tak dobrze na wsi. Unia daje nam doplaty i wogóle. Ale prawda jest taka ze nas czysty dochód jest o połowe niższy niż najniższa krajowa pęsja. Wyraźcie swoją opinie na temat jak nas rolników postrzegają inni.